KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Ktoś - super, zaczynam wierzyć w elegancję skoczków  😎

aga - super ten mist ! Szkoda, że taki mały  🤔
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2010 08:48
medziik jumptec sa bardzo podobne do anky purple natomiast do lavendera kiepsko pasuja
Niezmienia  jednak faktu ze ja sobiewlasnie purple do brillanta lavendera zostawilam, tyle ze lavener jest ciemniejszy i bardziej stonowany
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 czerwca 2010 09:58
tulipan,  :kwiatek: powiem Ci,że u nas na pomorzu jakoś ostatnio bardzo elegancko się zrobiło  😎
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
09 czerwca 2010 10:02
Ale i tak najelegantsi są rekreanci  😁
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
09 czerwca 2010 10:04
wczoraj na treningu jeździłam w czarnym siodle z brazowym popręgiem,czarna tranzelka z białym podszyciem,z dopiętymi moimi kauczukowymi brazowymi wodzami,niebieski niciak i pomarańczowe eskadrony...wygrałam? 😁
wątek zamknięty
Ktoś 😀 Zdecydowanie  😁 😁

Zairka a czemu potrzebowałaś zdjęć morninga?? ;?

Ja wciąż czekam na mój komplet fango jak dotrze.. ale wciąż nie mam.. Zastanawiam się czy dziewczyna na pewno go wysłała  🤔wirek:
wątek zamknięty
Ktoś  👍 za wielokolorowy, aczkolwiek ciekawy zestaw treningowy
Anka Pebble
wątek zamknięty

Na płasko jak sie położy czaprak z owijkami koło siebie to troszke różnią się odcieniem , w rzeczywistości na koniu jest to praktycznie w ogóle nie widoczne 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie form graficznych
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2010 12:10
azbuka cudnie, niech dobrze sluzy :kwiatek:... ostatnio na allegro komplet z owijkami pebble poszedl za 144 zl 😲

aga bo szukam czy wyszedl wogole ten kolor w wersji Light Corde, Girdan mi napisal ze moga jeden model sciagnac ale nie rozumialam jaki wiec wyslala foto Twoje :kwiatek:
wątek zamknięty
Ups....  😡
wątek zamknięty
No to ale mi pomogłyście dziewczyny :/ 😁
1:1 dla szarego jak i czekoladowego... Ale ja jestem za czekoladowym więc bierzemy czekoladowy!  🏇

Pierwszy raz kupuje lamicell-owy czaprak, ciekawe jak się spisze.
wątek zamknięty
Klami no no , lansiarski komplet  😎   bardzo ładny  😉
wątek zamknięty
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
09 czerwca 2010 12:34
Bay, ja też jestem za czekoladą, ostatnio kocham czekoladę w każdym wydaniu. ; )
Klami, ale po co Ci te nauszniki!  🤣
wątek zamknięty
ciska, merci. Czy musze dodawac, ze tak ogolnie to nie lubie bialego.... na koniu szczegolnie. :/

Bee., eeeee..... bo tak. Bez nich komplet bylby "niekompletny".  😉
wątek zamknięty
Klami - myślałam, że Tenor tak jak moje ma zajoba na punkcie robali w uszach  😉
wątek zamknięty
tulipan, owszem, ma na punkcie swoich uszu i zadka. Na jazde latem wychodzimy tak wypryskani sprayami na owady, ze czuc nas z daleka. Jesli sie zapomne to zadnej pracy nie ma, bo caly czas Tenor zajmuje sie podrzucaniem nog w roznych kierunkach i machaniem glowa. A poza praca non stop porusza sie w siatkowych derkach. Inaczej potrafi sam sobie zrobic krzywde chociazby uderzajac o cos noga / glowa / czymkolwiek.
Na deszcz nisetety dziala podobnie.
wątek zamknięty
W takim razie dobrze rozgryzłam nauszniki do każdego kompletu 😉 Lino tylko na punkcie głowy / uszu jest czuły, jak nie założę nauszników to nie mam po co wsiadać. A Rudzielce dwa to już kompletna masakra (dodatkowo Waldek ma uczulenie na ugryzienia).
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 czerwca 2010 14:00
Zairka- możesz wstawić fotkę poglądową 🙂? :kwiatek:

Alaska - dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2010 14:19

prosze :kwiatek:
na zdjeciu wyszlo ladniej niz w realu 😉
wątek zamknięty
Zairka  😍 Uwielbiam fiolety.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 czerwca 2010 14:22
Zairka - nie jest tak źle 😉

A co do owijek do Dusk Blue - to znalazłam kolekcyjne 🙂 więc Schockemohle raczej nie kupie (choć i duskowe i schockemohowe w szmatoholikach pasują  :???🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2010 14:26
Zairka  😍 Uwielbiam fiolety.

my tez 😁




medzik mowie Ci ze na zywo jest gorzej, lavender jest bardziej stonowany i ciemniejszy przynajmniej w brillancie.. bo zdaje mi sie ze cotton jest zywszy 😉

Edit
przepraszam ale padlam jak zobaczylam jaka bylam gruba 😵
wątek zamknięty
Zairka ta derka bardzo mi sie podoba. A kiedy zdjęcia w komplecie?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
09 czerwca 2010 14:28
Myślałam, że różnica jest hmm większa 😉 po prostu  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 czerwca 2010 14:29
Zairka ta derka bardzo mi sie podoba. A kiedy zdjęcia w komplecie?


nie wiem bo sporo komletow czeka na swoje premiere 😉
wątek zamknięty
a ja nie wiem czy mogę tu zapytać ale odważę się bo problem dotyczy kupna szmatek czy jak bym kupowała np z takiej aukcji http://cgi.ebay.de/Eskadron-NICI-Fleecedecke-hazel-Grose-M-135-/350363981501?cmd=ViewItem&pt=Pferdedecken&hash=item51935216bd i nikt by mnie nie przelicytował ? to czy bym kupiła tą derkę za np 2 euro ? czy gdzieś jest napisane coś typu cena minimalna nie została osiągnięta?
wątek zamknięty
Trolinka, tak, gdyby nikt Cie nie przelicytowal, to kupisz ta derke za 2 euro.
na niemieckim ebayu jest b. malo aukcji z cena minimalna. jesli juz, to najczesciej aukcja sie zaczyna od jakiejs tam konkretnej kwoty.
Tak swoja droga, reitsportklawunde to b. dobry sprzedawca, kupowalam od niego rzeczy, kiedy jeszcze w Niemczech mieszkalam. Czasem juz na drugi dzien przychodzila paczka  😲

wątek zamknięty
To jeden z dwóch moich ulubionych sprzedawców.Od klawunde czekałam zazwyczaj kilka dni, a od tego drugiego jeden dzień🙂
wątek zamknięty
Aga_Leming,  🤬 dla Leminga by był mega! To na co się w końcu zdecydowałaś?


No właśnie już nie wiem - stracilam trochę wenę i pomyśl na siebie, a szkoda by bylo, bo sponsor stawia 😉 Ten mist mi sie strasznie podobal, ale teraz jakos mi sie odwidzialo - mam juz szarego Eskadrona, a mist nie chwycił mnie za serce wystarczajaco, aby wydać na niego kase.

Podoba mi sie ten komplet shitakee ( czy jak to sie pisze 😉), ale obawiam sie, ze na moim koniu zginie, poza tym jakieś male te Anky faktycznie - ja lubię, zeby pad byl duży. Rozważam wiec teraz ES cross in granatowo - czerwonego, albo Eskadrona pasiaka bialo - granatowego, ale jak mowie na razie stracilam pomysl. Oba te pady są dość charakterystyczne i boje sie, ze mi sie nie spodobają w realu. Poza tym sama wiesz, ze po Georgu inne rzeczy ma sie na glewie, niż nowe kompleciki 😉,
wątek zamknięty
Nasza wyczekana dereczka od Amarotsy 🙂 coś co będzie nam pasować do dwóch ulubionych padów w zimę.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.