Licealiści :)

Ja chcę bardzo podziękować Busch za wczorajszą nocną pomoc, jestem niesamowicie wdzięczna  :kwiatek:
Elbus Tobie też dziękuję za szczere chęci, ale o dziś 8 już musiałam oddawać pracę  🙂

Z polskim jak na razie mam spokój(niedługo zresztą - na czwartek test czytania i charakterystyka Jagny jako postaci złożonej), za to dziś musiałam pójść z 2 chemii, bo bym nie wyrobiła. I kolejna 1 z maty. Naprawdę, dopadnie mnie nerwica ;x
Bilans na dzisiaj wyszedł świetny. Ze spr z historii 5, nieszczęsna chemia 3+, powalony niemiecki 4. Także luz  😅
nam już mówiła w piątek proponowane oceny z geografii  🤔
oczywiście teraz jak jest dużo chętnych do poprawy itp. to jej nie będzie tydzień-dwa bo idzie się 'kurować'...

Nie pierwszy raz tak robi (miałam z nią w gimnazjum teraz się przeniosła do LO) że poprostu jak ludzie chcą poprawiac to jej nie ma.

a ja dzisiaj nawet dobry dzień miałam, zapytała mnie z woku nic się nie uczyłam i nie wiem jakim cudem ale 5- dostałam  😅 i jeszcze sprawdzian z angielskiego pisałam, jedno zadanie trochę pomieszałam ale reszta może będzie ok  😉 teraz trzeba się wziąć za poprawianie ocen... a jak tam u Was jakieś zagrożenia się szykują?
u mnie na czysto. Do czwartku wystawiają zagrożenia to zobacze jak z fizyką 🙂
ale nam z woku dała zadanie na spr  😁

losowaliśmy wycinki kartek, na których nadrukowane były budowle. Bo tym wycinku musieliśmy rozpoznać co to za epoka, nakleić wycinek na kartkę, dorysować reszte budynku i podpisać charakterystyczne elementy budowli dla rozpoznanej epoki.

Ciekawe co dostane  🙄 😡

najbardziej martwie się o fize. Z 3 na 3 kartkówki dostałam 2... poza tym mam 4+ i 4-, chcę poprawić jaką kart. żeby wyrobić na 3 na koniec
u mnie jutro masa zastępstw i uwaga: mam 4 biologie.  😂
ja to sie za matme teraz wziełam, więc jak dobrze pójdzie to też się wywinę od zagrożenia  😉

Quendi 4 biologie?! ooo...współczuję 😉 gdybym ja miała tyle mieć biologi z nasza sorką w jednym dniu, to bym pewnie "zachorowała"  😀
planowo we wtorki mamy 3 biologie ;]
grubo zastanawiam sie nad tym czy po prostu nie wziąść lapa do notatek, a w chwilach najgorszej zawiechy po prostu czytać forum żeby przeżyć  😁
Mi został do zaliczenia jeszcze sprawdzian z fizyki, 3 kartkówki z angielskiego, kartkówka i sprawdzian z chemii, kartkówka z przedsiębiorczości, sprawdzian z matematyki, łaciny  i jutro dwa  z polskiego  😎 , z których obawiam się kolejnych dwóch jedynek  :/
Quendi 3? kurde a ja przeżywam jak mam jedną 😀 Ty jesteś na bio-chemie?
Nikaa trochę dużo tego...nie chodziłaś ostatnio do szkoły czy to u Was normalne, że tyle tego?  😉
Quendi możecie brać laptopy?! Też tak chcę 🙂
Skończyło się moje "wyjeba**" 😕 😵 a zaczęło "zapierdala***"

Pięknie powiedziane!
Ja wzięłam się za moją matmę i umówiłam na poprawę całego tego półrocza. Teraz uczę się do sprawdzianu z historii i WOSu. W czwartek słówka z angielskiego. Potem piątek z francuskim. Kolejny tydzień zaczynam PO, pracą klasową z chemii i jak dobrze pójdzie to będzie koniec!  😅
Kochani help, jak napisać scenariusz happeningu?
Quendi, masz opcje wziąć kompa na lekcje?
A ja łącznie z jutrzejszą, na którą nie pójdę mam 4 kart do zaliczenia z fiz  😵 Unikam od kilku miesięcy tej jakże wspaniałej lekcji bo nie chce sobie tych dwóch 4 zepsuć ...  🙄

O ja, jak bym mogła zabrać lapka do szkoły bo byłabym prze prze prze szczęśliwa.
neśka trochę przekładaliśmy, kilka popraw, no i teraz kupa nowych kart i spr, w czas się obudzili  😫  Dodam, że to muszę zaliczyć w tym tygodniu  😁  o następnym wole nawet nie myśleć  🤔wirek:
Ja muszę tylko napisać zaległy sprawdzian z fizy, poprawić sprawdzian z matmy i do końca roku utrzymać brak zagrożeń ._.
Z tym może być ciężko
O chess ja tak samo, tylko że obawiam się fizyki ...

Nikaa to ja Ci życzę powodzenia bo nic innego nie pozostaje  😎
U naszej babki od fizy na prawdę trzeba się postarać żeby nie zdać (zasadniczo to nie wiem czy w ogóle jest taka możliwość o_o)
Bardziej się boję matmy bo u nas można mieć same 3,4,5, jeden spr niezaliczony i ma się ocene niedostateczną na koniec x_x
tulipan  nie dziękuję  😁

Najbardziej to obawiam się jutrzejszego polskiego  😵  Armagedon.
A co masz z polaka ?  😉
jakbym mogła to bym poszła na polski za Ciebie i na historie i na wos i na wok i na ang  😎
Na anglika możesz iść za mnie 🤣
w środę mam sprawdzian ze słuchania i czytania
Quendi możecie brać laptopy?! Też tak chcę 🙂

U nas też można 😉 Może nie do notatek, ale na przerwach czemu nie, a czasami na niektórych lekcjach nauczyciele przymykają oko 🤣 Nawet WiFi mamy na całą szkołę 😀

Jutro mam 2xmatma, 2xchemia, 2xangielski 😵
Chess dwa sprawdziany z renesansu, tzn w sumie to cała klasa pisze poprawę. Ostatnio dała nam jakieś utwory, których nawet nie omawialiśmy i mieliśmy wypisać jej poglądy filozoficzne, motywy ze starożytności i średniowiecza, które przywoływali renesansowi poeci. Ze mnie taki humanista jak z koziej dupy trąba bądźmy szczerzy więc aby jakoś zaliczyć na 2  :jogin:
Kurde, ja już nawet nie pamiętam co to był ten cały renesans  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 maja 2010 14:00
Bilans na dzisiaj wyszedł świetny. Ze spr z historii 5, nieszczęsna chemia 3+, powalony niemiecki 4. Także luz  😅


mówiłam - wrzuć na luz? 😎 gratulacje 😅

ja dostałam z poprawy z majcy... -4!! tak więc chcę się pokichać ze szczęścia 😜
a jutro spr z gegry, polskiego i prawdopodobnie kartkówka z biologi... 😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 maja 2010 14:14
Nikaa to ja mogę pójść za Ciebie na sprawdzian z polskiego  😁 (a gdybyś chciała się odwdzięczyć to zapraszam na sprawdzian z geografii w przyszłą środę  😉 )


MoniaA a o czym ma być ten happening?
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
18 maja 2010 14:40
Nienawidze fizyki i sie nie zdziwie jak bd z niej siedziec 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się