AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

no musiało druzynowo zdobyliscie złoto
tez jestem mega zadowolona z kobylatka braz w ujez profi , zloto w uniwerkach i srebro druzyny - owocnie !
widze, że tu każdy z medalem 😀 my srebro w skokach profi w uniwerku
avero widziałam Cię na dekoracji 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
25 maja 2010 09:14
A jak indywidualnie ?  😉 Patrzyłam ostatnio na wyniki na uczelni u nas na wydziale wiszące nie pamiętam z kiedy i chyba poza jednym konkursem "nasi" wygrali wszystko . Ale to było ze 3-4 lata temu jak dobrze pamiętam .
no to juz musisz przejrzec wyniki
A czy ktos ma może jakies zdjecia juz?? 🙂 wszystkie galerie mile widziane 😀
ja  tez bym prosiła o zdjęcia 🙂 najchętniej ze skoków i ujeżdżenia amatorów 🙂
i ja tez poprosze o skoki amatorow  🙂 jak na razie to nigdzie zadnej galerii znalezc nie moge.

Cimeries , gratulacje!  😀 parkury mialas trudne do pokonania, z tego co zaobserowowalam z widowni.
Arimona, mnie widziałaś 🙂


🏇 fajna ta klaczka jest bardzo mi sie spodobala +)

[quote author=avero_2 link=topic=1954.msg597109#msg597109 date=1274723029]

Arimona :kwiatek: najbardziej to jestem zadowolona chyba z tych ostatnich, bo przez dwa pierwsze dni przez stres jechalam prawie jak w amoku 😉

My z Insanity mamy pare pomyslow na usprawnienie tych zawodow  😉 szczegolnie jesli chodzi o dekoracje albo o hmmm prezentacje ekip.. na ktora wyjechalam, ale chyba polowa stajni zostala 🤣

macie moze jakies fotki z przejazdow? byloby nam latwiej sie nawzajem rozpoznac  😉

[/quote]

nooo ta dekoracja to co okropnego, chyba ze 2,5 godziny stałyśmy.

a fotek i nie ma nigdzie, mi nikt nie robil, chyba ze jednak pojawi sie jakaś galeria, ale powoli zaczynam w to watpic +((((

Tak my mniej więcej wyglądaliśmy, tylko ochraniacze zamiast owijek, plus pani w białych bryczesach i rajtroku z zakrotkimi rękawami i białymi rękawiczkami hehehe  http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/72/509#i

Ciesze się że zawody w Bydgoszczy się udały i gratuluje organizatorom.
Co do dekoracji, regulamin AMP jest ponad nasze zawody i nie jesteśmy tego wstanie zmienić.
Wiec chyba trzeba się przyzwyczaić że będzie ona długa i mnóstwo medali ... blisko 100 ...  😀

Pozdrawiam
avero  :kwiatek:
miny zawodników, którzy oglądali parcoury w większości robiły się coraz ciekawsze im bliżej było do końca... 😀
To za rok gdzie jedziemy?Mnie doszły słuchy, że może Wrocław😉
I ja o tym nie wiem ... hmm :P
Hehe to tylko takie ploty i domysły, które słyszałam.Ja osobiście wolałabym bliżej Wawy😉
z tego co wiem co Wrocek sie wypiął w tym roku mowiąc ze nie udźwignie finansowo całej zabawy, jak dla mnie Bydgoszcz moze byc rowniez za rok 🙂
Nie chodziło o finanse ;p
Ja we Wrocławiu nie byłam, ale w Bydgoszczy mi się podobało. Poprawiłabym tylko podłoże na czworoboku.
Ja wolałabym w przyszłym roku gdzieś bliżej Wawy niż Wrocław. W Bydgoszczy mi się podobało, dobra, sprawna organizacja była. Co do czworoboku, to moim zdaniem powinni go przynajmniej raz podczas konkursu wyrównać.
Z tego co widziałam to równali, ale ja jechałam ostatnia i koń mi grzązł w tym piachu.
ja właśnie nie zauważyłam, żeby równali. Pierwszego dnia jechałam 5, więc było ok, ale drugiego dnia też się chłopak zakopywał.
przez podłoże u nas w ekipie sie wszyscy fajnie czworoboku uczyli...
"w A zagalopowanie, uwaga w H grząsko" -  😁 czy jakoś tak to szło
o takie mam zdjęcie, kto poznaje?



kujka   new better life mode: on
29 maja 2010 18:34
Zatonia, MARS!!!


Zatonia
amasz jeszcze jakies zdj? )))
Zatonia, ja poznaje zdecydowanie! Twoj kon mnie zauroczyl i nawet pytalam sie Ciebie o jego pochodzenie i masc na dekoracji  😉
Marsiula!!! Bułka ukochana 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 maja 2010 23:24
ja chcezobaczyc Marsidla w wersji Jumping 💃 💃

epk łezka sie w oku zakrecila co? :kwiatek:
Hihi, ja mam filmiki 🙂. No łezka się zakręciła - ale ja wiem co się z nim dzieje, relacje na bieżąco, a lepszych rąk dla niego znaleźć nie mogłam 🙂.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 maja 2010 23:27
tak jak ja z Zajkiem 😅
Mars
avero_2 oj ja nie Marcjanna, oj nie 😉 ale koń też mnie zauroczył i dość dużo zdjęć mu porobiłam 🙂 świecił się świecił !!!





Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się