Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

a ktoś pamięta jeszcze Tadeusza i jego zmagania z Dramką?

a Stanisława?
a to  nie było tak że Badziewiak miał za love siostrę innego użytkowanika??
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 czerwca 2010 15:53
grzybek była niezła. Tak dowalała jednemu ogierowi z Lublina (młp Broadway) że w końcu go wzięli i sprzedali. Za granice ponoć.

Tadeusza pamiętam oczywiście. Ale Stanisława nie.

Badziewiak strasznie histeryczny był. Już na wejściu jęczał jak to Voltowicze go wrednie potraktowali na dzień dobry. Potem się wypłakiwał z racji jakiejśc nieszczęśliwej miłości. Podłączyl sie przez chwile pod naturalnych zdaje się na jakims ich zjeździe był.
jeszcze byl ed, co do tych wykruszajacych sie facetow

i bodajze Pawel_Asola, co chcial konia karcherem myc  🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 czerwca 2010 15:57
Pawel Asola to i tu jest
heh, pamietam Nizmierną. Super kobitka. Gdzie Kiniak, całkiem zmamiała? Ma jeszcze karego?
Pamietam jak wchodzilam na volte jak maciek byl maly... a ma 12 lat

ja to jestem old geriavit





















ed też się odzywa i Kasiasci również
A kto pamięta Kolegę?
Pawła ani Stanisława nie pamiętam...
Ale eda, johnego, grzybka, badziewiaka, Tadeucza, nizmierną, vooka, bastena, korsarza... Aż łezka się w oku kręci. Bardzo charakterystyczne postaci
A i Mitrand też rozpoznałam, Burzo  😉
Chociaż ja to z tych czytających-niewychylających się raczej

PS no i wyszło szydło z worka, że jam też geriavit  😉 chociaż szara strefa w moim przypadku lepiej by pasowała  😉
pamietam jeszcze Amelke i Gohe (?)

to byly czasy 😍 teraz juz nie jest to samo, wtedy bylo bardziej swojsko, jakbysmy znali sie ladnych pare lat mimo, ze z wiekszoscia nigdy nie spotkalam sie w realu, a zal...
Goha jest, z rzadka.
trzynastka   In love with the ordinary
07 czerwca 2010 16:19
jeszcze była lady _hippica, sorajka 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 czerwca 2010 16:28
lady_hipica się znalazła.
była jeszcze sunflower no i Smerfetka....
jeszcze mi się  Kajpo kojarzy ale nie wiem z czego ją pamiętam hmmm
i jeszcze Motorola 🙂
Jona jeszcze była (w avatarze miała swoje zdjęcie na koniu z tylnej perspektywy, z niebieską bejsbolówką na głowie). 😉
A ja miło wspominam kaczora, anie guciową, szaloną_klacz, sowę,  sekste. Może któraś z tych osób jest na RV, a ja o tym nie wiem? Tzn wiem że Seksta jest ale już daaawno się nie odzywała.
nie licząc Stanisława, pamiętam wszystkich o których tu piszecie🙂 bo ja też czytam volte od 2006 - toż to już 4 lata! kawał czasu🙂 a nie licząc Gohy i Anji nie spotkałam na żywo NIKOGO!🙂 za to mam wrażenie jakbym z 50 osób dobrze znała😀 ale też mi szkoda "starych" użytkowników...
a z drugiej strony pomyślcie jak pozytywnie się u wielu osób zmieniła sytuacja! Pamiętam jeszcze jak Burza i jakaś druga użytkowniczka (kto mi przypomni nick??) jeździły na koniach u Kres_Pasa - Burza, Ty jeździlaś na Duchu, nie? a druga dziewczyna na kasztanie... co się dzieje z tymi końmi?:> a teraz Burza jest z Piorkiem ile to już?? mega długo🙂
a Linka wprawdzie stroiła Holdę na różowo, ale jeździła w kamizelce i panicznie się bała otwartych przestrzeni - a teraz? popitala na sznurku🙂
także trochę szkoda starych dziejów, a z drugiej strony dobrze że idziemy naprzód wszyscy🙂

edit - łaaaaa Gucia to bym chętnie znowu zobaczyła🙂 Ania go dalej ma?:> cholera Oskar to już z 10 lat będzie miał🙂
Seksta regularnie odzywa sie w "problemach sercowych". a logowala sie ost dzis 😉

