praca

amnestria   no excuses ;)
17 maja 2010 22:36
Asds a jaka to branża?

Mery Pamiętam, że też kiedyś chciałam pracować w Podróżniku, ale spękałam, bo uznałam ze jako studentka Turystyki powinnam mieć nieco lepszą wiedzę geograficzną. Ne poszłam, bo bałam się kompromitacji 😁


I muszę się pochwalić, że zostałam pracownikiem miesiąca 🏇 (tak wiem, jest dopiero połowa maja :wysmiewa🙂 i dostanę z tej okazji premię. Niewielką, ale zawsze 😍
asds   Life goes on...
18 maja 2010 08:20
[quote author=Dada link=topic=13.msg589968#msg589968 date=1274130012]
A co z LS'em girls?


cisza jak makiem zasiał 😉
[/quote]

Niom...dokładnie...Cisza jak makiem zasiał...


Asds a jaka to branża?

Branża hmm..rozrywkowa, ale praca juz nie rozrykowa w biurze - stanowisko z pogranicza księgowości i managmentu
a ja właśnie, w zasadzie w przeciągu 3 dni zmieniłam pracę. Czy dobrze zrobiłam się okażę, ale w poprzedniej nic już na mnie nie czekało, miałam zupełnie inne wyobrażenia. Także dziś wiozę konia w nowe miejsce i zaczynamy naszą podróż w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi od nowa 🙂 Trzymajcie kciuki  :kwiatek:
asds   Life goes on...
18 maja 2010 12:14
No ja jak dobrze pójdzie też będe na dniach zmieniać miejsce pracy.
asds to oznacza, że już nie będziesz do mnie przyjeżdżać na końskie zakupy?? ehh, szkoda🙁
I po lotnisku kręcić się nie będzie 🙁  Mogę się założyć, że LS się odezwie, jak już będziecie miały nowe miejsca pracy :/
asds   Life goes on...
18 maja 2010 13:19
Dada

Jeszcze wszystko przed nami 😉. Zanim tutaj bede miec na 10000% to musz ejeszcze jedna rozmowe w czwartek zaliczyc...

W LS bym chciała, ale tez z drugiej strony jak widzę szanse zmiany pracy obecnej na pracę w dużej firmie korporacji gdzie są zasady fairplay i wszystko jest zgodnie z KP i nie tylko to człowieka aż ściska żeby skorzystac


A LS tez z drugiej strony bardzo powoli to wszystko załatwia.... Skoro umowy miałaybysmy do końca lipca to musiałybysmy zaraz z 1szym czerwca zacząc...no ale gdzie jakieś przeszkolenie? 😲
[quote author=mery link=topic=13.msg590014#msg590014 date=1274132122]
[quote author=Dada link=topic=13.msg589968#msg589968 date=1274130012]
A co z LS'em girls?


cisza jak makiem zasiał 😉
[/quote]

Niom...dokładnie...Cisza jak makiem zasiał...


[/quote]

a dziwne bo cała "góra" przecież w wawie, u nas nikt nie siedzi
ja sie zaczynam juz serio martwic... nic znalezc nie moge :/

Szepcik moze nas po prostu nie chca 😉
asds   Life goes on...
18 maja 2010 13:25
Ano..I taka mozliwośc jest że nas nie chcą.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
18 maja 2010 14:53
Odnosnie mojej pracy. Narazie sie wstrzymalam. Dzisiaj chce pogadac z obecnym szefem jak on to chce wszystko ogarnac i co wlasciwie chce z tym wszystkim robic. Oraz jak to ze mna ma wygladac. Jesli rozmowa nadal bedzie bezsensowna jutro dzwonie do tej proponowanej pracy;] Takze nadal trzymajcie kciuki chocby za ta rozmowe bo kto wie moze cos z tego wyjdzie?
asds   Life goes on...
18 maja 2010 17:56
asds to oznacza, że już nie będziesz do mnie przyjeżdżać na końskie zakupy?? ehh, szkoda🙁


Ależ co ty mówisz....Dziś nawet jadę z siostrą na 20 do dEca Okęcie 😉

Deca Okęcie i Deca Piaseczno będe miała po drodze do domu w wariantach prosto do chałupy i prosto do stajni po pracy  😎


Już po powrocie z deca i bogatsza jestem o zajeb..ty dres NIKE czarny z subtelnymi białymi i srebnymi wstawkami- Przeceniony z 270zł na 120zł- miałam jeszcze swój bon na 20zł - a wiec zapłaciłam 100zł tylko.

