Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Kayra   Kucusiowy wariat :P
23 maja 2010 20:44
deborah, ja mam z hooksa jeszcze tańsze ogłowie. Skórka naprawdę fajna, mięciutka  jak za taka cenę i wodze w końcu mam na kucyka, nie dużego konia 🙂 Myślę, że będziesz zadowolona.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
23 maja 2010 20:53
Kayra a jaki masz rozmiar na kucyka ? Poniakowy ? 😉
Czy cob wychodzi duży ?
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
23 maja 2010 21:03
deb ja mam to ogłowie chyba, wrzucałam zdjęcia, skóra fajna jak na taką cenę i śliczneee 🙂
Kayra   Kucusiowy wariat :P
23 maja 2010 21:03
Felinka, pony i jest idealny jedynie pasek krzyżowy za duży, ale kwestia dorobienia dziurek.

xxagaxx  nie neguje tego co robisz, każdy orze jak może na zasadzie "kto kombinuje ten żyje, taniej kupie, drożej sprzedam to wódki się tez napiję..." a widziałam, ze sprzedawałaś ogłowia po 360(?)zł więc drożej niż na stronie hooksa. Naska natomiast sprowadziła (przynajmniej poprzednim razem) ogłowia i artykuły po cenie sklepowej. tylko tyle...


a no sprzedawałam. Bo leżały u mnie w domu, nieodebrane przez inne osoby. Były dostępne od ręki. Wiele osób już ze mną zamawiało ZE SKLEPU i ceny różniły się nieznacznie od cen sklepowych (dodane koszty wysyłki) więc zanim zaczniesz coś pisać, zorientuj się w sytuacji....

Deb ja miałam jedno ogłowie za 199. Nie powiem że rewelacyjne, ale dość przyzwoite. Nie miało podszycia na potylicy, ale nachrapnik był mięciutki. Wodze całkiem ok. No ale to jest ogłowie za 80 czy 90 zł więc cudów nie ma.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
23 maja 2010 21:58
Powiedzcie mi czy ten rabat 20 % jest na wszystkie oglowia i produkty czy jak? I xxagaxx kiedy robisz zamowienie? 🙂
Podłączam do pytania Adrianny, czy ktoś w najbliższym czasie robi zamówienie do którego można by się było podpiąć? Bo jestem na kupnie sprzętu a ceny hooks'owe naprawdę są kuszące.
Wydaje mi się że rabat jest na cały sprzęt.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 maja 2010 12:59
Powiedzcie mi bo juz sama nie wiem, a raczej nie jestem pewna. Czy to jest cala derka z ta maska i szyja? Czy tylko  szyja i maska? klik  🤔wirek: Do tak długich linków proszę umieszczać odnośnik. Rozjeżdża stronę na niektórych przeglądarkach.
Chyba nie bardzo jest to rabat na wszystkie produkty, bo patrzac naprzyklad na sciagaczke do wody, ktora kosztuje 25 kr = 10 zl -20% = - 10 To co jeszcze oni mi doplacaja jak wezme sciagaczke?  😁 Nie bardzo chyba co? Moze ktos to sprawdzic?  :kwiatek:
 brak edycji postów
25 kr = 10 zl -20% = - 10 To co jeszcze oni mi doplacaja jak wezme sciagaczke?  😁 Nie bardzo chyba co? Moze ktos to sprawdzic?  :kwiatek:


