Bryczesy

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
29 maja 2010 12:41
Ja generalnie jestem bardzo wrażliwa na obtarcia, więc nie można mnie barc jako wyznacznika 😉
Obtarlam się pod kolanem.  🤔wirek:
Ja też sie obcierałam pod kolanem!!
Masz fotke tych bryczesów?
Jeszcze raz się spytam, może ktoś zauważy tym razem : )

Miał ktoś styczność z bryczesami HKM? Tymi http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=214_245_228_410&products_id=9922 oraz tymi http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php?cPath=214_245_228_410&products_id=3831 ?
Jedyne jakie znalazłam czarne z beżowym w przystępnej cenie, ale nie znam opinii.
Nie polecam HKMy, lej mechaci się.
ja też nie polecam HKM. lej przetarł się po trzech miesiącach 🤔
Dramka, umieram z zawiści, taki cudownie wysoki stan.. mam jedne z takim i marzę o kolejnych 🙁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
31 maja 2010 18:38
Dramka ile dawalas za te Twoje dzinsowe? To jest pelny skorzany lej? Pytam bo nie bylo opisu?  👀
Dramka ile dawalas za te Twoje dzinsowe? To jest pelny skorzany lej? Pytam bo nie bylo opisu?  👀


Na bryczesy się wymieniłam  🤣 Mają pełny syntetyczny lej. Skórzany lej po praniu robi się sztywny i już nie jest używany w produkcji bryczesów..na szczęście.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
31 maja 2010 21:43
a wiesz gdzie mozna takie kupic? Jakis link albo sklep?  :kwiatek:
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 czerwca 2010 21:18
Dramka nie no tyle bym za bryczesy nie dala....  😀 A ile dawalas za uzywki mozna wiedziec?
Nie wiem na co mi takie brycze do rekreacyjnej jazdy....  🏇
Nie wiem na co mi takie brycze do rekreacyjnej jazdy....  🏇

Jak to na co? Tak sobie.  😀
Niestety dobre rzeczy kosztują 😉 Ale też tyle bym nie dała  🤔wirek:

Pisałam wcześniej że wymieniłam się.

Ja w nich na miasto bede śmigać.  😂
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 czerwca 2010 21:37
Dramka nie no lubie konkretne rzeczy, ale naprawde poki co nie dala bym tyle za bryczesy. No to mialas szczescie, ze udalo Ci sie wymienic...  😀 Ja nie moge znalesc takich co mi sie marza...
Fajnie zeby byly np. niebieskie, wygodne z pelnym lejem zamszowym naprzyklad. A jeszcze gdy by byly sztruksowe.  😜 Albo takie jak ma dramka. Niestety do 400 zl a z reszta wcale takich nie widzialam, byly tylko w rozm. dzieciecym. No i Deborah ma fajne....
reszta zakochalam sie w jej siodle, czapraku no i ubiorze...  😁  😜
Masz takie na myśli??
Dramka, przez Ciebie zachorowałam na dżinsowe bryczesy! 🤬
😀iabeł:

