Oficerki

Anaa, chodzi o zwążenie i zamek? wiesz czy mogłabym wysłać do tego Pana oficerki czy trzeba być osobiście?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 22:27
Czenka, mam granatowe oficerki....
a bezbarwny nie wchodzi w grę?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 maja 2010 22:31
wchodzi,ale w razie W. wolałabym czymś zapastować 😉
a może nie typowo końska, tylko poprostu do obuwia?
http://www.eobuwie.com.pl/product-pol-659-COLLONIL-SILICON-POLISH-NIEBIESKA.html
Anaa dzieki ale mi juz niepotrzebny namiar  😉

Zakochalam sie dzisiaj w Cavallo i zdziwilam mocno wysokoscia oficerka,wlasciwie wymiarem mojej lydki(48cm przy wzroscie 162).
korsik, nie wiem jak zwężanie ale zamek wstawi na 99%. Ja go mam na trasie dom-praca więc nie wiem czy się da wysłać... ale pewnie się da chociaż z tłumaczeniem trochę bardziej skomplikowane 😉
Misia, spoko 😉 zawsze masz info na przyszłość :>
No dobra, dzwoniłam do przedstawiciela Petrie - samo zwężenie oficerek to koszt 400zł (już z przesyłkami do fabryki), zamka nie wstawią.
Ale zadzwoniłam do wrocławskiego Oxera i stwierdzono, że zwęzić mogą trochę - razem z wstawieniem zamka - i będzie to koszt ok. 200-300 zł
Pytanie, czy ktoś robił za pomocą Oxera taką usługę i jak to wyszło.
dostałam też numer od Anyy do cholewkarza z Warszwy, który ponoć bardzo ładnie wstawia zamki. Będę dzwonić czy jest możliwość wysyłki oficerek do zwężenia i wstawienia zamka, no i o cenę
korsik jeśli to jest ten sam szewc, o którym mówiła Koniczka, to pan wstawia nowe suwaki,ale nie do wszystkich modeli. Niedawno zawiozłam mu oficerki asior i wymienił oba suwaki za chyba 120 zł. Kilka dni później rozwalił mi się suwak w moich cavallo (rozszedł się po raz 3 ) i szewc powiedział, że nie może mi wymienić, bo nie ma i nie będzie miał takich suwaków.
jezeli chodzi o cholewkarza z ul. Dąbrowskiego to w moich oficerkach tez nie podjal sie wymiany suwaka, ze za gruba skóra i tak samo jak powiedzial Forcie, ze do moich oficerek nie bedzie mial odpowiednich zamkow.
Hmm, a co masz za oficerki?
Petrie 😉
Ehh, no to pewnie wyjdzie, że za gruba skóra. Sz..g
asior   -nothing but eventing-
31 maja 2010 15:59
Forta, to mi sie udalo! Uff  😵
też mam petrie  😵  😕
Forta, jeśli chodzi o suwaki to na pewno możesz spróbować sama kupić... natomiast jesli chodzi o grubość skóry to cóż... nie poradzę 😉
epk jak chcesz zobaczyć efekt bez zamka to zapraszam do mnie🙂
noraka, ila zapłaciłaś?
nie pamietam dokladnie, ale w granicach 250-300 pln
Anaa ale szewc mówi, że suwaki dostępne w Polsce będą się rozwalać co chwila, więc póki się da, reanimuje oryginalne
Ktoś dopiero teraz zobaczyłam. . . 🙁
kurcze szkoda.  😤 🙁
Ahhh... kupilam segio grasso fireneze 39- za wysokie, wymienilam na 38- wszystko ok ale cholewy za szerokie, wiec odeslalam... matko i gdzie ja kupie oficerki??  👿 🙄 🤔wirek:
na zamówienie  😉
no tak ,ale pewnie za jaką kase 😉
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 czerwca 2010 13:33
pianissima-jak szukasz tanszych na wymiar to hippica tylko zostaje-ja mam podobny problem, wszystkie oficerki ,,tabelowe" sa na mnie za szerokie w lydce, wiec za rozsadne pieniadze zostaly mi hippici i jak na razie jestem baaardzo zadowolona 😉

edit😀odaje foto oficerek w ,,akcji" 😉

"wszystkie oficerki ,,tabelowe" sa na mnie za szerokie w lydce"

Mam dokładnie tak samo  🤔
A ja mam już oficjalne info z Petrie dotyczące wstawienia zamka i zwężenia oficerek Anky.
Cena transportu tam i z powrotem - 200zł
Cena zwężenia - 200 zł
Cena wstawienia zamka - 700zł

Za 700zł masz nowe szyte na miare oficerki  🤔
No raczej nie ujeżdżeniowe. Gdybym chciała skokowe, wybór jest większy i ceny niższe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się