Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

polonez czy ja dobrze widzę, że to Drops? Bo że Bogna to oczywiste. Przepraszam za  🚫
wątek zamknięty
amazonka kolor się zgadza  😜, ale co to za bryczki to nie wiem. Na ten temat może się wypowiedzieć Antoś  😁

ola - tak to dropsik  🤣

tutaj w całej okazałości  😀



wątek zamknięty
Juhas[ciach]


🙂🙂 taki pocieszny koń
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Przemycanie ogłoszeń.
wątek zamknięty
Agaleon, nie szkoda Ci tego zboża, które podeptaliście?  🙄
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
27 maja 2010 13:24
Agaleon, nie szkoda Ci tego zboża, które podeptaliście?  🙄


kenna, wybacz, wiem, że w obliczu powodzi, kiedy to za jakiś niedługi czas odczujemy jej skutki w wysokości cen między innymi zboża, ale nie popadajmy w paranoje. najlepiej zlinczujmy wszystkich, co mają zdjęcia w rzepaku, zbożu, albo lepiej tych, co pławią konie w zbiornikach z wodą, a jeszcze lepiej zlinczujmy konie, które wychodząc na padok depczą (!) trawę.  🤔wirek:
no to takie popadanie ze skrajności w skrajność i w żadnym wypadku nie chciałabym nikogo urazić, tylko jakoś.. ukuł mnie ten komentarz.  🤣
wątek zamknięty
Ja tam jestem daleka od linczowania kogokolwiek, więc Bee sama zastosuj się do swojej rady i nie popadaj w skrajność 😉 Dziwię się tylko właśnie w obliczu powodzi, że ludzie lekką ręką (a właściwie nogą) depczą po swoim własnym "chlebku". Nikt Wam nigdy nie powiedział, że takie zboże już się nie podniesie, będzie zmarnowane? Że rzepak też wydeptany zostanie już na ziemi? Może nie znam się na tym, nie jestem rolnikiem, ale tak mi "chłopy ze wsi" powiedzieli i to staram się szanować.
Nie wiem, o co chodzi z wodą - przecież pławi się konie raczej w wodzie nie-pitnej 😉, więc w jaki sposób się ją "marnuje"? A na padok konie wychodzą by tą trawę jeść, więc deptanie jej jest skutkiem ubocznym. Ktoś mi jednak ostatnio wytknął, że jeździłam po padoku trawiastym i że nie powinnam, bo depczę trawę, którą niedługo będą konie jeść i sama po chwili przyznałam mu rację.
wątek zamknięty
kenna to zdjęcie było robione w zeszłym roku, nie wiem po co tu piszesz o powodzi. . .
nie wiesz że w maju zboża nie ma ?  🤔 🙄
dodałam chyba zdjęcie konia a nie głupiego zboża. . .  🍴 🍴
wątek zamknięty
dodałam chyba zdjęcie konia a nie głupiego zboża. . .   🍴 🍴


No ja jestem ciekawa bardzo co by było jakby każdy miał takie podejście  😵
wątek zamknięty
Napisałam dwa razy i skasowałam - ja wymiękam i koniec  🚫

Dla odmiany Egon (głowę swą ucięłam bo tak jest bardziej profi  🤣 i poza tym miałam głupią minę)
wątek zamknięty
kenna, co do zboża - popieram😉 co do konia - cudo!

Agaleon, on tak na komendę czy sam z siebie??

a ja przy okazji dodaję jedno zdjęcie z weekendu mojego Banderasa:


i nieśmiałą panienkę Lorrie w nowym hand-made kompleciku🙂


EDIT - o kowala prosze ni bić, nie mogę się go doprosić żeby się zjawił 😤
wątek zamknięty
Breva koniska cudne, zwłaszcza młoda  😍
wątek zamknięty
anja, dzięki🙂 swoją drogą zaraz idę w końcu odpisać na PW😉
wątek zamknięty
Breva na komendę 🙂
wątek zamknięty
Agaleon, kurde to trzeba porządnie uprzedzać każdego jeźdźca wsiadającego na niego... żeby się nie chcący na własne życzenie nie katapultował!
wątek zamknięty
Avero byłaś w bydzi? ja w tej stajni stałam z koniem 6 lat, ale na tych zawodach się nie zjawiłam 🙂

olciak piękny galop, piękny koń, jest się czym chwalic!