Jeansowe nigdy wcześniej mi sie nie podobały ale te wymiatają  😅
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
01 czerwca 2010 22:11
Dramka nie mam na mysli bardziej jasne kolorki, blekitny lub jasno-niebieski. Te sa granatowe. Ja tez nie lubilam dzinsowych ale te sa swietne fakt. Mowie ciezko jest znalesc te co ja chce, jeszcze mi sie podobaja anky pomaranczowe, w Holandii kosztuja 100 euro ale nie ma rozm 36..  🙄
Nie moge znalesc tych wczorajszych ale byly podobne, sorki za link ale nie mozna skopiowac zdjec...  🤔 [url=[[a]]http://dieren.marktplaats.nl/paarden-en-pony-s-kleding-en-laarzen/350165690-2-anky-rijbroek-nieuw.html?return=eJw1jFuOwjAMRfeCVP76SimaSVUh2ElozDSTNLESV7zE3nE0jOSPc3yvrWQrn0Y2Q5Ki7%2BQmgYrTPMxEKOvaBgRfLSpaQqcUpcq7WhuI4EseCnCGObDVqFTUf1sM%2Fl6m0jrQxv%2FkDZ%2FGB5emdve1r2Za3OHmxnar00ih6I5t0Z1wZWgYHNux%2B%2B4zihzyDbM2zLmH%2Fz1ieBjWU7ro9Enpky655tcFoplY7ZU1mt9zDGAL0YtGeXvnIKT8V2wR17HZDK83ZJ1VZg%3D%3D&df=1&fta=eNot0dtuIyEMBuB3Qdpec5phMMor9BUim0M7zSRBYdKmW%2FXdF5O9%2B2Rsg34QHPw0WEDcb9vxE7cmQgMlFYjHdlAvqR32K6hQ7yDDpsD4KWwalF3mkFYItXJ9h79rDa2k1it7r5wrXO7nfFtjOH3Bbf2g2zWf%2FmiJl9N3uLYV9Eut94Pk2yyIim9ZhLVf1MCAWNN4hp49CGWLx4Xso2Oh4nDAF%2FXEFC09QVYzHHkzjpzzlBmy2Ll0ZEKHE8OQxZmhi1twQFtvOlLfS1xJWSJxT0rSGN6cYpnt6MHi0uhBir4M6JhcRywqT56B1kkej5NRhaeo6GgYSGaalw5fKHve4%2BeUonmiDz5BCy9c0OsBZSgrNz6nB7RfK6Z23PLlbX%2Fn4GQ%2F6GGd8XHkLHt8aYSpQeCXCK%2F%2F%2BSkCgoSf399%2FGvyYYw%3D%3D&fta_ind=13&fs=1[[a]]#photoGallery]klik[/url]
Granatowy jest lej  😉 Sztruks jest niebieski-błękitny.  😎

Nie moge się doczekać kiedy wrócą moje jeansowe od krawcowej  😅
Jeansowe bryczasy piękne sa. Koleżnka ze stajni ma i szczególnie latem (takim latem jak to ) się sprawdzają rewealcyjnie.

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 czerwca 2010 10:20
pewnie,że są super...moje ulubione na równi z Cindy 🙂 ja mam ES

Mhmm, i znowu przez Was się nie mogę zdecydować. 👿
Byłam pewna, że chcę kratę ( http://sklepkarina.pl/bryczesy-jerry-mÂłodzieÂżowe-p-3065.html ), a teraz zaczynam szukać dżinsowych.-.-
Wasza wina.:P
Ma ktoś doświadczenie z bryczesami polskiej firmy Passion?
Mam Candele drugi sezon i na początku musiałam się do nich przyzwyczajać. Irytował mnie dość mocno ten wysoki stan. Jak się usiądzie w siodle to bryczesy podchodzą mocno do góry, na dzień dzisiejszy już jest OK bo się przyzwyczaiłam. Jedna uwaga jeansowe bryczki warto kupić trochę mniejsze, bo jeans się rozpycha.
Cobrinha- ja miałam z nimi do czynienia. Odesłałam je po przymiarce.
Tyle, że ...wybredna jestem bardzo.
Nie znaczy to, że komuś innemu nie będą pasować. Spytaj, czy będziesz mogła odesłać w razie czego, tak jak ja zrobiłam. Jeśli się zgodzą, kup i sama zdecyduj czy to to, co chcesz mieć na sobie.  🙂
Sprzedawczyni była BARDZO miłą osobą, naprawdę !! Wymieniłyśmy kilka miłych i wartościowych maili. Życzę jej samych sukcesów na dalszej drodze krawieckiej.
No to chyba zaryzykuje bo są długie  😅
Ale wcześniej popełnię małego mailika dla pewności 🙂
...ale chyba na przedłużane 36 się nie zdecyduje, bo chyba się w nie nie wcisnę hehe🙂
Szyją również na wymiar z tego co wiem, więc jeślibyś była pewna, że bryczesy weźmiesz, to myślę, że uszyliby Ci według Twoich wymiarów.  🙂
Proponuję pogadać ze sprzedającą, zamówić bryczki jak najbardziej dopasowane do ciebie rozmiarami, przymierzyć i ocenić, czy na pewno takie chcesz.
Jeśli będą Ci odpowiadały ogólnie, ale wymiarami nie do końca, myślę, że nie będzie problemu by odesłać te które będziesz mierzyła i zamówić już docelowe o wymiarach idealnych dla Ciebie.
Te przedłużane powinny być dobre (mam nadzieję) bo 80cm wychodzi mi do kostki mniej więcej a taki wymiar podali mi jako mierzony po wewnętrznej stronie nogawki 🙂
Popieram ! Ja tez uwielbiam moje jeansowe bryczeski. Mam Mountain Horse.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się