Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

a ja serdecznie polecam Niegardów. edit Ale tak poza tym, bardzo miła atmosfera w stajni.


 Proszę umieszczać ogłoszenia w odpowiednim wątku



zniknęło info na temat stajni, czy ktoś może podrzucić co tu było? co jest w cenie i ile kosztuje?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Perfidne prowokowania do reklamowania własnego ośrodka
pensjonat tam kosztuje od czerwca 600zl. na razie było 500. Ale dodane zostało solarium i karuzela oraz plac zabaw i nie trzeba będzie dopłacać za korzystanie. Reszta standardowa jak w innych stajniach- karmienie, pastwiska, wypuszczanie na wybiegi. Mnie tam zawsze uderza ogrom słomy, którą konie dostają. Jak rozmawiałam z dziewczyną, która trzyma tam konia, to w umowie jest że balik dziennie, a ponieważ właściciele mają takie ogromne bale, które są około 150cm szerokie i ponad metr wysokie i to jest dzielone na 5-6 koni. Więc słomy do połowy nóg końskich! nie ma więc standardowego problemu, że koń na gnoju albo na betonie. Czyściutko i aż miło konia czyścić w boksie, choć najlepiej na myjce, bo są dwie do wyboru.
konia czyścić w boksie?  😂
Oferta ciekawa. Chyba wybiorę się do was w odwiedziny 🙂
na zwiady! 😀
ushia   It's a kind o'magic
13 maja 2010 19:58
[quote author=martoska link=topic=196.msg584186#msg584186 date=1273681604]
a ja serdecznie polecam Niegardów. edit Ale tak poza tym, bardzo miła atmosfera w stajni.


 Proszę umieszczać ogłoszenia w odpowiednim wątku



zniknęło info na temat stajni, czy ktoś może podrzucić co tu było? co jest w cenie i ile kosztuje?
[/quote]
Żenujące - użytkownik dzisiaj zarejestrowany, pierwsza i jedyna wiadomość i zupełnym przypadkiem ma w mailu nazwisko własciciela Niegardowa. Aż tak rozpaczliwie potrzebujecie reklamy?  🙄
Ushia wysłałam Ci priv'a i nie wiem czy doszedł..
ushia pytanie było kontrolne, bo zniknęły dane o stajni a na innym form pojawiło się ostatnio błędne info o cenie, bo się zmienia od czerwca i obejmuje wszystko, co posiada ośrodek, a nie jak pisali, że dodatkowo płatne za używanie. Na forum nie siedzę więc nie wiem co było dlatego pytam.
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2010 15:11
ushia pytanie było kontrolne, bo zniknęły dane o stajni a na innym form pojawiło się ostatnio błędne info o cenie, bo się zmienia od czerwca i obejmuje wszystko, co posiada ośrodek, a nie jak pisali, że dodatkowo płatne za używanie. Na forum nie siedzę więc nie wiem co było dlatego pytam.

masz mail "bigaj@xxxx" i nie wiesz co się w stajni Bigajów dzieje? Jasne  🙄
właśnie o tym piszę że wiem co się dzieje i stąd pytanie czy tak też było opisane tutaj, bo na innym forum były błędne informacje,dlatego pytałem.
ushia, przestań się czepiać  🙄
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
14 maja 2010 19:06
no bo to już trochę na nadgorliwość zachodzi  😉
poza tym mała granica jest między reklamą o a swobodną wypowiedzią, poza tym właściciel ośrodka nie może się wypowiadać na jego temat? wszystko było klarownie opisane i wyjaśnione pogłoski o osobach które opuściły stajnię, był wymieniony powód (oczywiście subiektywny, no ale było to wyjaśnienie), z tego co pamiętam wypowiedź to nie było jasnych typowych haseł reklamowych, a zwykły opis.. nie wpadajmy w skrajności może...  :kwiatek:
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2010 19:15
to niech się przedstawi:
cześć, jestem Maciek, mam fajną stajnie - a nie zakłada fikcyjne konta albo zone podsyla jako "zadowolonego klienta"  🙄
po co taka sciema?
zwłaszcza, że stajnia faktycznie fajna i ciekawa

właśnie o tym piszę że wiem co się dzieje i stąd pytanie czy tak też było opisane tutaj, bo na innym forum były błędne informacje,dlatego pytałem.

To się w domu przy kolacji zapytaj co własna zona napisała - chyba ona nie podaje błędnych wiadomości?
ushia, dalej się czepiasz  😵 Daj spokój, jesteś złośliwa  😂
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2010 20:01
no i co z tego?
jak państwo Bigajowie moga się bawić w podchody to ja moge byc złosliwa
raczej prymitywna, bo uciążliwa
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2010 20:12
Prymitywna to jest próba kryptoreklamy za pomoca fikcyjnego konta - byle info o stajni wisiało.
strasznie się czepiasz i odbiegasz od wątku. Skończmy wreszcie te wymiany uszczypliwości. Jak coś ci leży to wyślij pw i napisz co myślisz, a nie rozwodźmy się nad tym bez sensu.
ushia, obok reklamy to nawet nie leżało. Większości z nas to nie przeszkadzało, tylko Ty masz jakieś ALE. Informacje były istotne i potrzebne. A Ty zmierzasz chyba do tego, żeby wydzielić kolejny osobny wątek dla krakowskiej stajni  🤔 i po co To wszystko?  😎
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2010 20:24
A ja nie mam ochoty pisać PW, zwłaszcza do lipnego konta, wole żeby wszyscy widzieli jak "poważną" promocje prowadza właściciele stajni  😎

