Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

Fantazja, słodka fota, ale chyba czas coś zrobić z alkazarowym irokezem 😀

A ja dzisiaj byłam w stajni czysto wakacyjnie - koń został tylko napchany marchewkami i wyczyszczony 🙂 no i zapoznał się z moim nowym psiurem - schroniskowym Puyolkiem 🙂
Mam parę fotek nawet 🙂

Gil udaje, że nie widzi, a polował na niego cały czas 😀




wątek zamknięty
Drogie rekreantki,
dziś znalazłam w sieci coś, pod czym się podpisuję w 1000% obiema rękami i nie mogę się powstrzymać, żeby tutaj nie wstawić:



Poza tym jak tylko uporam się ze zdjęciami, obiecuję wieczorem ładną relację foto z moimi chłopakami w Centurionie (oj, dzieje się, dzieje).  😎
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
03 czerwca 2010 17:35
quantanamera, lądujesz u lostak? faaajnie 🙂
wątek zamknięty
cieciorka, już wylądowałam. Ano fajnie 😀
Kucunio już pierwszego dnia pobytu dostał od stajenny ksywkę El Diabolo 😀iabeł: Pokazuje swoje kucykowe różki.

A poza tym chłopaki wykąpane, sprzęt (już prawie, prawie) doczyszczony, jeździmy 🏇 Tylko liczyłam dziś na jakieś ekstra drapieżne fotki na padokach - a tu guzik, mordy z trawy nie podnoszą, heh 😉
wątek zamknięty
quantanamera, ja czekam na fotorilejszyn 🙂

a u nas po wczorajszej burzy zalało padoki... w ogóle woda stoi dookoła, wszystko co zielone podmoknięte... na szczęście plac jeden w bdb stanie a drugi w takim "w miarę" więc da się jeździć... ale trzymam kciuki, żeby już nie lało, bo to by była jakaś masakra :/
wątek zamknięty
darolga, ty to co chwile w szpitalu... chyba w kamizelce i kasku powinnas non stop chodzic :P

znow takie deszcze u was? na pomorzu dzis piekne slonce i ciepelko.. szkoda tylko ze konie to sobie moge.. poogladac na zdjeciach :/
ale wygrzebalam jedno pogladowe co za szkapa mi w oko wpadla ostatnio 😁


(nie ma to jak odpowiednio zlapana faza ruchu..)
wątek zamknięty
Quanta, genialna mini-historyjka, a jakże prawdziwa 😁 Zaraz ląduje na moim FB- mogę? 😁
wątek zamknięty
quanta - czekam na zdjęcia ! Jedziecie do Ostrowa ?

Rudy już galopuje  😅
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
03 czerwca 2010 18:50
quantanamera, ja Ci też muszę podkraść ten komiks na FB  :kwiatek: :kwiatek: 😜
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 czerwca 2010 19:01
milusia ale on śliczny jest 😜 byli jacyś świadkowie gleby?
Malaaa to konisko jest Twoje?
Lov ale fajnie się rusza bardzo dynamicznie wyszły te fotki 😜
Averis jeszcze jeszcze ,ale ślicznioch 💘
caro życze suszy 😉
darolga trzymaj się :kwiatek:
Gosia ładne rude i ładnie mu w brązie
kate to skacz 😀
fantazja urocze 😍
dzionka dawaj foty na Gilu  😀

Ufff nadrobiłam 🤣

U nas ok,konisko ładnie zaczęło się lśnic,nic nie robi,bo wspaniała pogoda na nic nie pozwala...
wątek zamknięty
darolga - która z rekreantek odwaliła taki numer ? ;p
wątek zamknięty
A u nas pomimo ciągłego deszczu podłoże całkiem znośne - trochę trzyma, ale nie jest ani trochę ślisko, więc zrobiliśmy całkiem porządną jazdę. Mam nadzieję, że po tym wszystkim powoli wracamy do normalnego trybu 🙂. Ale fakt, deszcz mógłby już przestać padać bo to bardziej jesień przypomina...

Darolga, czy ty mogłabyś jednak trochę uważać??? Słońce moje, tak nie można... 🤦
wątek zamknięty
incognito moje,moje  😉
quanta już nie mogę się doczekać zdjęć  😜
tulipan no to super! dawaj zdjęcia Rudego 😅
wątek zamknięty
darolga - coś wiem na temat urazów jeździeckich i przyjeździeckich: złamana kość udowa i kawałek rzepki (trzymałam konia i spłoszył się, wpadł na mnie i jakoś tak niefortunnie upadłam), pęknięta kość śródręcza (chyba dobrze piszę 😉 Rudej popręg zapinałam i przywaliła mi prosto w dłoń), wybity palec (Rudy dostał p*******a na myjce), naciągnięty kark / szyja / nie wiem dokładnie ( Prosiu mi wysadził takiego barana, że szarpnęło mną do tyłu jak szmacianą lalką), złamana ręka (młody stanął dęba i pociągnął mnie za lonże) i tak dalej, długo by wymieniać. Najgorsze jest, że mam to samo co ty - trzymam do końca z całej siły  😉

Malaaa - nic nowego nie mam 😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 czerwca 2010 19:21
tulipan daj jeszcze jakieś fotki swoich bestii 😀 coś mi mignęło przed oczami,że z rudym już galopujecie?
wątek zamknięty
tulipan o bu.. a miałam taką ochotę Was pooglądać  🍴
wątek zamknięty
Dzionka-Trzeba trzeba, żeby grzywa wyglądała jak Wasza.
Dziś miałam ścinać, ale jakoś czasu zabrakło.
My po około tygodniowej przerwie (z powodu mego zniechęcenia do jazdy):

