KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Ah, to ok 🙂 Mój jeszcze tfu tfu nigdy się nie obtarł itp. :]
wątek zamknięty
Mam pytanie, bowiem mam chyba pewien pomysł na Reszkę😉) jednak klasyczny tylko kluczowe pytanie wiecie może jakie tyły mają ochraniacze Euro-Stara z najnowszej kolekcji? chodzi mi o to czy są 'zabudowane' z tyłu czy tylko wewnątrz jest skotupa, bo jesli top ierwsze to na Reszkę będa za małe...;/

i czy wiecie gdzie dostanę właśnie w kolorze granatowy te eurostary? chętnie zobaczyłabym ich zdjęcie jaki to odcien
wątek zamknięty


wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2010 19:00
disco, dziękuję 🙂
chyba skutecznie mnie wyleczyłaś 😉
wątek zamknięty
do wlascicieli ciemnych koni :

AQUA pieknie wyglada na karych ,skaro itp  😉


co to za kolekcja ? i jaki rok ? :kwiatek:
wątek zamknięty
Breva, ale za to wiesz jak Bandzior będzie wyglądał? Jak słoneczko! A to dla upewnienia Cię 😉

Wybaczcie paskudne zawinięcie, śpieszyłam się  😡

Sierra, dzięki, uczę się od najlepszych 😎 ale czekam na zdjęcie w owijach 🙂

Cierp1enie, dzięki 🙂

Strucelka, pad padem.. ale mina kuca- bezcenna! 😁
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 maja 2010 22:33
Burza hihi, dzięki 😁 w stylu "ale o co chodzi?"

a Piorek genialnie - choć już to mówiłam 😉
ale dziwnie wygląda ta przykrótka Anka pod Twoim siodłem, no i w sumie widać trochę to pikowanie na metce... no ale cóż zrobić, szmatoholizm silniejszy 😁
wątek zamknięty
Burza.... genialnie  😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 maja 2010 22:59
rude w granatowej łezce eskadrona maritim 🙂 mnie tam się podoba. ciągle czekam na szarą  😵
wątek zamknięty
Burza, ehhh...😀 no pięknie Piorek wygląda!!😀😀😀 a że nasze chłopaki to jak z jednej (zimnokrwistej) matki;P to już sie nie mogę doczekać aż przyjdzie😀😀😀 obym się teraz nie wkręciła w anky..😉 i kurcze cieszę się że pady są krótsze - pod moje wszechstronne będzie jak znalazl🙂 (ehh czyli tym gorzej dla portfela!)
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
15 maja 2010 23:59
[quote author=Ktoś link=topic=14623.msg587145#msg587145 date=1273946452]
disco, dziękuję 🙂
chyba skutecznie mnie wyleczyłaś 😉
[/quote]

czuję, że tak błaha rzecz, przyniosła mi odrobinę szczęścia tego dnia  🤣 Wiktorynka może śmiało śmigać w granacie cross, a ja mogę zjawić się w sierpniu w Sopocie i nie martwiąc się o swój wzrok  😅  🤣

EDIT: Buurza, Piórek..  😍 i wszystko co mam do powiedzenia.

i wybaczcie mi nocną głupotę, ale: edit- mam jakies stare fotki, wprawdzie pad był nowszy ale jak jest dziubek to leży dobrze (mało widać ten dziubek ale jest 😉)
musisz przyznać, że jak tatuś zrobi dziubek, to nie ma ..... we wsi  😂
wątek zamknięty
Burza, jak mówiłam wow! Ale jednak za krótka 🙂


Chyba najbardziej idealny wymiar mają polopady, bo w grzbiecie nie są tak długie jak Anky, więc są dobre dla osób bez futerek, a nawet z futrem pod 18 nie są przy małe, tak samo z długoścą 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 maja 2010 07:56
owijki royalblau na delft max
moim zdaniem jak od kompletu (w przypadku ankowych kompletów to nawet ładniej dobrane 😉)


i chyba tu sie jeszcze nie chwaliłam ze rozdziewiczyłam pinka 💃




kto wie z jakiej tn czaprak byl kolekcji?

bo lamowka brunet orange ale sam braz ?? 🤔
wątek zamknięty
Ładnie w tym drugim komplecie, tylko nie podoba mi się ogólnie szary mattes, bo wygląda jak brudny 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 maja 2010 08:07
heheh wlasnie przez to ze jest szary sie tak nie brudzi 😉
2 komplet idzie w swiat bo brazow mamy za duzo 🙄
wątek zamknięty
Ale jak dla mnie super w tym brązie akurat z pomarańczą! 🙂
wątek zamknięty
zairka wiesz ze Cie udusze za pinka , zgarnełas mi go sprzed nosa  🤬


eh , jak ktos bedzie widzialm go niech pisze  💘 majeczka ma pony  🙁 a wogole kto sie bawi w ebay ? i moglby mi go zamowic ? 🙇
wątek zamknięty
Monny   bez odbioru .
16 maja 2010 11:37
Naciau, Pink jest naprawde super 😀