marysia550 ale słodziak! opowiedz coś więcej

Brava świetnie bandos wygląda! Młoda też śliczna

Polonez niezłe stadko, widac, że wszystkie dopieszczone 🙂

kenna jest profi, ale szkoda, że bez głowy

Agaleon pięknie, szkoda tylko, że druty się załapały na zdjęcie 😉

jeszcze trochę nas:

lonża przed jazdą







wątek zamknięty
breva hehe już nie, oduczyłam go 🙂
i teraz tylko na jedno słowo  zaczyna się wspinać 🙂
nie robi  tego przy mocniejszym  pociągnięciu za wodze czy coś innego 🙂 
ale przyznam że więcej pracy było z oduczaniem niż z nauczaniem wspinania się  🙄 🙄  😵
wątek zamknięty
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
27 maja 2010 17:13
Pasja podczas sesji na zdjęcie konkursowe do szkoły 🤣 Dodaję na razie 2  👀

wątek zamknięty
Agaleon mam tylko nadzieje że to było twoje zboże lub że deptałaś komuś zboże za jego pozwoleniem, bo jeśli ktoś nie szanuje swojej pracy i pieniędzy to już jego ból, ale jeśli wprosiłaś się na czyjeś pole, to poprstu brak słów 🤦 
Pomysł z uczeniem konia wspinania sie też naprawde przedni  😤

Karmelek fajne to pierwsze zdjęcie  😀
wątek zamknięty
meggii to chyba już moja sprawa co robię ze swoim koniem 🙂
moja mała gromadka :*


Jukta


Jaguar

Ares

i Armila
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
27 maja 2010 18:14
Mr Buckskin:

wątek zamknięty
Pursat
jestem cichą wielbicielką twojego rumaka  😍
wątek zamknięty
śliczny  💘
wątek zamknięty
meggii to chyba już moja sprawa co robię ze swoim koniem 🙂

No jasne że twoja sprawa i twoje konsekwencje, ale skoro dzielisz sie z nami na forum efektami tego co robisz ze swoim koniem, to licz sie też z tym, że ktoś może wyrazić na ten temat opinie 🙄 Tyle komentarza na ten temat. Sorry za  🚫
wątek zamknięty
Agaleon - a mi się twoje zdjęcia podobają  💘 i sądze, że niejedna osoba ubolewająca nad zbożem nie pogardziła by taką sesją  🤣 a co stawania dęba to czemu nie - jeżeli się to robi prawidłowo ofc.

Polonez - bajeczne zdjęcia  😀
wątek zamknięty
Pursat

Portret rewelacja, ale co tak mało  🤬
wątek zamknięty
Własnie Pursat dawaj więcej. Cudna maść. 😍
wątek zamknięty
Batiarka  🙂
wątek zamknięty
Posman ma chyba nową fryzurkę  👀
wcześniej chyba miał dłuższą grzywę
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
27 maja 2010 21:37
lunqa Floresta xxflygirlxx - dziękuję! :kwiatek:

armara - mało, bo dawno mu zdjęć nie robiłam, więc nie ma co wstawiać. 😉 Z dzisiaj mam tylko kilka, podobnych do siebie zresztą. 😁

ashtray - obcięłam mu pióra, bo już nie mogłam patrzeć jak mu narosły. 😉 Niestety środek uporczywie przekłada się na drugą stronę. Dodatkowo jest tam tyle włosów, że tworzy się taka buła i grzywa w tym miejscu fatalnie się układa, ale nie mam już siły tego przerywać. 😵

Uśmiech:
wątek zamknięty
Wesoły koń. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.