Memoriał Królikiewicza w KKJK, kto się wybiera, relacje itp

kto się wybiera ? startować , kibicować
My będziemy  😉
Ja będę w roli kibica, najprawdopodobniej i w sobotę i w niedzielę 😉
Ja też się wybiorę kibicować... oby pogoda w miarę  dopisała...  😅
ja też jadę w niedzielę razem z Tattinim
Kami   kasztan z gwiazdką
13 maja 2010 16:38
W ten weekend jest  👀 ?
I jak wrażenia z dnia pierwszego?

Aura jak zwykle nie rozpieszcza...
Kami   kasztan z gwiazdką
15 maja 2010 13:11
Nie wiecie przypadkiem w jakich konkursach startuje jutro Michał Każmierczak  👀 chociaż patrząc na prognozę pogody to nie wiem czy będzie mi się chciało nos wysciubić z domu...
Właśnie wróciłam z KKJK, niestety obowiązki nie pozwoliły mi zostać do końca.

Dotrwałam do finały Małej Rundy, którą wygrał Rober Uchwat na koniu D'Charleston.

Ogólnie wytrzymało bez deszczu🙂 z voltowiczów nikogo nie widziałam.

Kami o której startuję M.Kazimierczak też nie wiem...
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
15 maja 2010 20:47
Ja mialam sie dzis pojawic, ale prosto ze stajni udałam sie do Prokocimia na ostry dyżur z Córką - 2 szwy na głowie i z Memoriału nici....  bo jutro ma lac 🙁 😤
No i lało noc cała i nadal nie przestaję...ja też dzisiaj passuje.

Tusia, a co się stało?
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
16 maja 2010 08:05
ita, Zośka wyrżneła w stajni i poleciała na głowę, miałam lekkiego stresa bo dziecko zalało sie krwią i była mala dziura w głowie, ale  zaszyli ładnie i juz jest ok 🙂 Ale ja miałam swój debiut w Prokocimiu :/
wracając do tematu..... dziś chyba będzie pustawo w KKJK, ciekawa jestem jak podłoże bo w nocy strasznie lało 🙁
odwołać chyba nie odwołają...
Najważniejsze, że już ok i głowa cała!

Pogoda jest dramatyczna, też mi się wydaję, że zawodów nie odwołają ale jak patrzę za okno to łapią mnie wątpliwości...leje jak z cebra 🙁
Kami, ita - Michał w ogóle w tym roku nie startuje w Memoriale, wiem od samego zainteresowanego, że głównym powodem jest słabe podłoże 😉

edit: Mam pare fotek z dnia wczorajszego, jeszcze raz je przeglądne i wrzuce później to, co sie w ogóle nadaje do pokazania 🤣
Kami   kasztan z gwiazdką
16 maja 2010 11:25
Podłoża to tam chyba w ogóle nie ma, pewnie jedno wielkie jezioro... Wstawiaj zdjęcia - chętnie obejrzymy  🙂
Tattini, a dzisiaj byłaś?
Myśmy zrezygnowali w ogole ze startu dzisiejszego,zapakowalismy konie i do domu.Kompletna klapa.Mialy byc dla mnie pierwsze zawody w sezonie,wycofalismy konie do najmniejszych konkursow a i tak nie obylo sie bez problemow (poslizgniecie przy odskoku,moje piekne salto,i rozbudowanie) na szczescie w sobote lepiej,troche przyschlo,udalo sie przejechac na 0,ale nawet MR nie pojechalam w koncu  🤔  Ogolnie,nie powiem,zeby zawody byly udane.Pustki wieczorem,nic sie nie dzialo,to nie ten sam KKJK jak kilka lat temu.Dzisiaj rano rzucaly sie w oczy wyjezdzajace koniowozy..
Zauwazyliscie,ze nie startowali zadni zawodnicy w barwach KKJK,czemu?
Ktoś chyba startował,przynajmniej w P.Tak mi się zdaje. Może wiedzą coś więcej o swoim tragicznym podłożu,albo ugrzęzli w drodze na rozprężalnie ( pół metrowe BAGNO)  😁
Jedyną zawodniczką spośród "gospodarzy" była chyba Julka Bochenek, startowała wczoraj w P i N na gniadej Cherri 😉

edit: Dzisiaj nie byłam, masochizm wybierać sie w taką pogode 😀iabeł:
Tattini, a fotki gdzie?? 😎
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
16 maja 2010 20:32
A ja pamiętam jeszcze Memoriał jak KKJK był jeszcze w Chełmie i wtedy naprawdę przyjeżdżała cała Polska czołówka, wtedy naprawdę były to najważniejsze zawody w kalendarzu jeździeckim w Krakowie. Szkoda że nie ma w Krakowie choć raz w roku takiego wydarzenia jak ma Poznań, Sopot, Katowice , Warszawa. Nawet przy ładnej pogodzie nikt z czołówki nie przyjechałby na Memoriał.
Dziwie się że przy tak fatalnych warunkach pogodowych jak były dzisiaj nie odwołano zawodów.
Dziwie się też zawodnikom którzy zostali i wystartowali TYLKO KONI ŻAL  🙁 - dobrze że tylko nie liczni
luzak, a znasz wyniki z dzisiejszego dnia?
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
16 maja 2010 20:45
Są na volcie
Pierwsza porcja 😉

Sławomir Uchwat i Cargo


Czołówka N - Dominik Słodczyk i Sonia; Grzegorz Faber i Gligenia I




Łukasz Kut i Seigon


Sławomir Szlachta i (łapiący za oko) Bursztyn


Triumfatorzy Rundy Koni 6-letnich - Agnieszka Nurkowska i Dereń



specjalnie dla salto piccolo:











Dominik Słodczyk i Lora (IMO - chłopak wymiata)









Nie widze zdjec! A jak specjalnie dla mnie,to bardzo chcialabym zobaczyc  :kwiatek: :kwiatek:
u mnie też się zdjęcia nie wyświetlają
Zaraz coś wykombinuje (mnie sie co prawda wyświetla), wrzuce to wszystko do re-voltowej galerii 😉


edit: Teraz?
widać 🙂 kurde, pogoda wygląda nie najgorzej
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się