Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2010 19:31
Najlepiej skmką do Wejherowa Gł. a potem z wejherowa jakimś autobusem ( mzk jeżdżą) do bolszewa. Tylko z tego co się orientuje autobus zatrzymuje się kawałek od stajni p. Bacha.
dziękuję! :kwiatek:

a jak się nazywa ten przystanek, i co to za autobus, wie ktoś dokładnie?
Ponia   Szefowa forever.
12 maja 2010 19:42
Zapytaj może let's go. Ona stoi u p. Bacha to może będzie wiedziała, bo ja niestety nie pamiętam.
305 przejazdów w Owczarni... Bóg chyba tylko jeden wie ile to będzie trwało..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 maja 2010 07:39
xxagaxx, do bólu,do bólu....
ostatnio,mimo wszystko w Stadzie Krzysztofowi poszło bardzo sprawnie,więc może i u was się uda...


kto planuje start w Stadzie na ZOO?też jestem przerażona,mają być ZOO, el.MPMK i el.OOM....
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2010 08:32
305? to się nigdy nie skończy...
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 maja 2010 08:37
Strzyga, w Stadzie było 320 i dali radę...ba,skończyliśmy skakać przed zmrokiem 🙂
dziękuję! :kwiatek:

a jak się nazywa ten przystanek, i co to za autobus, wie ktoś dokładnie?


Najprościej by było gdybyś się mnie zapytała, będę w sobotę o 11 tej w Gdańsku i mogę Ciebie zabrać 😉
Wielki Świat zawita do stajni, nareszcie coś się tam dzieje, a ja... jadę do Warszawy 😕 Miłego weekendu w Bolszewie wszystkim 🙂
My do stada wybierzemy się z młodymi na eliminacje.
A do OOM też będzie w Stadzie? Są już propozycje?

a co ma byc u Pałki ?  tzn Bachów 👀
ja też wezmę zwierzyniec do stada 🙂
hm jak myślicie zdążą zrobić C w Owczarni? co prawda zapisanych tylko 5 koni...
Cimeries jeśli postarają się tak jak w Starogardzie to powinni. Choć Starogard na 5 min przed rozpoczęciem konkursy zmienił zasady np. Bo by nie zdążyli. Z dwunawrotowego zrobił się zwykły 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2010 18:35
eee. jak będzie tak lało, to połowa nie przyjedzie.

Ja będę jako luzacz, ale foty też jakieś postrzelam.
Wypluj to!! Ma nie padać!!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 maja 2010 18:44
[[a]]http://www.pogodynka.pl/miasto.php?miasto=Gda%F1sk[[a]]
Ponia   Szefowa forever.
13 maja 2010 19:10
eee. jak będzie tak lało, to połowa nie przyjedzie.

Ja będę jako luzacz, ale foty też jakieś postrzelam.


Jak będzie lało to będziesz miała wolne bo ja nie mam zamiaru moknąć, w owczarni nie ma się gdzie schować.
Pozatym jak zmoknę  to już z pewnością będzie mi potrzebny antybiotyk i wolne a na to nie mam obecnie czasu 😉
deborah   koń by się uśmiał...
13 maja 2010 19:12
wł. Felix-Huston, forever felicis!, foch z przytupem!!!!
Zapnij się, konsultacje z Panią M. Morsztyn 😉
Witam  😉

i jak po zawodach w Owczarni?

My zadowolenia, młoda klubowiczka zaliczyła konkurs licencyjny  😀
wlaaaaasnie xxagaxx, jak Edkowe Nki?
ja jednak obralam dzis kierunek Bolszewo, nie Owczarnia 🙂
Bo w Bolszewie fajne rzeczy się działy 😉
noooo fajne  🤣 zwiedzilam caaaaala wies w poszukiwaniu sklepu hahah  😎
hehe Sigma dzisiaj było grubo 😀 W pierwszej spadłam  😂 😂 Bo w szeregu wypadła mi wodza z ręki (nie pytaj jak, sama nie wiem) i niestety jedną się nie da sterowac  😁 😁 a w drugiej zrzutka jedna, moja bo koń z drągiem wyszedł w zębach, miałam dziwną wizje, a może raczej brak. I go zostawiłam samemu sobie. ale Chociaż wodze mocno trzymałam  😁 😁 Koń boski, drągów nie chciał dotknąć.
taki piękny dzień a taki pechowy. Myślę, że to przez tego McSraka, co go koleżankom nie przyniosłaś  😉 😉 😉 😉
Ponia   Szefowa forever.
16 maja 2010 22:07
a o ktorej sie skończyło?🙂
nie dojechalam bo moj organizm domagal sie leżenia w łóżku i choc dzis musialam odpoczac, bo  jak nie skonczy sie jakims zapaleniem pluc to bedzie dobrze..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2010 07:15
ja byłam wczoraj na połowie L i początku P,pogoda zrobiła sie paskudna,tak więc poza Karidą widziałam tylko L-kowy przejazd Deborah.

Ponia,jak wyjeżdżałam z Owczarni była połowa P-tki i była 17.30,wszystko szło zgodnie z planem,ale podobno sporo koni zaczęło się wykreślać....

ja do Stada jednak chyba nie przyjeżdżam...jedziemy do hermanowa na 3 dniowe WKKW  😎
deborah   koń by się uśmiał...
17 maja 2010 07:21
Ktoś, Ja Ciebie kilka razy widziałam ale nie poznałam. dopiero jak szłam do przyczepy z koniem oświeciło mnie że zmiany spore w wizerunku poczyniłaś 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2010 07:24
deborah, wiem,wiem...parę osób się wczoraj dziwiło...a poza tym to jechałam za Tobą od Szpęgawy po skręt w ulicę do moich rodziców 😉
deborah   koń by się uśmiał...
17 maja 2010 07:26
po juniora śmigałam do dziadków a Ty pewnie po juniorkę? 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2010 07:37
juniorka miała jechać ze mną,ale zasnęła na nocniku przed samym wyjazdem do Owczarni.

żeby nie OT,gdzie najbliże skoki poza Podporami?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się