Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

tuch, śliczna jest  🙂 oryginalne są koniki w łatki  😀


Batiarka, Moja Księżniczka  🙂

wątek zamknięty
CzarownicaSa, to widać jest więcej Shreków🙂 ehh a z rudziszem nawet mnie nie kuś!🙂 jeszcze nie czas🙂 no chyba że namówię rodziców żeby mi pozwolili wygrodzić kawał pola, ale że studiuję i mama musiałaby przy nich chodzić to wolę się wstrzymać... i nie narażać jej na czeste kontakty z małymi wrednymi konikami🙂 a poza tym planuję wtedy kupić jakąś bidę która ma przerąbane, albo z targu, albo odd handlarza, albo z allegro... wziąć do siebie i dać drugą szansę, tym bardziej że kucyki dla mnie mają być tylko do kochania i jako kosiareczki😀 także jakkolwiek to głupio zabrzmi - niestety, ten Wasz jest... za bardzo zadbany!;P
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
20 maja 2010 08:46
Dziś mój Złocisz kończy już 10 lat 😉 ahh jak ten czas szybko mija 😉
bodajże 4 czerwca minie 6 lat odkąd go mam  🏇

wątek zamknięty
Alicja_8 piękne może i jest ale jakie wredne hihihi
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 maja 2010 10:53
Breva masz rację. 😉 Lepiej będzie pomóc jakiejś biedzie, niż brać naszego zapasionego na trawce i nic nie robieniu Harrego! 😀 Za dobrze by mu było... :P
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 maja 2010 12:36
To ja dam Nigerie z ostatnich skoków ; )

Jakoś straszna bo z filmików.
W sumie to jak na dość dużą przerwe w skakaniu to jestem z niej dumna ; )

I jakieś staare

Za czasów kiedy byłam ślepa i nie widziałam ze zdjęcia które robie wpadają w zieleń o.O
Letnie ; ) Ciekawe kiedy będze taka pogoda ; / ...


Jakieś z czworoboku z miesiąc temu ; )
teraz rośniemy ; D Bo wtedy Siwa była chuda po zimie.

Ponia Mmm rudy śliczny <3
wątek zamknięty
Nigna 2 takie same zdjecia wgrałaś ze skoków ale koń  😎
Ponia gratulacje!

A to znów Dalia


Horse in the bush... 🤣


Moje kochane drzwiczki...
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
20 maja 2010 14:24
tuch - nie są takie same - dwie różne przeszkody 🙂
wątek zamknięty
tuch - nie są takie same - dwie różne przeszkody 🙂


Hehe rzeczywiscie  😁
Taka piękna pogoda a ja mam goraczkę  👿
Zupełnie mi się zlały te zdjęcia...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 maja 2010 14:58
Dokładnie ; )
Siwa po prostu ma podobną technike na wiekszości przeszkód ; D
Tuch: koń słodki ; d a te drzwi otwierane na dwór są świetne ; > Zawsze chciałam trzymać siwą w takiej stajni ; )
wątek zamknięty
Burza - chętnie bym dała, ale kurka nie mam! Liczę na fotografa w najbliższym czasie, bo naprawdę "jeździ się nim ostatnio jak mercedesem" - jak mówi moja koleżanka 😉
wątek zamknięty
Nigna, sama rozważałam zakup Nigerii jak było do sprzedania🙂 fajna kobyłka🙂 i bardzo ładna, lubię takie siwe 😍
wątek zamknięty
Ponia najlepszego dla Złotego!! Uściskaj go od cioci 😀
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
20 maja 2010 21:26
aniaagre - nie wiem jak jeździsz i jakie masz doświadczenie ale... dobrze że nie kupiłaś ; D Siwa na samym początku to była totalna masakra o_O Fakt że sama jeździć dobrze nie potrafiłam ale takiego powera jak ona miała na początku to chyba nie widziałam. No i jeśli o skoki chodzi to.... hm można powiedziec ze do dzisiaj w tej kwesti nam nie wychodzi ; ) Skakała, wyłamywała po czym znowu skakała. No i jest to koń który potrzebuje baaardzo dużo cierpliwości ; )  Ktoś z nią spędzi 30 min i już go nerwica bierze. fakt faktem nie zamieniłabym jej teraz na żadnego innego konia ale poczatki były okropnie trudne ; ) Za taką cene można by było kupić o wiele bardziej rozskakanego i zrobionego konia. Wieeele ludzi na moim miejscu, którym zależy na sukcesach już dawno by ją sprzedali ; D
wątek zamknięty
Madame oo






wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
20 maja 2010 21:40
brudny dzisiejszy Siwy w całej okazałości:
wątek zamknięty
Nigna co to za stajnia na ostatnim zdjęciu? 😉
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
20 maja 2010 22:29
pewnie gostar 😉
wątek zamknięty
Wstawiam niecałe stadko, którym się opiekuję. Niestety nie ma łądnych widoków w tym błocie








a tak dla porownania hucki w dniu zakupu

wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 maja 2010 06:14
marysia550 - fajne stadko ; d A hucułki sie zmieniły ; )
Karutek -tak jest ; ) Gostar
shagyaaa - ma ciekawą odmiane ale nie powiedziałabym że to arab jakbyś nie napisała ; ) Ale ogólnie bardzo fajna klacz ; )
wątek zamknięty
Nigna, Nigeria była moim kolejnym koniem z listy, którego miałam jechać obejrzeć🙂 nie dotarłam, bo kilka dni wcześniej pojechałam po gniadą kobyłę powyżej 165 cm, ujeżdżoną. Zastałam klacz lekko podjeżdżona, ok 160 w kłębie, i bez ogona, bo konie jej wyżarły. A że miała taką ładną główkę i miłe spojrzenie to się zakochałam i wracaliśmy z koniem w przyczepie przez pół polski🙂 I też nie było kolorowo.. do tej pory jest problem z wsiadaniem, ale poza tym się uspokoiła i jest już dobrze. A wsiadanie to już kwestia czasu... Bo wszystko inne udało mi się wypracować będąc w ciąży, tylko nie wsiadałam na nią... No, i teraz ta mała gniada bestia ma u mnie wszystko czego jej potrzeba z ogromną ilością miłości🙂
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
21 maja 2010 13:03
marysia550 fajne stadko.
U nas jest 7 ale dam tylko kilka z nich  😉
babcia Hera


i pięcionogi koń 😉


czyli Konwalia


i jej 2letni synek

wątek zamknięty
anetakajper   Dolata i spółka
21 maja 2010 13:18
zuzafajne koniska  😍
wątek zamknięty
zuza- synuś z mamusia  na trawkę chodzi?? (czy to moze nie do niego należy ta piąta noga??). Podoba mi się Konwalia- nie dość , że kasztan to jeszcze ta łysina  🤣
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
21 maja 2010 13:52
Ponia- czas chyba zleciał momentalnie  🙂 Złoty w rewelacyjnej formie jak widzę  🙂 Nic tylko życzyć Wam jeszcze wielu wspólnie osiągniętych sukcesów  :kwiatek:
Nigna- ostatnie zdjęcie mi się nie otwiera  🙁 I nie wiem jakim cudem, ale widzę Cię na volcie po raz pierwszy  😁 Bardzo ładny siwek  🙂
tuch- trzecie zdjęcie super!
mlt- już jakiś czas temu zauważyłam Cię na forum i uważam, że powinnaś założyć sobie galerię  😜 Siwus jest przepiękny i chętnie obejrzałabym więcej jego zdjęć  🍴
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
21 maja 2010 14:47
zuza-ale babcia ma fajnie 😜

Dzieciak z wczoraj 🙂 by ewiaa_

portrecik






wątek zamknięty
Milusia on jest rewelacyjny  💘 mimo jego wzrostu taka lekkosc od niego bije
wątek zamknięty
Milusia ale to będzie czempion!  🤣
wątek zamknięty
zuza   mój nałóg
21 maja 2010 20:08
anetakajper  dzięki
marysia550  :kwiatek:.Tak,synuś zaczął znowu wychodzić z mamusią.Na rok był odstawiony a teraz po kastracji wrócił do stada z klaczmi
milusia   :kwiatek: .Młody jest super ale na Rudzielca nie narzekaj bo zupełnie inny i też świetny  💘
wątek zamknięty
troche mojego Murka sprzed miesiaca




(zdjecia robila Hessa)
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.