KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

nie  😉 smerf taki slodki jest
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
18 maja 2010 13:29
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14623.msg539773.html#msg539773]tu[/url] było zdjęcie porównawcze, uśmiechnij się do Klami, na pewno wstawi jeszcze raz.  ; )
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 maja 2010 13:54
Felinka, super! dokładnie o to. dziękuję bardzo!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Moje grube w pasiaku Eskadrona z poprzedniej kolekcji 😀


wątek zamknięty
fajnie wygląda, bardzo wam pasuje 🙂
wątek zamknięty
I to jest idealny pad do brązowego siodła !
wątek zamknięty
I to jest idealny pad do brązowego siodła !


dzięki 🙂 Ale od tych wszystkich żółtych, brązowych padów już mi się na wymioty zbiera. Dlatego też kupuję inne. Ale ten i żołty ES są zdecydowanie moim numerem jeden.
wątek zamknięty
xxagaxx super zdjęcie! Do szmatoholików z nim marsz!  😍
wątek zamknięty
xxagaxx super zdjęcie! Do szmatoholików z nim marsz!  😍


a nie za słabe na Szmatoholików?? Chodzi mi o jakość zdjecia i ogólnie cz dobrze widać pad...
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 maja 2010 18:17
xxagaxx najlepszy pad dla Was!! 😜

BTW: byłam wczoraj w Amigo, widziałam czapraki i owijki z nowej kolekcji Eskadrona. Zielony jest przecudny! Choć oczodajny - kolor tylko dla odważnych 😉



Sama firma Amigo wypuściła też nową kolekcję wzorowaną na tej Eskadronowej, choć ciut delikatniejszej. Podobają mi się całkiem te owijki:



Są też całkiem fajne derki polarowe, oczywiście nie tak dobrze zrobione i oczodajne jak Eskadron 😉 Ale za tą cenę (140zł) są dobrą alternatywą dla tych, których nie stać na Eskadrona, według mnie 🙂 Szkoda, że na stronie nie mają zdjęć...
wątek zamknięty
xxagaxx Jest dynamiczne, oddające kolory, ostre, jasne i zwyczajnie ciekawe tematycznie.  😜 Jeśli takie zdjęcie nie nadaje się do szmatoholików, to czas zamykać tą galerię 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka, a te owijki amigo pasowały by do grassa?  👀 koleżanka szuka
wątek zamknięty
xxagaxx Jest dynamiczne, oddające kolory, ostre, jasne i zwyczajnie ciekawe tematycznie.  😜 Jeśli takie zdjęcie nie nadaje się do szmatoholików, to czas zamykać tą galerię 😉  :kwiatek:


Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

Dla mnie nowa kolekcja Eskadrona troche zbyt odważna. Ale za to już za tydzień będzie u mnie mist Anky  💃 💃
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
18 maja 2010 18:29
Nirv szczerze mówiąc to nie wiem 🤔 widziałam inne owijki w sklepie, miały brzydki, jasnozielony rzep na wierzchu, a tu jest ładnie schowany. Bardzo możliwe, ale nie dam sobie ręki uciąć 😉
wątek zamknięty
Strucelka  🤦 poraziło mnie w oczy! 😀 Baaardzo oczoje... oczodajny kolor!
Nirv tak na szybko połączyłam: Anky Grass i owijki z obrazka Strucelki
wątek zamknięty
eee te amigo do grasss.... nie nie nie :p
grass jest taki bardziej trawiasty, a owijki jednak mimo wszystko limonka. Już bardziej HKM trawiasta zieleń 😉
wątek zamknięty
Nirv,
do grassa pasuja polary fairplaya kolor Apllecośtam 🙂
wątek zamknięty
o te chodzi??
wątek zamknięty
te po lewej. porownywalam je na zywo w sklepie i pasowaly idealnie 🙂 choc na zdjeciu wygladaja jakos limonkowo hmm..moze to jednak inna kolekcja
wątek zamknięty
o te o te chodzi. Na zdjeciu u mnie wygladają ta:

z tym, ze apart mi przeswietla jasne kolory "nieco"...
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
18 maja 2010 23:19
xxagaxx najlepszy pad dla Was!! 😜

BTW: byłam wczoraj w Amigo, widziałam czapraki i owijki z nowej kolekcji Eskadrona. Zielony jest przecudny! Choć oczodajny - kolor tylko dla odważnych 😉



Sama firma Amigo wypuściła też nową kolekcję wzorowaną na tej Eskadronowej, choć ciut delikatniejszej. Podobają mi się całkiem te owijki:



Są też całkiem fajne derki polarowe, oczywiście nie tak dobrze zrobione i oczodajne jak Eskadron 😉 Ale za tą cenę (140zł) są dobrą alternatywą dla tych, których nie stać na Eskadrona, według mnie 🙂 Szkoda, że na stronie nie mają zdjęć...


Mam ten komplet zielony Eskadrona uważam, że jest przecudny choć z lekka oczodajny (jak oczywiście dla kogo 😉) - jak na razie za bardzo mi się podoba by go rozdziewiczać 😀
wątek zamknięty
proszę doradźcie czy brać greya eskadrona na Karata?


nie wiem co ja uskuteczniałam na nim w tym momencie 😡


wątek zamknięty
Do góry od lewej:
Czaprak pomarańczowy Fair Play, biały Lamicell
pomarańczowy lamicell,stalowy Lamicell
Marcyl 😀, brązowy Lamicell

jak myślicie w którym kolorku bedzie mu najlepiej ?
bo chce kupić jakiś nowy komplet na zawody ochraniacze+ czaprak
i napewno nie chce koloru czarnego ani granatowego czy błękitnego(przynosi pecha😀😀)
myśle nad jakimś beżem, bananowym,jasnym zielonym, pomarańczowym, miodowym? ew. czekolada-błękit
może jakiś inny?😀 sama nie wiem..
wątek zamknięty
Marcepana, tutaj: http://szmatoholicy.konskieforum.pl/wyszukiwarka i w tej drugiej galerii (ale nie mam linka) zaznacz sobie gniade i pooglądaj jak im w różnych kolorach🙂 problemu z doborem raczej nie będziesz mieć bo gniademu praktycznie we wszystkim ładnie🙂 beż, banan i jasno zielony możesz brać w ciemno🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
O, laga, dzięki🙂
wątek zamknięty
Marcepana pomysl tez o czerwieni. Mój ogr też ma podobne umaszczenie i pomyka w czerwonym diamondzie. Jak zrobi się w koncu jakaś lepsza pogoda to pstrykne zdjęcia
wątek zamknięty
Marcepana,
wiem ze pisalas, ze nie chcesz granatu, ale IMO bosko by wygladal w granacie z czerwona(bialo-czerwona) lamowka (a takiego polaczenia kolorystycznego mozna sie doszukac obecnie w prawie kazdej firmie)  😎
wątek zamknięty
little co to za owijki na twoim miejscu? myślę, że grey będzie ok 🙂
wątek zamknięty
patataj   tyle smaku - we fraku
19 maja 2010 12:38
gdzie trzeba dać zdjęcie, żeby znalazło się na tej stronie 'rewia mody'?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.