Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

yyy... nie, tzn. ja u nikogo nie widzę żadnych trójkącików. Wejdź w profil osoby zbanowanej - tam jest informacja o banie (chociaż nie gwarantuję, że wszyscy ją widzą).
mam jeszcze jedno pytanie, ale to już na pw  😉
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
04 czerwca 2010 14:59
Zróbcie cos z tym dublem mojej osoby bo umre  🙇  Dworcika  w Tobie jedyna nadzieja... Psuje mi opinie, jest bezczelna i wogole.....    🙇 🙇 🙇
PW.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
04 czerwca 2010 15:24
wkurza mnie to czepialstwo o drobne, naprawdę drobne szczegóły. Szczególnie w wątku o nk...
Dworcika, Gdzie ta informacja o banie? Ja nic takiego nie widzę, za to widzę ostatnią "kropkę" postawioną dzisiaj.
U mnie to wyglada tak:

Nie wiem czy Wam też wyświetla sie takie info.
deborah   koń by się uśmiał...
04 czerwca 2010 17:41
Dworcika, podoba mi się opcja śledź użytkownika ;] Sherlocka Holmesa we mnie budzi 😉
Nie daje takich możliwości 😉
Shit... zapomniałam zasłonić.
deborah   koń by się uśmiał...
04 czerwca 2010 17:45
Dworcika, aż strach pomysleć co zasłoniłaś
jednocześnie umieram z ciekawości  😀iabeł:
W zasadzie nic wielkiego, więc naprawdę możesz jeszcze pożyć 😉
deborah, będziesz teraz kandydować na moda, jak wybory ogłoszą? 😉

Dworcika, dzięki. U zwykłego użytkownika nie ma takiej informacji.
A mnie wkurzają te wszystkie nowe osoby, które mają jakieś zawody w zakładaniu nowych wątków, pisaniu postów nie na temat, wykłócaniu się.  🤔
A mnie wkurzają te wszystkie nowe osoby, które mają jakieś zawody w zakładaniu nowych wątków, pisaniu postów nie na temat, wykłócaniu się.  🤔

O właśnie. Nie mogłabym tego inaczej ująć  😀
mnie denerwują ogłoszenia, w których nie podaje się ceny za przedmiot tylko "zaproponuj" i niby na PW trwa jakaś licytacja, której ja- jako osoba bezpośrednio zainteresowana nie mogę śledzić. 
Raczej unikam kupowania rzeczy z takich ogłoszeń. Jestem konkretna, coś mi się podoba, wiem ile kosztuje, biorę i już. Czasem jednak trafi się coś fajnego, więc "proponuję" moją cenę i zazwyczaj jest tak, że właśnie przed chwilą ktoś zaproponował cenę większą niż ja o ileś tam złotych. Albo cena, którą ja proponuję nie satysfakcjonuje osoby sprzedającej.
Na prawdę nie łatwiej od razu podać cenę w ogłoszeniu albo jak ktoś tak bardzo chce licytacji  wystawić  przedmiot na allegro z opcją ceny minimalnej albo kup teraz  🙄
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
05 czerwca 2010 23:42
ashtray fajnie by bylo gdy by byla licytacja widoczna, dla uzytkownikow.  🏇
Mnie tez wkurza kilka nowych osob, ktore pojawilo sie w ostatnich miesiacach.
Mam wrazenie,ze pisza,zeby cos napisac, zeby zostac przez kogos zauwazone (lubiane?), a volta jest dla nich niczym biblia  😎
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
06 czerwca 2010 08:49
Atutowa o o o właśnie! Np psująca mi opinie 15 letnia zapachwiatru  👿
A czy ona nie zmienila juz przypadkiem nicka?
Tak mi sie przynajmniej wydaje  😉
oj, rozumiem doskonale. Mnie tez wkurza, ze ciagle sie mnie myli z katija  🤔 nie mam z nia nic wspolnego i cieszy mnie to niezmiernie, a ciagle ludzie do mnie zwracaja sie tutaj na forum katija  👿


ciebie to wkurza????? wybacz, ale to ja jestem mylona z osoba o niezwykle bogatej wyobrazni i sklonnoscia do histerii. a teraz dodatkowo jestes we wszystkich watkach silac sie na mentorski ton. ale, ale, mysle, ze zebys sie nie denerwowala mozesz po prostu zmienic nick. wtedy nikt cie nie bedzie mylil ze mna biedactwo.
wkurza mnie , to jak niektóre dziewczyny zwracają się do nowych osób na forum .

