Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Notarialna powiem ci szczerze że było mi dziś tak zimno i w ogóle blee że nawet nikogo nie poznałam.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 maja 2010 18:06
Fakt, było zimno, podle wiało i w ogóle nieciekawie. Ważne, ze nie padało.
A jedzie ktoś do ŁKJ? Ja będę ze swoją stajnią prawdopodobnie 🙂
Ja wiem,że Mnie w ŁKJ  nie będzie gdyż mam bal  🙂
widziałam Cię Notarialna i jeszcze chyba dziewczynke i insanity  🏇
a poza tym dziewczyny Oleńkowe  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 maja 2010 19:41
No nie! Kurde dziewczyny, następnym razem podchodźcie, a nie mówicie, że nas widziałyście, a wstydzicie się podejść i zagadać 😁
Notarialna, wiesz co Ci powiem? Jeśli pisze się z kimś tylko na forum to trudno  tak podejść i zagadać do kogoś :P
misiuni69 w kaloszach w kwiatki?? to my 🙂
gratulacje należą się forumowej Claudii i Paco, którzy super się dzisiaj spisali 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
15 maja 2010 20:18
insanity, Aaa to ty byłaś w tych kaloszach. nosz kuuurde trzeba było się przedstawić z nick'a to bym skojarzyła 😁
Gniadoszka   Przyjaciel to mało ... to członek rodziny ...
15 maja 2010 23:06
Macie jakieś info jak poszło zawodnikom z Klęku?
Jak macie jakieś foty z konkursów L, P i N w/w zawodników, to ja poproszę na PW  :kwiatek:

Sama miałam ochotę stawić się w Oleńce i coś pofocić, ale w miarę dobra pogoda zachęciła mnie do pozostania w stajni i pojechania w dłuższy teren 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 maja 2010 07:18
a Karli jak poszło?widziałam ją na listach startowych konkursu licencyjnego...czyżby nadal opijała? 😁
Wyniki już są na volcie. A licencji nikt nie zdał.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2010 11:35
Pamiętacie tą małolate co się poryczała na koniu? Kobyła jej wtedy spłynęła w bok, ona się rozhisteryzowała, zrezygnowała, zlała batem i a na koniec dodała 'głupi koń'. No nic tak mnie nie wkurza jak rozpieszczone smarkule zwalające winę na konia! 🤬
powiem tak MAM GENIALNEGO KONIA, i widzenia na oksera i tripla:] nie ma to jak pierwszy start n aprawdziwych zawodach ( bo nie mowie o towarzyskich bo wiadomo ze to szit, czy jakies tam MP wetow itp.) po 6 latach przerwy😀 i od razu licka😀 ale po szczerej rozmowie z sedziami wiem, ze jest db🙂, ze trener i ja ( bo kon to wiadomo) idziemy w db kierunku a licke spier... stopa na triplu i okserze w linii
( od razu dostalam  dodatkowe punkty za styl , wrazenie ogolne🙁)- ten kto byl widzial jaki byl parkur i jako sedzia bywajacysluzb owo i prywatnie na Mazowszu i lodzkiem wiem, ze jakby wszyscy stawiali takie parkuru to.. byloby polowe mniej licencji😀
parkur dla myslacych,niby na psaujacych odleglosciach, ale :
duzo jazdy w zakretach, duzo linii po luku od 1 do 2, linia murek okser byla hitem- to tam byly elimki, dosc trudno jechalo sie wielu koniom francuska linie stacjo stacjo blekitny okser
ja jestem mega zadowolona, podbudowana  i w ogole zakochana w moim koniu!
jak mi znow nie pojdzie jade do wolicy😀 - kto bywa wie jakie parkury i jak sie sedziuje stylowki😉

Claudia - wielkie gratulki doa Paco- mowilam ze dacie rade!! kon fantastyczny, moim zdaniem najlepszy mlp mlodego pokolenia pryw hodowli- duzo lepszy eksterierowo i uzytkowo niz inne jakies popetlone twory😉)
a dziewczynom dzieki za odwiedziny i kibicowanie
do zobaczenia w gajewnikach, łkj i gdzies tam jeszcze🙂
malolata bedzie miala rozmowe chyba jutro, przypuszczam, ze chodzi o konia od nas ze stajni...



Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2010 13:12
Karla🙂, Jeśli chcesz kilka zdjęć to wyślę ci linka na PW 🙂
A co do małolaty - bardzo dobrze, ze rozmowę będzie miała.