Dobrze nie jest, ale przynajmniej się nie załamałam całkiem 😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
03 czerwca 2010 19:59
Tristia obrazek przyjemny wiec nie marudź 😉 masz świetne włosy 😜
wątek zamknięty
incognito - galopujemy od wczoraj. Generalnie nasza jazda to 20 min. stępa, 5 min. kłusa, 5 min. galopu i 10 min. stępa, także powoli wracamy do formy i co mnie cieszy Rudy nabiera ciała szybko  😉

Malaaa - no to w takim razie jeszcze trochę Lino (dostałam parę zdjęć) 😉

Prosiu







oraz Waldek
wątek zamknięty
tulipan  😜 muszę zobaczyć kiedyś Twoje potworki na żywo  😀iabeł:
wątek zamknięty
Tulipan, rozkręcacie się na całego. 😉 Ile wzrostu ma Prosiak? Spory się wydaje.

incognito, dziękowac

kate - dzieki. Ano schudl, tluszczyk ustepuje miejsca miesniom 😎 Ostatnio dosłownie rozwija skrzydła - puchnę z dumy, tak skromnie mówiąc
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 czerwca 2010 20:21
A ja jutro jadę do Moniski & Samuara!  💃 💃 💃 WRESZCIEEEEE!  😁
wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
03 czerwca 2010 20:38
Maddie - takie niepozorne są najgorsze, dosłownie, bo nasza czujność się lekko wycisza i stąd najwięcej wypadków, niestety... Ale na głupim jasiu i dudzie to mnie zaskoczyła.
Gosia - dziękuję 🙂 no, ten rok jakiś pechowy, serio... wrzucaj więcej fot, super wyglądacie!
_kate - zazdroszcze możliwości skakania na innych koniach, super! Jak masz jakieś zdjęcia, to wrzucaj!
helcia - dziękuję :kwiatek:
Fantazja - dziękuję :kwiatek: no naprawdę, pechowy... ale już w połowie, uff... zakochana para urocza 🙂
quanta - boskie fotostory!
magda - serio, ostatnio o tym myślałam :P no gdyby to był Korab, to rozumiem, a tu co rusz "niespodzianki"... w tym roku powinnam się przerzucić chyba na szachy, tam też są koniki :P
incognito - dziękuję :kwiatek:
ann - Olza o.O
epk - ależ Kochana, ja naprawdę celowo nie uskuteczniam tournee po wrocławskich szpitalach :P ale fakt faktem, że panowie w karetce tacy, że mniam :P  ale  specjalnie tego nie robię 😀 obiecuję dbać o siebie bardziej :kwiatek:  jak masz jakieś fotencje, to wrzuuucaj!
tulipan - whoa, moja kolekcja chyba trochę mniej pokaźna 😁 ale też sporo się tego uzbiera :P no, ja też właśnie trzymam do końca...czasem to dobrze, a czasem.. eh. btw, w tym roku będę bogata, normalnie nie przedłużą mi umowy z ubezpieczeniem (a mam jeździeckie) :P :P to dobrze, bo kolekcja Jarpola kusi 😉  btw2, uwielbiam Prosiaka!
martva - zdjęęęęcia :kwiatek:
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
03 czerwca 2010 20:43
Quanta, genialna mini-historyjka, a jakże prawdziwa 😁 Zaraz ląduje na moim FB- mogę? 😁


Najlepiej odwiedź źródło: www.hell-hotel.com
Kreska tak charakterystyczna, że nie da się jej z niczym pomylić  😀
wątek zamknięty
darolga - ja to CIę kiedyś przez kolano przewinę - zobaczysz. Od razu przestaniesz zastanawiać się nad panami w karetce.
Zdjęć nie ma i nie będzie bo po kontuzji i staniu w boksie i chodzeniu tylko na stępa koń wygląda jak wieszak i na bank tego nie będę pokazywać  😡 Ale jak wydobrzejesz zapraszam do nas w odwiedziny 🙂
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
03 czerwca 2010 20:45
martva - zdjęęęęcia :kwiatek:

Toż to główny cel mojej wizyty u nich! 😉

Swoją drogą weź uważaj na siebie baboo coo? Aż ciary przechodzą jak się czyta o tych Twoich wypadkach!
wątek zamknięty
Malaaa, darolga  :kwiatek:

Gosia - ja mam 172, a on ze 168, także ogromny nie jest 😉
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
03 czerwca 2010 21:21
tulipan w Twoich koniach jestem zakochana  😍

a tu jedno takie z dzisiejszej sesji  😉
[img]http://[/img]

Uploaded with ImageShack.us
wątek zamknięty
Ruda_H   Istanbul elinden öper
03 czerwca 2010 22:05
epk, oj nie przesadzaj Dylek dziś wyglądał bardzo wyjściowo 🙂 ale następnym razem zabiorę ze sobą aparat i nie będzie wymówki

darolga, i tak jesteś niezniszczalna, ja po takim starciu z Olzą pewnie umierałabym na ostrym dyżurze  😉 do zobaczenia  🥂  🤣
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
03 czerwca 2010 22:09
a ja miałam zamiar dzisiaj pojezdzić (albo chociaż polonzować) Kaszydło, tymczasem zmogł mnie brak prądu. bezczelność :P
ale jutro juz na pewno wsiądę. wreszcie 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.