😵

10 zl - 20% (Z TYCH 10 ZL, adrianna32...) = 10 zl - 2 zl = 8zl 
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 maja 2010 13:28
itsdd doliczylam cos w kalkulatorze, dobre...  😀 A tak mi wlasnei cos nie pasowalo,  👍
Jeszcze jedno pytanie, czy ta pilka jest do kupienia w funtach? Czy to trzeba obliczyc czy to sa korony, bo ja sie gubie.  🙇 klik
No dobra - ale co z tym naszym zamówieniem, co miało być w połowie maja od Naski?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 maja 2010 13:33
nic nie wiadomo, podobno pieniadze nie dotarly jeszcze do Hooksa, przeczytaj sobie ta i poprzednia strone....  😵
To, że nie dotarły, to czytałam dawno temu - no ale co w ogóle już nie mają zamiaru dotrzeć. Moim zdaniem Hooks sobie w kulki leci jak się patrzy.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
24 maja 2010 13:39
Nic nie wiadomo, nie wiemy nadal czy dotarly czy nie, i czy cos sie z tym robi. To jest wlasnie to co mnie wkurza najbardziej, bo od kilku dni wiemy tylko ze nie dotarly, nie wiadomo nic o postepach...  😁
deborah   koń by się uśmiał...
24 maja 2010 13:40
xxagaxx, jaki jest przewidywany termin dostawy Twojego przyszłego zamówienia?
bo nie wiem czy zamawiać hooksowe czy ursusowe. wszystko od czasu dostawy zależy w zasadzie
xxagaxx i jaki jest ostateczny termin zgłaszania się do Ciebie z zamówieniem, bo nie chcę go przegapić
Widze iż dyskusja nadal trwa. Prosze was  nieoceniajcie xxagaxx, iż sprzedawała ogłowia po ciut droższych kwotach. Przesyłka ze szwecji nie kosztuje tyle co u nas.. a to iż nie zarabiamy na tych zamówieniach to nie znaczy że musimy na nich tracić...
Wielkokrotnie przepraszałam za to opóznienie i wierzcie mi iż gdyby to tylko zależałoby ode mnie to byłoby ono w przeciągu kilku dni... 🙁 Nie pisze codzienie bo co mam pisać że po raz kolejny byłam w banku, sprawdzić i pan tylko grzecznie mnie poinformował że mam jeszcze cierpliwie poczekać?, a może iż po raz kolejny napisałam do hooksa i nie otrzymałam odpowiedzi???
Teraz już wiem iż pieniążki dotarły choć niemam jeszcze odpowiedzi z Hooksa(info z banku).Więc w ciągu najbliższego tygodnia paczka powinna dotrzeć.
Przykro mi iż tak sie stało.. i po raz kolejny Przepraszam.Jak tylko dostanę nr listu przewozowego to będe informować gdzie paczka sie znajduje.
Monny   bez odbioru .
25 maja 2010 10:15
naska82, nie masz za co przepraszać! To nie Twoja wina.
Naska - ja się na Ciebie nie wkurzam, tylko na Hooksa 🙂 więc nie prepraszaj.
Monny, Pokemon - Dziękuje wam :kwiatek: :kwiatek: Miło wiedzieć iż nie wszyscy są wkurzeni na mnie...
A co do Hooksa to akurat nie on tu tez zawinił.. tylko Bank... Ale Fakt czesto zdarza im sie nie powiadomić o brakach magazynowych lub poporstu nie odpowiadać na maile.. 😵
Deb chciałabym Ci coś na bank powiedzieć ale nie mogę. Teoretycznie 6 czerwca będzie w Szwecji, 10-12 u mnie. Ale może się okazać że gdy otworzę paczkę Twojego ogłowia nie będzie. Jedna z revoltowiczek zamówiła komplet nauszniki i czaprak. Nauszniki są, czaprak ma być 6 czerwca. Ale się nie zdziwie jak otworzę paczkę a będzie karteczka że jednak dopiero w lipcu. I nie ma na hooksa siły ;/
naska82, o... super, ze sie juz ruszylo.
Kurcze, dzieki, ze mimo takich perturbacji  z tym Hooksem decydujesz sie na te zamowienia.
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
25 maja 2010 23:58
naska82, o... super, ze sie juz ruszylo.
Kurcze, dzieki, ze mimo takich perturbacji  z tym Hooksem decydujesz sie na te zamówienia.