Pamiętam jeszcze jak Burza i jakaś druga użytkowniczka (kto mi przypomni nick??) jeździły na koniach u Kres_Pasa - Burza, Ty jeździlaś na Duchu, nie? a druga dziewczyna na kasztanie... co się dzieje z tymi końmi?:>

nin 😉 i jezdzila na Leonie, ktory zostal sprzedany.
[quote author=mery link=topic=25404.msg612026#msg612026 date=1275925647]
Seksta regularnie odzywa sie w "problemach sercowych". a logowala sie ost dzis 😉

Oo to przepraszam  😎



mery, Nin i Leon!!! no tak🙂 dzięki bo sie głowiłam, głowiłam i nie mogłam sobie przypomnieć🙂 pamiętalam tyle że mi się Ninevet z tym nickiem kojarzy - teraz już wiem czemu😉
nin zyje i ma sie bardzo dobrze 🙂 ! nie byla jakims wielkim voltowiczem, ale tez czasem wspomina 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
07 czerwca 2010 17:22
a bush... na rudym to prawie taka metamorfoza jak rozowa linka tzn sznurka zreszta linka to tej pory ma swojego emotikona 💃

burz z Piorkiem juz 3 lata razem tez w jakims watku wspominalam czasy jej i ducha
pamietam tez Sierre na takiej kasztanowatej kobylce co zrebaka urodzila i nie mogla po nim dojsc do siebie
kiedy to bylo 🙄
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 czerwca 2010 17:33
Ojej, zdałam sobie sprawę ilu ludzi się wykruszyło  🙁 Ja jeszcze dobrze pamiętam Gniadą ze starego grona.
BTW, czy ktoś wie, kiedy powstała stara volta? Zastanawiam się, ile to już lat trwa. Uzależnienie którego nie chcę się pozbywać.
Ehh, geriavit jestem straszny  😵
Ja jestem na volcie minimum 6 lat, bo wtedy urodziła się moja kobyła i dobrze pamiętam początki. Ale volta na pewno działa dłużej 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
07 czerwca 2010 17:54
Ja myślę, że to ponad 10 lat, ale mogę się mylić. Dla mnie volta była następstwem kanału #konie na irc'u  🙂
ja na volcie juz 8 lat  😵
basten mial love z jakas forumowiczka 😉 do marca mial sie dobrze, teraz nie wiem
badziew..coz..zalazl mi na skore, ale pomogla policja🙂
mat- dzis go widzialam w Boguslawicach😀
Mitrand..wkleja sloneczny foty na nk i sie lansuje w las palmas chyba 😁
sporo osob ze stargeo skladu przeniosla sie do reala, tam sie spotyka, dyskutuje, jezdzi konno itp.
Mi sie udaje do tej pory trzymac kontakt ze spora czescia starej volty 🙂
Ja na volcie też jestem już chwilę, może nie 10 lat ale wszystkie padające tu nicki dobrze pamiętam  😉 Zanim się odezwałam pierwszy raz na forum to wcześniej je czytałam, tak więc... Na forum w sumie trafiłam a raczej bardziej zaczęłam się wypowiadać dzięki m.indirze. Chciałam wrócić do starego nicka ale jakoś tak nie wiem, nowe forum, nowe wszystko?

a jest na RV pączek? 😎
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 czerwca 2010 18:16
A Bardzieiwak to właśnie z Bastenem nie miał wojny o love? Bo mi się wydaje, że tak.
Był jeszcze Magellan od czasu do czasu się pojawiający i Żeglarz.
Ciri, evette, norolim, ufok, vook(!)

Ania Guciowa chyba Gucia sprzedała, ale głowy nie dam.
Z anią jeszcze miałam chwile kontakt. Wiem że mieszkała w Anglii, tam ma(miała) swoje wymarzone studio tatuażu a gucia wydzierżawiła - tak przynajmniej jeszcze było rok temu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się