Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

A mnie sie niestety galeria nie otwiera  😤
mi tez nie 😤
juz mozna ogladac🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 maja 2010 23:09
mnie nie działa 🙁
ooo ja od godziny ogladam namietnie  w kolko to samo...
jedno jest pewne Drapacz jest  obledny!!uwielbiam go jeszcze mocniej!
Jak się nie wyświetla galeria, to może wejdźcie przez ten link:

http://strony.toya.net.pl/mdudek/fotodudek/olenka.html

Powinno być ok.

Pozdrawiam
sei   . let's grow old together & die at the same time .
17 maja 2010 23:54
Karla, chylimy z despem czoła i przyznajemy że korona naj-konia zawodów przypada wam  😅 drapacz cuuudo! po zdjęciach widać jak dobrą parę tworzycie  :kwiatek: licencja następnym razem 100% wasza!

na jednym zdjęciu despo pokazał że pomimo w 90% wiszących łap. jednak popręg z fartuchem by mu się przydał  😂

galeria super! jak zawsze maciek nie ma konkurencji  😎
ja bede w Gajewnikach jako luzak  😎

pechowy triplak- ja zamknelam oczy kon tez 😵
Karla to ty miałaś taki polarek z napisem z tyłu Drapacz Jumping Team?  Świetny pomysł  🙂

A co do Gajewnik to ja się strasznie waham  🙂
Ale jeszcze mam tydzień na przemyślenie tego

tak to bylam ja🙂
Niestety nie widziałam twoich przejazdów,gdyż siodłałam konia,ale sądzę po wypowiedziach innych był niezły 😉)
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2010 19:32
Karla, zdjęcia super 🙂
my też się kiedyś tripli baliśmy. teraz albo się nie boimy albo akurat miałam szczęście i o tym zapomniałam  😂
wyłamań było b.dużo. nie ma co się stresować 😉

pogoda masakra. czy ktoś wie jak na ten czas prezentuje się podłoże w gaj?
ja sie nie stresuje- widzialas wczoraj🙂Tripel opanowany nawet na  blocku😀 i nawet ciut wyzszy niz na L😉
wlasnie jak gajewnikowe podloze, bo nie wiem czy slac zgloszenie i na co
doszlam do wniosku, ze musze sobie mniejszy garnek na leb kupic..bo nic nie widze😀

kermit   Horses horses everywhere ..
18 maja 2010 20:08
Karla a to pierwszy raz po licencje jechałaś ? Nie zniechęcaj się tak do łodzi od razu. Jak zdasz w łodzi to wiesz, że naprawdę na nią zasłużyłaś  🏇

W łódzkim zawsze stawiają porządne 'wymiarowe' parkury a nie jakieś atrapy  😉

Oglądałam zdjęcia i widzę, że ładnie sobie poradziłyście - gratuluje  😅 A i pogoda Wam dopisała.
Z tego co pamiętam w Gajewnikach to ich podłoże wchłania deszcz dosyc dobrze, za to rozprężalnia może byc nieciekawa  🤔 Ale do zawodów jest jeszcze kupa czasu - w weekend podobno ma juz nie padać  😁

sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2010 20:24
kermit, a jak tobie poszło w koninie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 maja 2010 20:27
Czy ktos z was chciałby się złożyć na pokój w Gajewnikach na jedną noc?
no pierwszy pierwszy😀 pierwszy start po 6latach pierwszy w L i pierwszy w licce😀
poza tym no cenie Marchewe bardziej niz innych parkurmajstrow w regionie- wiec doswiadczenie dla mnie bardzo cenne
zniechecac sie nie zniechecam- wiem, ze jakbym tak na Mazowszu pojechala to licka by juz byla:]wyszlo jak wyszlo, nerwy wziely gore, brak rutyny i umiejetnosci w niektorych momentach.
Ale wiem, ze duzo ludzi bez umiejetnosci, stylu jazdy  i w ogole majacych taaaaaaaaakie mniemanie o swojej jezdzie a jezdzacych..gorzej ode mnie jedzie do Wolicy i ma licke po przejechaniu parkuru L wysokosc 80-90cm:] czyli jak to nazwalas atrapy😀

