Zdjęcia Naszych Koni cz. III (rok 2010)

faktycznie przystojniaczek 🙂
moja Czarna to Anula-10 letnia klacz wlkp
wątek zamknięty
konisiee, na obecną chwilę mam 4ry sztuki, 3 moje z paszportu, jeden z moich wydzierżawiony, jeden w dzierżawie od fantastycznej dziewczyny (Jureczek właśnie).

armara, Jureczek, zwany również pieszczotliwie Spiętaszkiem (ale już coraz mniej w nim Spiętaszka!), to 12letni obecnie sp., który bardzo dużo potrafi i teraz tą wiedzę sprzedaje mnie. Jeździmy sobie razem od grudnia 🙂

epk, Artemis to bardzo trudne ogłowie, tzn. koń musi mieć wyjątkowo ładną głowę, żeby dobrze wyglądało. Wszystkie niedoskonałości budowy wychodzą 3 razy, dlatego na Kucykowy łepek bym się nawet nie porywała. Juruś to taki adonisek - jemu pasuje idealnie 🙂

To na szybko jeszcze takie fotki i na razie uciekam 🙂





A to było w KR, ale cóż, sama prawda:

wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
04 czerwca 2010 16:53
quantanamera, no to pojechałaś...
zazdrość mnie zżera. o konie i o stajnię, nawet nie wiem o co bardziej..
wyglądacie cudnie promieniujące i radośnie.
z przyjemnością przejrzałam galerie od deski do deski 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, ale ciacho  😜
btw. super Ci w tym kolorze włosów i fryzurze 🙂
wątek zamknięty
armara, Jureczek, zwany również pieszczotliwie Spiętaszkiem (ale już coraz mniej w nim Spiętaszka!), to 12letni obecnie sp., który bardzo dużo potrafi i teraz tą wiedzę sprzedaje mnie. Jeździmy sobie razem od grudnia 🙂

dzięki  :kwiatek:
To zdecydowanie mój typ, urodziwy długonożny. A jaki ma rodowód, może być na PW, przepraszam, że drążę  😡 ale mnie bardzo zaciekawił.
Życzę owocnej współpracy  😅
wątek zamknięty
Koniczka uwielbiam Was w wersji skokowej!
Quanta jak Ty siedzisz 😜
wątek zamknięty
quanta czy można wiedzieć jaki  rozmiar tego artemisa
wątek zamknięty
quanta super!! 😍 no i czekac będę na zdjęcia również Rotka, bo nie ukrywam że za nim tęsknię...

A tymczasem my z kobyłą wracamy do porządnej roboty 😀 mam teraz frajdę z jazdy jak mała dziewczynka, muszę przyznac że kobyła chyba pokochała nową stajnię bo zachowuje się jak narazie bez zastrzeżeń 😉









😀
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
04 czerwca 2010 22:51
A to mój nowy podopieczny 🙂 Fotki miał zrobione zaraz po przyjeździe. Już mu zrobiłam porządek z grzywą a po niedzieli dobierze się do niego kowal 🙂



wątek zamknięty
Costantia ale ciacho.😉
wątek zamknięty
mtl   I M Equestrian
05 czerwca 2010 01:57
Costantia fajny  💘 dawaj foty po "uporządkowaniu"  😉
wątek zamknięty
Constantia, fajny kawałek konia 😉 Napisz o nim coś więcej!
wątek zamknięty
kasztankaija   Love you more and more and more.
05 czerwca 2010 07:50
dziewczyny piękne konie, nic tylko zazdrościć  😍 😍 😍
wątek zamknięty
a tu moj ukochanyyyy Marcepan :***



wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 czerwca 2010 08:32
Quanta  🤔zczeka: 🤔zczeka: zbieram szczene z podłogi! Śliczna bestia  😍
wątek zamknięty
Dzięki wszystkiem  :kwiatek:

milusia, a ja się niezmiennie zachwycam rudym. Nie wiem zupełnie, czemu na niego marudzisz, ok, są konie łatwiejsze, są trudniejsze, ale wyglądacie razem bardzo bardzo fajnie. Wierz mi, że praca na co dzień ze Swarovskim nie jest wcale usłana różami 😀iabeł: W każdym razie regularnie zaglądam do galerii, więc mam nadzieję, że będziesz wrzucać nowe fotki 🙂

kare_szczescie, hahah, to moja ukochana fryzura z końcówki liceum 😁 Ergo, dziecinnieję. Aktualnie mam nastrój na takie właśnie włosy, czyli dobrze się składa, że nie straszę ;P

armara, o Jureczku puszczam PW.