Dziewczyna (bardzom sympatyczna z reszta) na kasie aż nie dowierzała że za tyle to cudo wygrzebałam ( dla siostry zreszta tez rozmiar mniejszy znalazłam) 🙂 💘 💘
A ja dziś miałam uroczy hardcore w pracy w pewnym momencie 😎
no po prostu nie sposób się nudzić  😂
asds to widzę, że koleżanka Asia się mocno pobawiła przecenami;] Powiem jej, że ucieszyła jakiegoś dobrego człowieka;]

Ja dzisiaj mam w pracy szkolenie;/ Już czuję, że będzie koszmarnie nudno;/
A my szukamy pracownika i póki co zainteresowania brak 🙁
A ja rozpoczynam właśnie szukanie pracy. Oj widzę, że może być ciężko.
equi.dream, gdzie się przenosisz?

bera7 jakiego pracownika szukacie?

sihaja powodzenia!
W ogłoszeniach o pracę jest opis stanowiska.
Szkolenie nie było nudne i nawet się nie ciągnęło w nieskończoność jak większość;] za to umówiłam się na jutro na walidację i mam nadzieje, że się nie zbłaźnię...
Seksta   brumby drover !
19 maja 2010 16:28
bera7 ja znam pare osob, ktore chetnie by aplikowaly na Twoje ogloszenie ale wymagania nie te...."wyksztalcenie wyzsze", "doskonala znajomosc branzy","doswiadczenie". Rzadko zdarza sie, ze kandydat splenia wszystkie podane wymagania.
Szkolenie nie było nudne i nawet się nie ciągnęło w nieskończoność jak większość;] za to umówiłam się na jutro na walidację i mam nadzieje, że się nie zbłaźnię...



z czego było?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 maja 2010 19:11
bera7, ja też bym była zainteresowana ale dla mnie to chyba za wysokie progi  🤔
thaya ekspozycja- moduły. Sama się zdziwiłam, bo po ekspozycji miałam ochotę wyć, ale może 4-osobowa grupa miała jakieś przywileje i kilka anegdotek nam się trafiło (sama wiesz jakie afery, ploty i obgadywania chodzą po decathlońskim światku, jest co opowiadać). Najpiękniejsze były teksty: Nazywam się ... Kiedyś chodziłem po górach/ jeździłem na rowerze/ biegałem (niepotrzebne skreślić) a teraz pracuję w Decathlonie;] Bo firma przecież stawia na propagowanie sportu i rozwija pasje u swoich pracowników;]
Dziewczyny, muszę was rozczarować, ale z tego, co dziś usłyszałam wynika, że w Wawie już kogoś przyjęli do LS
Nazywam się ... Kiedyś chodziłem po górach/ jeździłem na rowerze/ biegałem (niepotrzebne skreślić) a teraz pracuję w Decathlonie;] Bo firma przecież stawia na propagowanie sportu i rozwija pasje u swoich pracowników;]


najbardziej boski tekst jaki usłyszałam 🙂🙂🙂🙂🙂
ale niestety prawda, ja z konmi mam teraz doczynienia tylko na szkoleniach...
Szkolenia z ekspozycji i z modułów to pikusie. Chociaż zależy kto prowadzi.
a ja sie wlasnie zastanawiam czy nie dac sobie spokoju z Deca.
Na calym sklepie zostalo 16 sprzedawców, zadnych szkolen, premii, gola pensja (a na 1/4 etatu naprawde nędzna - tyle wydaje miesiecznie na paliwo)
Generalnie atmosfera sie zepsula, dzial mnie doprowadza do szału (bo jestem na nim sama jedna a jak mnie nie ma nikt nie robi tam nic, np caly tydzien jak mnie nie ma to jak wracam jest burdel totalny - wyobraźcie sobie)
I jakos tak zaczyna mnie to męczyc, zwlaszcza ze pracuje na caly etat 8.00-16.00
jade na zbity ryj do deca na 16.30 i zapinkalam kolejne 4 godziny.
eh.
mają problemy z zatrudnieniem czy po prostu tną koszty  jak wszędzie :/
Tną. Skoro bylo 30 sprzedawców a jest 16 i sklep funkcjonuje, to znaczy ze tyle wystarczy i taka liczba początkowo to pewnie był zbytek.
Generalnie kierownikow jest 4 plus administrator.
A teraz to w ogole u nas powodzie, okoliczne wsie potopilo dokladnie i nagle natura robi najwiekszy obrót bo idą kalosze, wodery i kurtki.

Wymyslilam, ze jak zrezdygnuje z deca to poszukam sobie jakiegos konia pod opieke. Do koni trzeba czynnie wrocic 🙂
asds   Life goes on...
19 maja 2010 20:55
Dziewczyny, muszę was rozczarować, ale z tego, co dziś usłyszałam wynika, że w Wawie już kogoś przyjęli do LS


Czyli jednka nam podziękowali i stwierdzili ze nas nie chcą  🤔
Marzena raczej tną koszty. Pociesza tylko to, że tak jest prawie wszędzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się