Młode Konie

Katharina   "Be patient and trust in the process"
17 maja 2010 20:37
milusia  widzę, że urósł Ci przyszły ujeżdżeniowiec  😜  Chyba już to gdzieś pisałam ale Twój Lord strasznie przypomina mi młodą ;D
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
17 maja 2010 20:58
milusia- nie przyszło Ci na myśl żeby odkupić Lorda :>? Czy na razie nie chcesz kusić losu? Poza tym że jako koń pracujący wygląda rewelacyjnie, to w tym komplecie prezentuje się tym bardziej bosko  😜
milusia, Oooo, robi wrażenie! I na pierwszym zdjęciu i na lonży 😉
Zapnij się, Aramis zaprezentował się bardzo dobrze 😉 Ma bardzo sympatyczny pyszczek. Chyba mu się skoki podobają, bo wygląda na bardzo zadowolonego z siebie zwierza 😉
galopada_, Faktycznie, fajne te cukiery z Żabna. Że na takie konie nie ma chętnych to ja się trochę dziwię, tak szczerze powiedziawszy. [choć, przynajmniej będę wiedzieć gdzie się zgłosić, gdyby mi się zamarzył prawdziwy, fajny małopolak 😁 ]
Thilnen, coś on jeszcze jakiś anty-kałużowy 🙂 Często takie spacerki urządzacie?
galopada_ piękna kasztanka 🙂 :kwiatek: :kwiatek:

noooo... tylko żeby jeszcze jajka miala mniejsze 😉
galopada, a rodzą się u Was jakieś klaczki?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
17 maja 2010 21:46
cicho źle przeczytałam  🤣 😁
galopada_   małoPolskie ;)
18 maja 2010 04:35
ano czasami  😉
w tym roku jest 2:2, w zeszłym 2:2, 3 lata temu 3:2 dla ogierków, 2:3 dla klaczy... z tym ze wiadomo, klacz łatwiej sprzedać jesli jest młoda, czesto niezajeżdzona ale ładna, dobrze ruszająca się i ma dobry papier  😉 z wałkami problem a z ogierami jeszcze wiekszy, bo ludzie szukają konia zrobionego już.

tutaj nasze 4-latki












anetakajper   Dolata i spółka
18 maja 2010 06:42
Galopada, milusia - ja się czuje jak mrówka przy tym olbrzymie! Czy wy też tak macie?
Galopada - nigdy nie przepadałam za końmi w ciapki, ale ten Twój powalił mnie z nóg  💘 CUDO
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 maja 2010 07:04
Zabeczka-prace zadu ma faktycznie dobra, ogolnie dobrze sie rusza w trzech chodach 🙂 ale do zbierania to daaaaleka droga.Mysle ze dopiero kolo lipca na niego wsiade, bedzie pracowal ze 2 razy w tygodniu po 15, 20 min i na jesien wolne az do poznej wiosny 2011 😉
Katharina-pokazuj swoja gigantke jeszcze
okwiat-nie chce kusic losu 😉Okrutnie sie obchodzil do tej pory 🙁 wiec jest dobrze jak jest, a poza tym nie ja place za utrzymanie konia, jego sprzet, czy pozniej za wyjazdy 😉 Ale jesli bedzie taka opcja (w co watpie) ze beda go chcieli sprzedac to na pewno go kupie 😍
Zaluje tylko, ze z powodu jednostronnego pochodzenia nie bedzie mogl jechac na MPMK 🙁
anetakajper-ja sie nie tylko czuje przy nim jak mrowka, ale i tak wygladam 😁 Miedzy nami 10m roznicy wzrostu, a do tego Lord to kawal konia 😜
Czemu jak ja szukałam konia giganta wszystkie się pod ziemię zapadły i starczyło jedynie na 173cm hehe
...nie mówiąc już nic o juniorze który coś rosnąc nie chce hehe

Piękne te Wasze giganty...  😍
Galopada piękne 🙂 A ciapek taki długonożny czy tak wyszedł?