Ale jak już jesteś, to powiedz, jaka duża jest stajnia w Niegardowie? W sensie ilości boksów. Jak jest rozwiązana sprawa sprzętu prywatnego/rekreacyjnego? Są osobne siodlarnie/szafki? I nie wiesz, czy w końcu klub jest oficjalnie zarejestrowany w MZJ? Pamiętam dawno temu, ze była mowa, ze ma być , ale potem jakoś się nie dopytałam, czy skończyli rejestrację czy nie

serio sie pytam, bez złośliwości  :kwiatek:

vicodin - sorry, ale Twoje pojecie na temat tego co jest reklama jest eeee..  specyficzne, ale na szczescie nie Ty o tym decydujesz  😎
z tego co wiem to KS Faruk już w zeszłym sezonie był zarejestrowany - dla ścisłości można sobie sprawdzić na stronie MZJ-u a nie na forum siedzieć i głupoty  pisać 🤣
boksów jest dużo - 13 na głównej stajni i 6 w angielskiej. każda ma swoją siodlarnię.
ja jeżdżę w niegardowie regularnie więc dostałam swoją szafkę.
rozpętałam wojnę to chyba się dołączę. Odezwałam się na forum i napisałam kilka słów o stajni, bo wszyscy piszą więc to chyba nie jest zabronione. Maciek zaglądnął na forum i nawet nie wiedział że pisałam coś tam wcześniej, więc wyszło  zamieszanie Kryptoreklama to nie ten poziom, więc nikt tego nie miał na celu, więc proponowałabym skończyć niepotrzebnie emocjonującą Ushie dyskusję. Co do utajniania konta- każdy ma jakiś nik, więc chyba nie trzeba się legitymować od razu. Odnośnie Klubu- drugi sezon mamy swoje barwy i z sukcesami- między innymi 4 miejsce na Mistrzostwach Małopolski. Ale to sportowcy wiedzą.
ushia   It's a kind o'magic
14 maja 2010 21:04
Gratulacje.
Nie wszyscy mają czas na sledzenie losów wszystkich klubów i klubików więc ośmieliłąm sie zapytać, wszakze po to forum istnieje

Sami prowadzicie stajnie, czy oprócz M. macie jeszcze kogoś? Przy 20 koniach to jest co wywozic 😉

Moge poprosić o podarowanie w moim imieniu jakiejś marchewki Farukowi? Znałam go daaawno temu, jak dopiero zajeżdzany był - super kon, dobrze trafił.
Faruk to nasz największy skarb, same sukcesy- ten koń jest nieśmiertelny, zważywszy jak miał za młodu. Marcheweczki oczywiści dostanie🙂 Maciek i Magda zajmują się stajnią. Ścielimy dużymi balami  (takie 200-300kg 😀 jeden- idzie jednorazowo na 5-6 koni) i wyrzucamy dwa razy w tygodniu, więc idzie na bieżąco. A że się traktora ze skrzynką kiprującą dorobiliśmy, więc idzie sprawnie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2010 09:12
podbijam,czy któraś z was może zerknąć do kącika wkkw?  :kwiatek:
Jak się "trzymają" Wasze stajnie w czasie tego pogromu deszczowo-powodziowego?

U nas, jak na razie, osunął się kawałek skarpy z działki sąsiada powyżej nas i zwalił się na ścieżkę, którą konie chodzą na pastwiska.
Przejść się da, ale kawał ziemi wyrwało.
Koni nie wypuszczamy, bo by się chyba rozpłynęły.

Błogosławię halę-trójeczkami pohasają sobie po niej-przynajmniej minimum ruchu mają zapewnione.

Jak tam stajnie nad rzekami, co u Domy, bo przecież Wilgę macie bardzo blisko?
U nas tez płynie wszytko - opady takie, że woda do stajni w jednym miejscu się wdarła, ale na szczęście w nie tak dużych ilościach i koło myjki, a dzięki temu, że konie nie stoją na gołej posadzce a na drewnianych podkładach kolejowych, to mają suchutko 🙂
Ponieważ moje maluchy wczoraj przestały cały dzień we wspólnym boksie, to mimo pogody poprosiłam, żeby choć na 2h dziś je wypuścili mimo ulewy...
ja wole jednak żeby koń w deszczu trochę potuptał bo nie jest z cukru niż stał tyle godzin...
Kami   kasztan z gwiazdką
17 maja 2010 08:52
Przed chwilą rozmawiałam z tatą jadącym z Bochni do Krakowa - stajnia w Targowisku jest zalana!!! Woda sięga ponoć do połowy okien na parterze. Wie ktoś czy konie bezpiecznie  👀

I właśnie doczytałam na innym forum, że Doma wczoraj konie ewakuowała - postaram się z nią skontaktować jak wygląda sytuacja.

Edit: Rozmawiałam z Domą - konie stoją bezpiecznie w Krakusie  🙂
U nas w Facimiechu Wisła zalała najniżej położone łąki - nową część terenów krosowych.
Stajnia bezpieczna i sucha.
Na padokach błoto gigant. Konie zażywają ruchu na hali - bawią się piłką.
Przed chwilą rozmawiałam z tatą jadącym z Bochni do Krakowa - stajnia w Targowisku jest zalana!!! Woda sięga ponoć do połowy okien na parterze. Wie ktoś czy konie bezpiecznie  ...

Ech...
Na pewno sąsiedzi życzliwi pośpieszą z pomocą. :kwiatek:
  🤔 łooo matko  🤔  🤔 jak tak dalej pojdzie, to chyba trzeba bedzie zbudowac Arke..  😕
U nas na szczescie stajnia nie jest zagrozona, ale...przez srodek padoku plynie rzeka  😫
Co za pogoda  👿
Cholerzyn na szczęście na górce, więc żadna Sianka czy Brzoskwinka nas nie zaleje. Ale nie chcę wiedzieć, jak wyglądają trociny, które w sobotę rozrzucałyśmy na ujeżdżalni 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się