Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Lotnaa   I'm lovin it! :)
23 maja 2010 11:58
sihaja, śliczne  😀
może tu mi pomożecie
szukam szewca, który poradzi sobie ze zwężeniem oficerek i wstawieniem zamka od wewnętrz do dołu. Zacie kogoś takiego?  :kwiatek:
Kaprioleczka   Apocaloptimist.
23 maja 2010 22:17
moj dzisiejszy nabytek 😀 japonki Roxy
tulipan bazowałam na stronie HD i katalogu 2010. jeszcze nigdy nie spotkałam się w tym sklepie z butami nie "ichnimi" i nawet emu mają swoje. ale jeśli rzeczywiście są to oczywiście zwracam honor 😉
wer- oni mają też emu orginalne- kupowałam, conversy- kupowałam i vansy też mają- przymierzałam 😉

moje ci one!  😍
wer- oni mają też emu orginalne- kupowałam
ja właśnie jakiś czas temu tam poszłam specjalnie po oryginalne emu, bo `ponoć są` i zobaczyłam jedynie hd`owe..  😵
feno, ja nie zlosliwie oczywiscie, tylko z czystej ciekawosci.
Co Wam sie w tych buciorach podoba?
Rozumiem,ze wygodne,szpanerskie,ale o kobiecosci, dziewczecosci tutaj raczej nie mozna mowic, o fasonie zreszta tez  😉
cieciorka   kocioł bałkański
26 maja 2010 15:17
Lotnaa, mam pytanie- chodzisz w tych dziwnych butach, które kiedyś kupiłaś?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 maja 2010 15:18
😡 nie  🤔wirek: Zostawiłam je w Polsce, ale za 2 tyg jadę to może je przywiozę i będę do lasu chodziła.

Edit.
Minęło już chyba z 6 miesięcy odkąd kupiłam ostatnią parę butów i w związku z tym jestem na dużym głodzie.
Nie mogę się zdecydować, które najfajniejsze?
http://allegro.pl/item1048960231_trampki_converse_113596_os_pro_low_40_skora.html
http://allegro.pl/item1046762027_nowe_buty_lacoste_roz_40_isanti_mid_nowosc_2703.html
http://allegro.pl/item1047283121_nike_court_tradition_365948_005_r_40_e_megasport.html
???
yga   srają muszki, będzie wiosna.
26 maja 2010 18:31
3  😉
conversy  👍
1  😉Conversy.
Mam ten model, tylko czarne.Nawet kupowalam u tego samego sprzedawcy  🙂
Wygodne i zgrabnie wygladaja na nodze.
Lotnaa - trzecie 😁
3, nr jeden bez charakteru 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 maja 2010 19:56
Chyba się zdecyduję na trzecie, bo choć Conversy mi się podobają, to mam już podobne buciki.
😀 Dzięki  :kwiatek:
feno - gdzie takie dostałaś  😍 , allegro, e-bay ? bo ja przeszukałam już wszystkie możliwe sklepy Nike w Polsce i nigdzie nie ma takich .. -.-'
remendada - ja Ci odpowiem za feno. Przede wszystkim za tymi butami przemawia moda promowana przez ikony dzisiejszej i dawniejszej popkultury. Pozatym są niesamowicie wygodne. Dodatkowo jest tak szeroka gama kolorystyczna, że każdy znajdzie coś dla siebie. To samo pytanie mogę skierować do noszących Converse czy Martensy i wiem dlaczego wybierają te konkretne marki i modele. Za takimi butami stoją lata kultury (koszykarze, raperzy) i widząc kogoś w takich butach wiem, że na pewno mamy coś wspólnego 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 maja 2010 20:16
dobra,pomocy,bo ja się poddaję...widziałam na cudzych stopach przepiękne buty,szukam ich prawie od miesiąca i straciłam nadzieję,przeszłam w galeriach wszystkie butowe sklepy,allegro też kilkukrotnie przeleciałam...postaram się opisać
coś ala rzymianki,ale paseczki bardzo gęste,z open toe,bardzo subtelnym,ledwo coś tam widać,na cienkiej szpilce i zapinane wzdłuż stopy na wąski zamek...rzuciły się komuś w oczy takowe?najbliższe mojemu wyobrażeniu znalazłam w quazi,ale były czarne i paski były zbyt rzadko.🙁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 maja 2010 20:30
Ktosinka, trzeba było kobietę na ulicy "zaatakować" i zapytać  😉

Kupiłam Najeczki  💃
[quote author=Ktoś link=topic=8215.msg599685#msg599685 date=1274901398]
dobra,pomocy,bo ja się poddaję...widziałam na cudzych stopach przepiękne buty,szukam ich prawie od miesiąca i straciłam nadzieję,przeszłam w galeriach wszystkie butowe sklepy,allegro też kilkukrotnie przeleciałam...postaram się opisać
coś ala rzymianki,ale paseczki bardzo gęste,z open toe,bardzo subtelnym,ledwo coś tam widać,na cienkiej szpilce i zapinane wzdłuż stopy na wąski zamek...rzuciły się komuś w oczy takowe?najbliższe mojemu wyobrażeniu znalazłam w quazi,ale były czarne i paski były zbyt rzadko.🙁
[/quote]

a w H&M patrzyłaś?
Ponia   Szefowa forever.
26 maja 2010 21:40
ostatnimi czasy wstawiałam tutaj mój nowy zakup, fioletowe szpilki venezii.
Przeszły crash test - wesele koleżanki, następnego dnia mogłam bez problemu je założyć.
Pokochałam je miłością wielką  😍
tulipan dzięki, dokładnie tak samo bym to ujęła.  😉

ann wszystkie moje najacze kupuję na allegro, zazwyczaj przez dostawców sprowadzających buty ze Stanów. Bardzo ciężko znaleźć buty tego typu w normalnych stacjonarnych sklepach w mniejszych miastach, a jak już to zazwyczaj jedna para w jednym rozmiarze.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
29 maja 2010 11:54
Kupiłam na allegro kolejne sliczne butki 😜 Chyba dostałam jakieś obsesji 🙄 później pokaże fotę
a czy ktos z was widział moze kiedys ludzi chodzacych w CROCSach ? bo tak sie do nich przymierzam i nie wiem czy nie zrobie wiochy jak bede w nich normalnie chodzic na codzień?  😁  wpadły mi dzis w łapki CROCSy mamy i sa taak mega wygodne ze chyba sobie takie sprezentuje
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 maja 2010 16:58
Ktosina a moze w Zarze takie będą?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 maja 2010 17:19
Edytka,Szepcik -ani H&M ani Zara 🙂 zapytam tę dziewczynę już w piątek,bo to żona jednego z zawodników,a wtedy mi uciekła 😉
Moje najdroższe trampki w życiu  🤔  🤔wirek:

Mama nie może uwierzyć że tyle dałam  🤬
dramka- jaki to model?
miałąm tramki tommiego hilfigera dałam za nie 209zł + przesyłka, nie były wogóle wyprofilowane, na dodatej lekko za duze i nie mogłam ich nosić.. założyłam na 3h i myślałam ze umrę, sprzedałam za 150zł..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się