A ja z pytankiem czy ktoś ma o taki czaprak:
http://www.kopytko.com.pl/product_info.php?products_id=763

Zależałoby mi na zdjęciach na żywo i jak z jego jakością. Bo cena nie powiem żeby była zachęcająca 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 maja 2010 12:03
Naciau wstrzymaj sie chwile z ebayem (chyba ze jestes tak zapalona jak ja na sportive i toffee 🤔wirek: ale wtedy licz sie z  duzymi kosztami bo sama przesylka to 120zł)

ja zaczynam dorastac do mysli ze mam wszystkiego za duzo, zaczyna mi to przeszkadzac tym bardziej ze zmieniamy stajnie i nie wiem czy bedzie tam miejsca na moje szmatki 😉
zwlaszcza ze roze mam 4 no 3+ copper i na pewno bede sie wyzbywac wiekszej czesci swojego szmatowego dorobku
wątek zamknięty
Zarika jakbys chciala sie go pozbyc pisz  😅
wątek zamknięty
Znacie jakiś fajny czaprak...żeby był ciemnogranatowy z białą lub biało-czerwoną lamówką bądź odwrotnie biały z granatową lub granatowo-czerwoną lamówką? 😍 😍 😍 bo z Eskadron chyba takowego nie posiada? 🙄
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 maja 2010 12:15
dziewczyno 😉 najnowsza kolekcja eskadrona jest wlasnie granatowo/czerwono biala
i znajdziesz 3 rozne modele czapraka ktory spelnia twoje wymagania 😁
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
16 maja 2010 12:18
Naciau, Pink jest naprawde super 😀

A ja z pytankiem czy ktoś ma o taki czaprak:
http://www.kopytko.com.pl/product_info.php?products_id=763

Zależałoby mi na zdjęciach na żywo i jak z jego jakością. Bo cena nie powiem żeby była zachęcająca 😀


Monny napisz do Argento, to najbardziej prawdopodobne, że będzie miała jakieś zdjęcia. : )
a jeżeli chodzi o czaprak, nie sądzicie, że Lamicell (za)bardzo się ceni?  🤔wirek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
16 maja 2010 12:20
Bee tez tak uwazam, mialam 3 czapraki ich i nigdy zadnego wiecej

jedynie prahda moim zdaniem nie zla ale za ta cene mozna miec anke z wyprzedazy
wątek zamknięty
haha, no tak 😍
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
16 maja 2010 12:31
Tia ale nowa kolekcja Eskadrona równie beznadziejna jakościowo jak ostatnie - w stajni mamy łezkę chilii i po 3 NORMALNYCH praniach czaprak popruł się na grzbiecie  🤔wirek:
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 maja 2010 12:36
Zairka, już ci kiedyś pisałam, że róż to jej kolor. Mnie się strasznie podoba!  😜
Burza, fajnie Piorkowi, szkoda tylko, że poskracali Anky, dla mnie te starsze miały idealną długość.
Sei, ładnie rudemu w granacie. Ja na Rudą mam szary, i kocham ten czaprak  😁
wątek zamknięty
A ja uważam że ceny nie są zbyt wygórowane  w zaleznosci od modelu. Jedyny model ktory mi się nie podobał bo się ubijał to był Elegance. Natomiast miałam dwa fair play classic które ciorałam do upadłego (mój ukochany bezowy padł dopiero po 4 latach więc uważam ze to niezły wynik) Obecnie jeżdżę tez w classicu limonce który po upraniu jest jak nówka, ładnie sie układa pod siodłem i naprawdę nie mam co mu zarzucić.


A i nowe czapraki onyx mnie kuszą tylko że niezbyt pasują do moich wyobrażeń kolorystycznych 😉

Monny co do tego modelu który wkleiłaś to trudno mi się wypowiedzieć bo jak dotąd nikt tego czapraka nie zamawiał bo najczęściej zamawianym czaprakiem jest CRYSTAL



prhadę z wyprzedaży mozesz mieć jeszcze taniej 🤣 a czaprak jakościowo nie odbiega od standardów anky. Sama miałam cottona eskadrona i powiedziałm nigdy wiecej bo po trzech jazdach czaprak jak szmata a i po praniu wcale nie wyglądał lepiej🙁



wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
16 maja 2010 12:43
bjooork - ciekawe jak będzie z moim polopadem i cottonem z tej kolekcji bo jeszcze ich nie rozdziewiczyłam 😉
wątek zamknięty
Lamicelle -te z górnej półki są bardzo fajne,trwałe i perfekcyjnie wykonane i super układają się nakoniu. Ja  mam dokładnie ten model http://s7d5.scene7.com/s7/zoom/flasht_zoom.jsp?company=EquestrianCollections&sku=PT00109-set&config=EquestrianCollections/imageset-preset1&locale=en ciuram go na co dzień ,piorę w pralce , i wciąż wygląda jak nowy 😀.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.