np . http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25327.0.html

zamiast odesłać do jakiegoś właściwego/podobnego wątku osobę, która zgłosiła się z prośbą o pomoc, wszystkie na nią naskoczyły ..
wiele osób na re-volcie jest miłych i pomocnych ,ale są również tacy, którzy nie rozumieją, że nie wszyscy są tacy wszechwiedzący jak oni i po prostu wyśmiewają za niewiedzę -.-'
Kto infantylnie pyta dostanie infantylną odpowiedź.
Gdyby każdy tego typu wątek był hołubiony forum przypominałoby zbieraninę kuniorek ze słodkimi konisiami, gdzie każda zastanawiałaby się nad tym, czy jej konik ją lubi dzisiaj bardziej niż wczoraj, bo dostał marchewkę.

Poza tym - istnieje taka opcja jak SZUKAJ. Forumowicze nie są od robienia za wyszukiwarkę i odsyłania do odpowiednich wątków.

katja, A cóż to za problem, by zmienić nick?😉 Katija jest tu dłużej Katiją, więc chyba ma z tego względu jakieś minimalnie większe prawo do używania nicku 😁
Tak czy owak - jeśli żadna z osób posiadających podobne nicki nie zmieni nicku - będą się zdarzały pomyłki, to normalne. Trzeba będzie się do tego przyzwyczaić....
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
06 czerwca 2010 10:40
[quote author=RaDag link=topic=785.msg440494#msg440494 date=1263505575]
Wkurza mnie ciągłe mylenie Katji z Bogu ducha winną Katiją...


🙇  🙇  🙇 ciesze sie, ze ktos to widzi. musialam sobie az podpisik poprawic przez to...

i tak, wiem ze jest edycja, ale mam klopoty techniczne, i nie mam jak uzyc kopiuj/wklej, a ten post juz sie nie wyswiela pod odpowiedzia.  😎
[/quote]

Pozwolilam sobie odnalesc wlasnie ten post, ktory bardzo dawno temu zqapadl mi w pamieci. Tak ze Katija nie przejmuj sie.  :kwiatek:
[quote author=Katja link=topic=785.msg608927#msg608927 date=1275652450]
oj, rozumiem doskonale. Mnie tez wkurza, ze ciagle sie mnie myli z katija  🤔 nie mam z nia nic wspolnego i cieszy mnie to niezmiernie, a ciagle ludzie do mnie zwracaja sie tutaj na forum katija  👿


ciebie to wkurza????? wybacz, ale to ja jestem mylona z osoba o niezwykle bogatej wyobrazni i sklonnoscia do histerii. a teraz dodatkowo jestes we wszystkich watkach silac sie na mentorski ton. ale, ale, mysle, ze zebys sie nie denerwowala mozesz po prostu zmienic nick. wtedy nikt cie nie bedzie mylil ze mna biedactwo.
[/quote]


to ty sobie zmieniaj nick, ja tak mam po prostu na imie  😎
Skoro jak imię to chyba powinien być nick  Katarzyna, chyba że zmieniłaś na Katja 👀
Likier : si 🙂 tylko , ze zalezy w ktory papier sie spojrzy : w PL Katarzyna, w D Katja. a ze kasiek mamy duuuuzo to i tak tutaj rowniez wszyscy na mnie Katja wolaja. no i zostalo 🙂
Popularne imię to i nicków podobnych dużo :P
to ty sobie zmieniaj nick, ja tak mam po prostu na imie  😎

nie ja nicku zmieniac nie mam zamiaru, i to ty narzekasz jak to ci z tym zle.
ja ci nie kaze, odpisalam tylko na twoj post w takim tonie jak ty 🙂 mi twoj nick nie przeszkadza, tylko fajnie by bylo, gdyby nas nie mylono, o to mi chodzi  🙂

edit : ( np jest jeszcze kasija na forum i jakos nas nie myla  😉 )
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
06 czerwca 2010 11:47
Katja, To co za problem ustawić sobie w podpisie informację 'proszę mnie nie mylić z bogu ducha winną katiją'? 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się