Oj Gajewniki kuszą, oj kuszą. Ale kasy nie ma na wyjazd dwudniowy 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 maja 2010 13:15
co na pw,co na pw,dawać Karlę tutaj 🙂

Karla🙂, co się odwlecze 🙂 pamiętam jaki miałam stres jak po 5 latach kompletnego nie jeżdżenia,po 3 tygodniach treningów pojechałam z Maryńkiem na AMPy...kocham tego konia za to,że wtedy jakoś to się dało 🙂
po lickę przyjeżdżaj na pomorze...ostatnio zauważyłam,że często wystarczy nie spaść i nie zrzucić...
jasne ze chce🙂
jak bede miala miejsce w autku to mozemy Cie zabrac🙂 bede rozmawiac z kierowca🙂
nie tylko o zachowanie na zawodach zjeb dostanie...
a konia szkoda, bo skacze fajnie, mysli, potege i technike ma...
Ktos ja mialam 3 kg w majtach, balam sie zoltego oksera, Dra ma mala fulke chcialam murek poszlam malym skokiem chcialam skrocic wcisnac dodatkowa fulke i co ? i gowno! dupa jestem🙂 ale co tam, pierwszy start po takiej przerwie wiec jest ok🙂
acz jak uslyszalam od paru osob..moglobyc lepiej, ale tez wyszlo kto mily fajny a kto..no wrog.. ale to db, ze teraz a nie pozniej
do tego spielam sie tak, ze o matko boska!
ale konia mam genialnego!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2010 13:19
Fakt, zauważyłam, ze konia ma całkiem fajnego, dobrze skaczącego, no ale jak naprowadzić nie umie na przeszkodę... Cóż najprościej zwalić winę właśnie na zwierzę.
Trenera też masz fajnego 😁 (wiesz o co chodzi, ja po tym wszystkim miałam mega głupawkę 😁 )

Co do gajewnik to jeszcze się zobaczy, ale jak to będzie na jeden dzień to jak najbardziej. 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 maja 2010 14:05
do gajewnik to z karlą raczej na dwa dni się szykujemy 😉 ale wiesz się zobaczy. być może mój luzak będzie dojeżdżał rano i wracał potem do łdz.

parkur w L mi się podobał. takie są potrzebne. były dla nas 2 trudne zakręty i niestety wyszły braki. poprawimy się następnym razem! no i więcej luzu nam potrzeba  🥂  🤣

dzięki dziewczyny za zdjęcia! dawno nie miałam tylu i to tylu fajnych! 🙂
Ja postaram się być w Gajewnikach. Bardzo bym chciała zostać na noc, ale po 1 nie mam z kim a po 2 brak kasy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2010 14:15
maladziewcynka, Zawsze się można złożyć na pokój bez śniadania 😉
Notarialna, a to nie wychodzi tak samo? nie ma różnicy czy ze śniadaniem czy bez? bo pokój kosztuje 110 zł. a maksymalnie może wejść tam 4 osoby jak się dobrze ktoś uprze ;P. wiem sprawdzałam  🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 maja 2010 14:20
Pokoje w gaj. są tanie 😉

A co do tej dziewczynki to jakiś czas już po jej porażce na parkurze widziała ją ryczącą w stajni.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 maja 2010 14:23
zobaczymy dziewczyny jak to będzie. pomyślimy 😉 bo fotografa na zawodach zawsze dobrze mieć  🏇

co do 'małolaty' to bardzo prawdopodobne jest że jest to dziewczyna od nas ze stajni. i jeśli moje przypuszczenia są słuszne to nie jest to pierwszy taki wybryk. z drugiej strony na swój sposób żal mi jej. widocznie nie ma kto nią i jej jeździecką karierą pokierować właściwie.

czy pokoje w gaj są tanie? dla mnie nie. kiedyś było taniej a nic się nie zmieniło (warunki). na pewno jest taniej niż na mazowszu  😁
Sei, masz rację. Też mi się wydaje,że pokoje w Gaj tanie nie są.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2010 14:30
maladziewcynka, 110 zł pokój bez śniadania, 175 zł ze śniadaniem bodajże. Ale ja tam nawet na zupkach chińskich mogę wyżyć, byleby był czajnik dostępny 😉
Myślę, ze nawet te 55 zł na osobę za pokój (do złożenia się) to jest już znaczne odciążenie portfela 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
16 maja 2010 14:32
sei, na 100% jest od was, bo akurat byłam w stajni jak kolega siodłał konia i widziała jak wyła a później z kimś rozmawiała wpatrując się w boks.

A co do pokojów w gaj. to w porównaniu ile czasami potrafią kosztować pokoje to według mnie jest TANIO.
Fakt, faktem że standard pozostawia wiele do życzenia.
Natomiast dla porównania w Kuźni pokój 2 osobowy kosztuje 220zł czyli dwa razy tyle. (a jedynka 190zł)
Notarialna, właśnie się dowiedziałam że tam nie ma różnicy płacisz 110 ze śniadaniem.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 maja 2010 14:38
Aha, no to sumie mają niezaktualizowaną stronę 😉

Drugi obiekt hotelowy o wyższym standardzie oddalony jest od ujeżdżalni o 150 metrów i posiada 7 pokoi dwuosobowych oraz jeden apartament.
Cena za pokój 175 zł. W cenie zawarte jest śniadanie. Cena za apartament 250 zł .W cenie zawarte jest śniadanie.
A no bo to jest ten 2 hotel i fakt tam jest drożej,ale ja mówię o tym przy hali  🙂
Dlatego warto czytać dokładnie propozycje.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się