A to moja młoda bada pastwisko w nowej stajni 🙂





A po urodzeniu wyglądała tak  😁 😂:

agull   Dążąc do celu
18 maja 2010 15:05
Uciekłam z pracy na 2 godziny i zabrałam konia na zieloną trawkę. Ruda szczęśliwa, bo jedzenie kocha najbardziej na świecie - a trawkę to już wogole  😜
Mina konia po powrocie na niezbyt trawiasty wybieg  🤔- bezcenna  😁
galopada_   małoPolskie ;)
18 maja 2010 15:56
gwash długonożna dość  😉
galopada_ Harbuzia cudowna  😜
a ta kasztanka po czym? 😉
galopada_   małoPolskie ;)
18 maja 2010 16:14
to Barytka, ktora w zeszłym roku była 2 w Zakładzie Treningowym Bogusławice  😉
urodziwe zwierzę, trzeba jej to przyznać 😉
Dziękujemy :kwiatek:

galopada_ ale kasztanka fajna.!  😜
Zapnij się fajny ten Twój młodziak  🙂

My też debiutowaliśmy na zawodach z moim 4-latkiem 😉

Oto efekty:

Pierwsze LL







Oraz L-ka:



Nasz pierwszy Tripel  😉


Trochę się konik ze mną zabrał i blisko było  😎  , a moja mina i pozycja  😵, ale konik się wyratował  😉



I rozgrywka na czas w L-ce  😉







Jestem bardzo zadowolona z koniska 😉

Pozdrawiamy
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
18 maja 2010 20:03
Claudia-wcale sie nie dziwie, ze jestes dumna, ba powinnas puchnac z dumy 🙂 😜 Podziwiam i zazdroszcze 😉
alez ślicznie on wyglada i taki "dorosły"
zazdroszczę tez była bym dumna z tak dzielnego młodziaka
a propo jakie to ogłowie ? 🙂
Claudia - boski jest!! Skacze jak stary wyga 🙂 Gratuluję i również zazdroszczę 😀
Ponia   Szefowa forever.
18 maja 2010 21:20
Claudia, Młody rewelka!
Galopada, czy srokata jest może na sprzedaż?
Piekna jest... i taka inna 🙂
Masz może jeszcze jakieś Jej fotki?
😁
Claudia - ogromne gratulacje dla Ciebie i Synusia  😜 Ależ on wyrósł i zmężniał - jak pchełka na nim wyglądasz  😍
milusia  😡
777 dzięki  :kwiatek: Ogłowie to głównie Hooks, nachrapnik cheval, naczółek z Hooksa ale dokupiony osobno i wodze daw-mag  😉
Dzionka dzięki. Mam tylko nadzieję, że to nie był pierwszy i ostatni tak udany start  😉
Ponia dzięki  :kwiatek: Jak będziesz miała chwilę to skrobnij coś więcej na gg  😉
espana  dzięki Kochana  :kwiatek:  A ja na nim to chyba jak weszka taka co się rzuca jak na grzebieniu 😂

Jeszcze raz dziękuję w imieniu Paco  :kwiatek:

galopada_   małoPolskie ;)
19 maja 2010 04:28
Claudia młody wygląda jak stary wyjadacz! super!  😅

Megane nie jest, ale przez długi czas była. Jednak zostaje w hodowli.  😉

Piękne te Wasze młode "maszyny".  😍
A czy możecie napisać od jakiego wieku można zacząć małe podskoki z jeźdźcem, przy założeniu że absolutnie nigdzie nam się nie spieszy, bo nie będziemy startować w żadnych zawodach ani próbach. Czy 4 lata pod warunkiem wcześniejszego naskakania bez jeźdźca to jest ok czy za wcześnie??

I mały  🚫
Claudia jaki to napierśnik i jak się sprawuje?
agull   Dążąc do celu
19 maja 2010 08:02
Mój Rudzielec kończy dziś 2 latka  😅
Zaraz jadę wycałować dzieciaka  💘
galopada  :kwiatek:. Ja bardzo lubię na Twojego Potwora patrzeć  😎

misia997 napierśnik to Prestige, sprawuje się ok. Nie mam do niego jakiś zastrzeżeń.

milusia
nie napisałam poprzednio z rozpędu, że bardzo mi miło słyszeć takie miłe słowa, a ja uwielbiam patrzeć na Twoją pracę ze Zwiastunem, dla mnie jesteście obłędni, a jeszcze w wersji ujeżdżeniowej to już bajka  😍

Na koniec taki portrecik 😉

Claudia babo kto Ci nachrapnik zapinał? Mam nadzieje że tyko na zdjęciu koń wygląda jak świateczna szynka opleciona sznureczkiem.  🤬

Gratuluje młodego jest piękny.

edit: literówka
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
19 maja 2010 13:16
Claudia-Rudy  w wersji ujezdzeniowej to tak na zdjeciach sie dobrze prezentuje, mam ogromna nadzieje ze skoczek z niego bedzie lepszy niz dresazowy kon 😉 ale dziekuje za mile slowa.Ja nie moge wyjsc z podziwu, ze Twoj taki mlodziak a tak opanowany 😜 Moj ma 6 lat a watpie by tak sie zachowywal na zawodach skokowych-my musimy sie duzo objezdzic by mu to spowszednialo 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się