Stara Volta - co i kogo pamiętacie ?

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 czerwca 2010 09:24
a ja tesknie troche za Grzybkiem...teraz na tej volcie taka grzybica by sie przydala zaraz polowa szczypiorkow zmienila by kanal 😉

pamietam ze linka chba jako pierwsza miala czaprak eskadrona nici 😉 ale to juz takie zboczenie...

wogole kiedys tez bylo tak duzo modow? bo pamietam tylko deidre ktora swietnie to wszytsko ogarniala i wiekszosc ja szanowala

pamietam tez 2 konia Koniczki i to jak nikt nie potrafil zrozumiec jej wyboru ktorego sprzedac....a teraz, prosze -widac ze to byl swietny wybor

pamietam pierwsza ,,szmatkowa" galerie zalozona chyba przez caroline
i wlasnie evette zapadla mmi tez mocno w pamieci i ogolny warszawski kacik..zawsze zazdroscilam wam spotkan Burza, Sierra chyba Koniczka, Evette pamietam bylo takie zdjecie w Mc Donald przy stoliku...

to juz nie ten klimat 😕
Ja bardzo lubiłam wchodzić do tematu relacji spotkań voltowych  🙂
Faktycznie volta trochę ewoluowała, przechodziła kryzysy, padnięte serwery  😉 no a teraz jest jak jest. Tu są już nowi ludzie, nowe historie, może kiedyś je też ktoś będzie tak wspominał?
stanisław - pierwsze wpisy na forum jeszcze w formie drzewa. Nick Stan. Duża wiedza. Duży szacun. Potem się wyniósł gdzie indziej.
Była jeszcze kobitka, której nicku nie pamiętam. Potem były moje :P
Jesień 1997 r.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 czerwca 2010 10:07
Burza, Sierra, Koniczka, Evette + Anaa, Ciska i T&N cały czas się spotykają regularnie 😉
Arkady..
którego poznałam  🙄
zwolennik jazdy na 2-letnim chorym fryzie... pseudo kał - boy...

duzo fajnych ludzi sie wykruszyło ;-)
O !! Jaki fajny watek !
Chyba stara jestem, bo pamietam jeszcze jakies wczesniejsze wersje volty. Zdecydowanie przed ta, ktora w koncu "padla".

Brakuje mi troche pogaduszek roznej tresci w Nocnych Markach.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 czerwca 2010 10:27
Ja to jeszcze pamiętam tą pierwszą, drzewkową wersję...
Żaba przecież jest
Sowa też tutaj była.
Ja to jeszcze pamiętam tą pierwszą, drzewkową wersję...


To są nas dwie 🙂

Kto jeszcze?

a tak BTW która to już wersja forum?

trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2010 12:42
Wszyscy marudzą na brak wpisów w "rannych ptaszkach i nocnych markach" a nikt nie zacznie ożywiać watku  😉
asds   Life goes on...
08 czerwca 2010 12:50
Aaaaa...forma dzrzewkowa to było to...i jeszcze jak tylko nazwa uzytkownika była bez żadnych avatarów 🙂
busch   Mad god's blessing.
08 czerwca 2010 13:08
Ja szczypior (chociaż wg współczynnika obcykania kwalifikuję się do geriavitów  😲 ), więc mam szczypiorzaste pytanie:

Co to znaczy 'forma drzewkowa'? To coś w stylu forum gazety.pl?
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
08 czerwca 2010 13:16
dokladnie busch  😉

moze powinny byc nocne marki dla starsych voltowo wiekiem  🤣
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2010 13:20
lostak, sęk w tym, że nie ma już tego. Nawet w czeluściach netu. Ja lubiłam sobie raz na jakiś czas o quoniarkowym ujeżdżaniu koni poczytać. BTW i jak tam problemy ze spóźniającym zadem w lotnych? Opanowane? =)

trzynastka   In love with the ordinary
08 czerwca 2010 13:22
zapewniam, że o 1 w nocy brakuje już tu szczypiorków. 🙂
nitka, ja pamiętam. Nie miałam wtedy dostępu do sieci i bardzo rzadko zaglądałam.
kujka   new better life mode: on
08 czerwca 2010 14:09
jej, tez pamietam z tego watku wszystko oprocz drzewka i stanislawa.
fajnie bylo, ale nie powiedzialabym, ze teraz jest gorzej.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 czerwca 2010 15:06
poprostu jest innaczej i troche teskno za stara volta ktora miala jednak swoj klimat i swoje prawa
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 czerwca 2010 15:18
lostak, sęk w tym, że nie ma już tego. Nawet w czeluściach netu. Ja lubiłam sobie raz na jakiś czas o quoniarkowym ujeżdżaniu koni poczytać. BTW i jak tam problemy ze spóźniającym zadem w lotnych? Opanowane? =)




oj strzyga, nie bylo nam dane dokonczyc z quoniarka tematu, nie pomogla mi 6 lat temu i jak spoznial... tak spoznia.... 😉 chociaz dzis jezdze juz innego konia...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 czerwca 2010 15:21
[quote author=Koniczka link=topic=25404.msg613144#msg613144 date=1275989260]
Ja to jeszcze pamiętam tą pierwszą, drzewkową wersję...


To są nas dwie 🙂

Kto jeszcze?

[/quote]

oczywiście że ja pamiętam - skoro dołączyłam do volty w roku pańskim 2001

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
08 czerwca 2010 16:08
lostak, no nie! Toż trzeba jej następczyni wśród quoniarek znaleźć, żeby wreszcie coś z tym zrobiła ^__^
Gillian   four letter word
08 czerwca 2010 16:17
ja też pamiętam starą wersję 😀
Oj to dobrze, że jest więcej dinozaurów. Bo zaczęłam się czuć bardzo staro 🙂
wer, jeździłam w rekreacji, ale nie na nim. Potem się nim zajmowałam, a potem go kupiłam.

o to całkiem dobrze kojarzę 😉 w ogóle to zapadło mi w pamięć zdjęcie twoje i gromka (już był twój) z wielkimi uśmiechami 😉 (w przypadku groma uśmiech polegał na podwinięciu wargi)

co do starszych wersji volty to straszna szkoda że to wszystko przepadło i nie można pozwolić sobie na "powrót to przeszłości" 🙁
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 czerwca 2010 19:10

to? 😉

Pozdrawiam Sznurke !

kochana sto lat!
buźka!
o to! 😁 moja wyobraźnia już sobie sama zaczęła dopisywać szczegóły których nie zapamiętałam - bo myślałam że tam w tle więcej zieleni jest, a Ty bardziej zwrócona jesteś w stronę obiektywu, ale i tak fajnie je znowu zobaczyć :kwiatek: 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 czerwca 2010 19:32
To cała seria zdjęć była, więc może inne ujęcie pamiętasz 😉




hehe rzeczywiście troche tego masz, wydaje mi się że to ostatnie 😉 ale się oboje pozmienialiście 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się