Myślę, że za to Nasce należą się wielkie podziękowania, bo jak widać ma z tym masę problemów + wiecznie niezadowolonych ludzi, a jednak podejmuje się tego... Zrozumcie, nie wszystko jest zależne od nas, a widać, że Naska się stara.  😉 Co do braku kontaktu - co miała pisać skoro nie miała nic nowego do zakomunikowania ? Jak miała jakąś nową informację to dawała znać.  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
26 maja 2010 00:09
Wiecie co? Ja nie wiem ile jeszcze razy bedzie poruszany ten temat i doslowne lizanie tylka? Juz naska podziekowala za wyrozumialosc to trzeba sie podpiac?  😵  🤔wirek: To zrozumcie tez ze jesli naska nie robila by zamowien, robil by je kto inny. Jednak juz jest jedno zrobione i ludzie tez maja prawo sie denerwowac co z ich pieniedzmi. Po drugie naska sie juz wytlumaczyla pare razy i starczy, czy teraz kolejna sterta dupolizow sie jeszcze podpisze? Tylko dlaczego skoro juz tak powinnismy naske nosic na rekach, calowac i Bog wie co jeszcze nikt nei ma ochoty zlozyc sie dla niej na wymarzonego artemisa? Tak sami od siebie co? Bo ja juz o tym pisalam wczesniej. Wiec skonczcie ta farse bo to okropna dzieciarnia...  🍴  🤔wirek:
adrianna32 Az musialam sobie odslonic Twojego posta, bo bylam ciekawa co tym razem.
Wez sie dziewczyno uspokoj i zacznij kiedys zachowywac w tak zwany cywilizowany sposob. Chyba za stara juz jestes na typowa gimnazjalna piaskownice? Ogarnij sie choc troche.
Dziwi mnie, ze jeszcze ktokolwiek ma ochote z Toba cokolwiek zalatwiac czy w ogole wspolpracowac, skoro nie potrafisz sie nawet zachowac, kulturalnie, zgodnie z podstrawowymi chociaz zasadami. Internet to internet (zreszta i tak polowa forum ma na Ciebie ignora z przyczyn oczywistych), ale spoleczenstwo realne Cie polknie z takimi wyskokami i nawet nie zauwazy. Zniechecasz na wstepie do jakiejkolwiek rozmowy. Myslisz, ze kogos interesuja Twoje wypociny, bo trudno nazwac to inaczej? Przyslowiowe machanie szabelka maluczkiego?? Myslisz, ze na kimkolwiek cos takiego robi jakiekolwiek wrazenie?? Zachowaj to lepiej dla siebie, jak nie chcesz stac sie smieszna.Na takich ludzi to sie jedynie zerka z ukosa z usmiechem pod nosem. Nie obudz sie kiedys z przyslowiowa reka w nocniku kiedy juz nikt nie bedzie traktowal Cie powaznie.
Zamawiaj sobie sama jak masz z tym takie emocjonalne problemy. Zreszta, nie wiem w ogole po co to jeszcze pisze, bo juz nie od dzis wiadomo, ze nic na Ciebie nie dziala. Moze kiedys cokolwiek zrozumiesz.
A, nie musisz odpisywac, bo juz nie zamierzam ulegac ciekawosci sprawdzenia co za popis znowu nasmarowalas.
Monny   bez odbioru .
26 maja 2010 00:34
adrianna32, To Ty teraz zachowujesz się jak dzieciak.
Ja zamawialam z Hooksa na początku lutego, a paczka była do odbiory w połowie kwietnia. Więc wiem OSOBIŚCIE jak to potrafi się ciągnąć !!
I wyobraź sobie, że nie zadręczałam tak Naski.
Uspokój się troche. Jak masz takie słabe nerwy mam na to proste rozwiązanie - nie zamawiaj nic przez internet !
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
26 maja 2010 00:50
Po drugie naska sie juz wytlumaczyla pare razy i starczy, czy teraz kolejna sterta dupolizow sie jeszcze podpisze?
Czy ktos potrafi jeszcze czytac?  👀
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
26 maja 2010 08:42
Zdaje się, że wg Ciebie dupoliz to osoba, która nie łapie się do grona popleczników
Twoich najazdów na Naskę :/
Żenua....
I ja chcę podziękować Nasce, że nie muszę się pierdzielić z Hooksem, pytać, dzwonić, drążyć,
wściekać się itd. a dodatkowo znosić fochów rozkapryszonej Adrianny :/
Ogólnie uważam, że Naska powinna sobie do każdej osoby, która zamawia poprzez nią,
doliczać dajmy na to 5 zł i uciułałaby sobie na np. Artemisa 🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 maja 2010 09:02
zaglądam tu co jakis czas i jak dla mnie rozmowa jest żenująca. Ja też czekam na to zamówienie ale zdaje sobie sprawę, że sa sytuacje losowe kiedy człowiek nie ma na nie wpływu. Nie wymagam tez od naski meldowania o sytuacji 2 x dziennie jeżeli nie zaszły jakieś zmiany, napisała że jak tylko cos nowego będzie wiedzieć poinformuje nas o tym. Wyluzujcie trochę bo przecież poślizgi i to nie małe zdarzają sie nawet w naszych krajowych sklepach. Trochę wyrozumiałości dla kobiety bo to nie jej wina, ona ma tez swoje sprawy, swoje życie i nie siedzi na necie 24 na dobę aby napisac do każdego indywidualnie że bank znowu nie przelał kasy. Nikt nikogo nie namawiał do składania zamówień, każdy powinien liczyć się z taką sytuacja. Naska nigdy nie napisała, ze paczka na 100% będzie w jakimś konkretnym terminie, zawsze pisała, że spodziewa sie jej ..... . Po co ta awantura, każdy mógł złożyć indywidualne zamówienie w Hooksie  zapłacić 150-200zł za przesyłkę i miec problem z głowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się