ja juz sie psychicznie nastawiam na Gajewniki do otrzaskania psychiki 🏇 grunt, ze po Olence przybyl nam kolejny sponsor i wreszcie moge planowac starty🙂
kermit opowiadaj jak w koninie!!
kermit   Horses horses everywhere ..
18 maja 2010 20:40
Cos nie mogłam się pozbierać aby sama napisać o Koninie  😫
W linii na L było za ciasno, nie przytrzymałam i kobyła zaparkowała przed okserem 🙄 (mój standardowy trick ostatnio)
No ale nie tu leży problem, ABS nie zadziałały - brak kucia i haceli na tył i niestety zadek uciekał uciekał aż w końcu straciłyśmy grunt pod nogami i sie koń ze mną położył nakrył okserem i z lekka przycisnął moją stopę pod sobą  🤔

No nic mówiłam, że wybrałam Konin ze względu na 'nowe wrażenia i doświadczenia' i tego nie brakowało  😂 Pierwsza wycieczka karetką  🤔wirek:
Na szczęście stopa tylko sina i opuchnięta ale kości całe  🏇
😲 niezly hardkoreczek....
db ze kosci cale
kermit   Horses horses everywhere ..
18 maja 2010 21:00
No juz sama nie wiem co mysleć szukam zdjęć w necie aby się przekonać czy wyolbrzymiam czy nie ale na razie nic nie ma.
Za to siedzę drugi dzien w domu i myslę co dalej...no cóż jutro trzeba wrócić w siodło  😎

Może wpadnę do Gajewnik kibicować Wam  😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2010 21:15
szczęście że nic wam nie jest 😉 chociaż pewnie noga boli...

wpadaj! byłoby nam b.miło 🙂
kermit  😲 dobrze, ze jestes cala !

Fajne zdjecia macie dziewczyny z zawodow. Fotki Macka to jak zawsze klasa  💘

A ja dzisiaj jezdzilam na polanie w lesie... bo nie dalo sie na zadnym naszym placu...
Karla już Ci mówiłam, że teraz będzie lepiej. I tak dla mnie super się spisaliście stylowo!!! Gdyby nie to, że nerwy wzięły górę to była by licka jak nic.
Fajnie równo jechaliście, Ty bez rzucania jakiegoś, spokojnie, ogólnie bardzo fajnie.  🏇
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2010 23:03

a to mój pączek w LL. patrząc na to zdjęcie od razu przypominają mi się 'kasztaniaki' z dzieciństwa. duuuży kasztan 4 zapałki na nogi  😂 mniejszy kasztanek i kolejne zapałka - jako głowa i szyja  🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
20 maja 2010 19:51
Czy ktos jedzie  w niedzielę na zawody samochodem?
Jestem w desperacji wręcz. Kurcze ma być w niedzielę śliczna pogoda, chętnie bym porobiła zdjęcia, ale nie mam transportu kompletnie 🙁
Złożę się na benzynę, aż tak mnie ciągnie.
kermit   Horses horses everywhere ..
21 maja 2010 18:10
Notarialna ale to dopiero za tydzień  😉

Dzisiaj na tvp łódź była jakaś relacja tv z zawodów w oleńce. Niestety włączylam w trakcie więc nie wiele widziałam ale były skróty z niektórych przejazdów oraz wywiad z zwyciężczynią C klasy podajże  👍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2010 18:25
kermit, Gajewniki nie są 23/24 maja? Czyli w ten weekend?
kermit   Horses horses everywhere ..
21 maja 2010 18:46
nie, Gajewniki są 29-30 maj  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 maja 2010 18:48
http://www.stajniagajewniki.pl/8.html oj na stronie mi się wyświetla, że 23/24 ;-)
Aż do Karli dryndnę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się