olciak, no niestety cały czas siedzę tak-sobie, albo może - nie tak, jak bym chciała. Ale pracuję nad tym zawzięcie 😀iabeł:

777, ten Artemis to full, na konia o zgrabnej główce full. Jest jeszcze duży zapas regulacji. U mnie w szafie czeka też X-full na kasztana  😎

Szalona😉, no i fajnie Cię widzieć na koniu 🙂 Fotkę Rotka póki co mam z komórki, ale na pewno będą jakieś lepsze z jazdy niedługo 🙂

Constantia, bardzo urodziwy zwierz. Wygląda na mocno skokowy papier?

No to jeszcze Kuc Swarovski, vel Skwarek 😁 vel El Diabolo:













Sorki za ilość zdjęć, ale wszystko wskazuje na to, że będę mieć ich nieprzyzwoicie dużo  😡
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 czerwca 2010 12:55
Quanta zakochałam się w twoich koniach!  😍 😍
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2010 15:40
quantanamera, konie fajne, ale Ty lepsza :] siostrą diabła jestes? 😉
wątek zamknięty
quantanamera , zazdroszcze warunkow do pracy z konmi! piekne miejsce no i oczywiscie zwierzaki tez  😜

ja tez mam wreszcie cos nowego, mama wybrala sie ze mna do stajni i zrobila mnostwo zdjec  🙂

moje ulubione, szkoda tylko, ze bez glowy 😉





patrzac po zdjeciach wydaje mi sie,ze Indira utyla  😅 ciesze sie, bo od zimy nie moglam jej "przytyc"
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
05 czerwca 2010 16:35
quanta-dziekuje 😉
co do marudzenia to wiesz jak to baba musze se pogderac, ale konia mam kochanego i na prawde fajnego-to ja musze sie nauczyc jezdzic i bedzie super 🙂
Po 2 dniach pobytu u trenerki zmiana jest niesamowita, powrot do podstaw, robienie tego o czym sie teoretycznie wie i niby robi zdzialal fajne rzeczy ze mna i koniem i mam nadzieje, ze bedzie tak juz zawsze-luzny, mily i parskajacy kon pod tylkiem, chetnie idacy do przodu i dajacy sie kontrolowac 🙂 Zaluje tylko , ze na co dzien nie mam z kim jezdzic 🙄 ale bede sie starac z calych sil by tego nie zepsuc.

My z pierwszego dnia wyjazdu 🙂


wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 czerwca 2010 19:16
Moja Brzydula na lonzy


wątek zamknięty
quatna wow! super stajnia, super konie i super zdjęcia! wstawiaj jeszcze więcej, bo aż miło popatrzeć 😀
avero_2 ale piękny siwek, ładnie razem wyglądacie 😍
milusia fajnie zdjęcia, widac, że ten wyjazd dużo dał, bo pięknie się prezentujecie 😉
zairka jaka tam brzydula?! przecież ona jest śliczna! zawsze chciałam miec karego konia...  😀
wątek zamknięty
zairka - kara chyba lepiej wygląda, nie? Tak jak sobie przypominam zdjęcia z zimy?

Moje dzisiejsze zwierzątko:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 czerwca 2010 21:41
Branka o niebo lepiej  😅 ba smiem twierdzic ze calkiem przystojna z niej klaczka teraz 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
05 czerwca 2010 21:47
Grota w końcu wygląda jak koń, a nie... mamut ;-)
Ogon naprawdę ma dwu-kolorowy, czy tak słońce padało?:P
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 czerwca 2010 21:51
moon przy rzepie jest wyplowialy 😉
wątek zamknięty
Zairka wy jeszze stoicie na mokrych ?
widziałyśmy was z Ann tydzien temu 🙂
wątek zamknięty
dzięki śliczne za wszelkie informacje
jak bede brała to chyba cob jednakże pod warunkiem ze naczółek będzie miał przynajmniej 43 cm lub wiecej
wątek zamknięty
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
06 czerwca 2010 10:52
Aga zazdroszczę wyjazdu  😜 😜 😜 Ja pewnie będę musiała teraz poczekać aż do września aż tam zawitam...  🙁
wątek zamknięty
mój Papi na jego pierwszych zawodach 🙂




wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.