Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Model lollo. Rozmiarówka Tommy chyba jest zawyżona bo Ja normalnie nosze 36-37 a trampki kupiłam 35 i mam luz.

Ale są bardzo wygodne! Dałam 200zł  🤔wirek:
Mój dzisiejszy zakup:




Już na starcie mega wygodne, ale to chyba standard, jeśli chodzi o buty tego typu 😉
Dramka, a jak one w realu wygladaja?
Bo na zdjeciu to w sumie wygladaja jak takie najzwyklejsze z obuwniczego  😉

Co do butow, to ostanio kupilam na JapanStyle cos balerinkopodobnego, ktore wyszlo mi ok 150 zl.  🤔wirek:
Tu przynajmniej masz marke, a mnie moze przyjsc kompletne badziewie  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
04 czerwca 2010 18:04
Moja ostatnia zdobycz:
Pursat - szalejesz z tymi butami. Czadowe 😀
Pursat, a jak Ci się w nich chodzi? mialam kiedys botki na identycznym obcasie (tak skrojony) i tak się fatalnie chodziło, w ogóle nie były stabilne no koszmar  🙄

Pursat   Абсолют чистой крови
04 czerwca 2010 21:53
Cierp1enie, to jedna z moich słabości, nie umiem się powstrzymać. 😁 Dziękuję. :kwiatek:

emade, chodziłam w nich tylko po domu, ale nie narzekam, obcas jest niewysoki, a te paski bardzo dobrze trzymają stopę, przez co całość jest naprawdę stabilna. 😀
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
05 czerwca 2010 01:34
Pursat
Marzą mi się takie od jakiegoś czasu 😍
Zdradzisz gdzie dorwałaś?? 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
05 czerwca 2010 08:31
Jak zwykle na Allegro. 😁 Kupowałam u tego sprzedawcy, zostały jeszcze brązowe: http://www.allegro.pl/item1064079221_primark_atmosphere_gladiatorki_brazowe_roz_38.html
też się biję w głowę że tyle kasy na nie wydałam...  🤔wirek:

Pursat- drogie są te buty jak na buty nie ze skóry.
Pursat   Абсолют чистой крови
05 czerwca 2010 17:25
Hmmm wiem, ale pokusa była silniejsza. 😉

emade, piękny kolor. 😍
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 czerwca 2010 18:19
Pursat- drogie są te buty jak na buty nie ze skóry.


Tym bardziej, że Primark to jedna z najtańszych brytyjski firm odzieżowych. I z jakością na bakier. Ale śliczne są, trzeba przyznać.

Tattini, widziałam te buty dziś na kimś i baaardzo mi się podobały  😀
Ponia   Szefowa forever.
05 czerwca 2010 21:09
W ramach poprawiania sobie humoru zakupiłam kolejne szpilki ;-)

Musiałam bo zakupiłam 2 nowe sukienki no i nie miałam pasujących 😁

Są niższe od poprzednich  i czuje sie w nich jak w kapciach  😂
Ponia, fajne, gdzie je popełniłaś?
patataj   tyle smaku - we fraku
06 czerwca 2010 09:06
Nówki:  😅


Jeszcze potrzebuję jakichś czarnych szpilek na poloneza, na rozpoczęcie i zakończenie roku, na defilady w mundurze itp. 🙂
Ponia   Szefowa forever.
06 czerwca 2010 09:19
Ponia, fajne, gdzie je popełniłaś?


W 3mieście w Fashion House, w jednym ze sklepów ale co to by za sklep nie pamiętam 😉
Ponia, już w lipcu będę w Trójmieście, to zajrzę tam za jakimiś szpilkami.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2010 11:15
A ja jestem wściekła...
Od jakiegoś czasu biegam po różnych sklepach w poszukiwaniu ciekawych szpilek, Allegro też przekopuję i jestem coraz bardziej sfrustrowana. Chodzi o to, że nigdzie nie mogę znaleźć swojego rozmiaru, a jak już znajdę to buty są paskudne 👿
To jakiś koszmar 🤔
Pauli, a to masz jakiś nietypowy rozmiar?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2010 14:12
Wychodzi na to, że nietypowy, niby 41 ale ciężko znaleźć coś fajnego w tym rozmiarze. Właściwie wyzwaniem jest już znalezienie typowego 41...
Pauli, a w Ryłce patrzyłaś?
A ja wczoraj łaziłam cały dzień po sklepach i nigdzie nie było mojego rozmiaru  🤔 a to dlatego,że najbardziej popularny, no i został wykupiony.
Ale jednak kupiłam bardzo ładne buty w CCC  😎
NIE WIDZĘ, żeby były ładne  😎 Pochwalisz się wreszcie?  😁
Hija, jeśli chodzi o Rylko w Olsztynie nie ma nic ciekawego bo byłam przedwczoraj w CCC też pustka, w Quazi może coś znajdziesz  😉 chociaż ja ostatnio sporo sklepów obleciałam i chyba jest jakiś deficyt ładnych szpilek bo nic ciekawego nie ma  😵
jasssu,
laski,
w zeszłym roku kupiłam na przecenie sandałki w Venezi - założyłam może z 3 razy..
dzisiaj odgrzebałam - upał więc założę...
i tak mnie obtarły  że szok  😲 😲
co za paskudy!!
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2010 19:49
Hija
Rozglądałam się po CCC i nic ciekawego nie wpadło mi w oko, a jeśli już, to wszystko maleńkie 🍴
Pauli w reserved są 41 na 100% sporo jest butów tylko większośc jest na strasznie dużym obcasie  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 czerwca 2010 20:22
W Reserved byłam już kilka razy i nic mnie na kolana nie rzuciło, niestety.
Te obcasy to też moje zmartwienie, głównie dlatego, że zwyczajnie nie umiem na takich chodzić 😡
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
06 czerwca 2010 20:25
a widziałyscie jakieś fajne czarne baletki, najlepiej ze skóry? szukam, szukam i nic 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się