Oficerki

dzięki 🙂!
Chyba duże znaczenie w przeróbkach ma czy cholewka jest usztywniana.
aa wie ktoś może gdzie tu w trójmieście można zwęzić oficerki ?
czy macie moze zdjecia na nodze w realu oficerek sergio grasso?
czy macie moze zdjecia na nodze w realu oficerek sergio grasso?


a w jaki model celujesz?

Firenze:
wlasnie te zamowilam przed chwila 🙂

hate me czy ciezko zchodzą z nogi?
Cavallo Weltmeister




Jestem zachwycona, moje pierwsze oficerki także loove wielkie  😉
mi się nie podoba ta niska i nie profilowana góra.
Bo to niestety model zwykły, a nie ujeżdżeniowy.
Wzięłam, bo były po okazyjnej cenie... A kiedyś na pewno dorobię się dresiarskich  😉
Dziwnie wygląda ta prosta góra.
deborah   koń by się uśmiał...
30 maja 2010 07:50
Agaleon, we wrzeszczu jest cholewkarz. na ulicy Danusi bodajże

Dramka, kiedyś tylko takie góry były 🙂 nie było profilowanych.

ja jestem wściekła bo w moich nowych hippicach po 2 użyciach wylazła ze szwu skórka która przykrywa gumowy bloczek-podpórkę na ostrogę
musze reklamować ;/
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 08:24
Agaleon, we wrzeszczu jest cholewkarz. na ulicy Danusi bodajże

niestety był i już nie żyje..kiedyś (z rok temu) już o tym pisałam 🙁

p.s. moje De Niro nadal jak nowe 🙂
A ja się właśnie załamałam - jakoś luźne zrobiły się moje oficerki ostatnio - zmierzyłam wczoraj łydkę - o 3 cm za duże. Pół roku temu były dobre 🙁. Kurde, to się da zmniejszyć???

Hmm, znalazłam namiar na warszawskiego cholewkarza,  na ul. Dąbrowskiego - czy jest szansa, że przy okazji wszywania zamka (a co 😀iabeł🙂 dałoby się zwędzić no choć ze dwa cm tą cholewkę? Oficerki to Anky, więc mają sztywnik z tyły, pytanie, czy jakby wszyć zamek i próbować zwęzić, to sztywnik nie zacznie się przesuwać i będzie niedokładnie z tyłu nogi.
Ja chyba byłam u tego cholewkarza i nie chce mi zwezyc oficerki bo miały sztywna cholewke ale powodzenia.


moje Koenigi  💘
świetnie wyglądają  😉
jaki to model?
dowiedziałam się (od mustanga) że za koenigi favorit dressage (ok 1500zł) na miarę musiałabym dopłacić ok 1000zł + zamek ok 560zł  😵
brał ktoś z Was na miarę? czy ceny rzeczywiście aż tak się różnią od 'tabelkowych'?
epk, jak się dowiesz czy da się zwęzić i wstawić zamek to daj znać (ja mam petrie perfect, wiec nie mają tej usztywnianej wstawki)  :kwiatek:
no dobra, to jeszcze jeden pomysł - a nie da się wysłać oficerek do Petrie, żeby wstawili zamek i zwężyli? Mogę dać za to nawet dość sporo, bo jednak i tak wyjdzie pewnie taniej, niż gdybym kupowała nowe a te sprzedała. Używane Anky nie cieszą się specjalnie popularnością chyba...
ja bym moje sprzedała gdyby ktoś miał take dziwne wymiary nogi jak ja  🤔 (duża stopa, wąska i długa łydka)
w pertie pewnie trochę za to by wzięli

ja pisałam do hippiki, ale nie chcieli się tego podjąć

edit: dobrze pamiętam, że Kasia (od Perfecta) zwężała przz wrocławki oxer?
Tak, ale ona zwężała Cavallo, i nie ma tak zrobionego sztywnika jak w Petrie. Więc boję się, że tego nie zrobią w moich 🙁. No i nie ma się co oszukiwać - w kostce nie zmienią szerokości, no ale i mnie to mniejszy problem. - W kostce mi noga nie schudła, tylko w samej łydce...
ja kupowałam przez ebaya a że chciałam wysokie to 'poświęciłam' tą szerokość, no i są za szerokie

a jakiś rymarz by się tego  nie podjął  🤔
epk Petrie na bank robi poprawki oficerek, zadzwoń do panów z Horse Trade (jak chcesz, ja mogę zadzwonić 😀 ) i zapytaj. Pewnie trochę za to wezmą, ale będziesz miała pewność, że buty nie będą do śmieci...
Ktoś: jaki masz model tych oficerek De niro? Śliczne są   😉 Jeździsz w nich tylko zawody, czy na treningach też?
Szukam oficerek sznurowanych i zastanawiam się pomiędzy De niro, Petrie a Cavallo. Marzą mi się ciemnobrązowe 💘
Czenka, dzięki za info -kurcze, to by było coś. Bo naprawdę - dziś jeździłam i tak lekko mi latają <lol> a nie mam kasy na wymianę na nowe.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 20:25
amazonka89, najpierw oszczędzałam je tylko na zawody,ale od dłuższego czasu (poza zimą,gdzie jeździłam w termo 😉) jeżdżę w nich na treningach i wszystko nadal ok.


czy któraś z "końskich" firm robi jakieś kolorowe smarowidła do oficerek?


Hippika London
Moje pierwsze oficerki 😅
mam je już prawie 2lata i są w stanie idealnym 😍
deborah
ooo dziękuję, to prawie obok mnie 😀 
muszę się tam wybrać 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 22:10
Agaleon, przeczytaj mój post pod deborah.
Misia, cholewkarz na Dąbrowskiego w wawie na bank 🙂
Ktoś, co masz na myśli mówiąc "kolorowe"? Effax ma czarny tłuszcz do skór, a Parisol - czernidło i brązowidło 😉 oraz oleje i smary do skór w kolorze czarnym i jasnym.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się