Służbowa Skrzynka Moderatorów

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2010 23:30
Jak zwykle się nie wtrącam w sprawy moderacji, teraz chyba rzeczywiście coś jest nei halo.

Nie znam dokładnej treści "ogłoszenia", ale wnioskuję, że elegance prosiła o foty takiego i takiego konia, lub takiej i takiej zawodniczki. Co w tym złego?
wątek zamknięty
W tym nic, ale treść postu była inna.
wątek zamknięty
No to co "złego" było w tym poście? osoba autora? Adwokatem nie jestem. Użytkownikiem. Który post czytał - a potem mocno się zdziwił.
wątek zamknięty
Ponieważ temat ten załozony został jako bardzo szczegółowy, który wg autorki nie wpisywał się w żaden juz istniejący i miała na to konkretne wytłumaczenie. To nie był kolejny temat identyczny do juz istniejących. Dlatego też został tylko zamknięty.

albo dubel to dubel i nalezy sie za niego ostrzezenie, albo nie. w dodatku autorka notorycznie dubluje, ale to jest ok?
wątek zamknięty
Jakieś pytania do mnie? To na PW proszę.


A dlaczego na PW ?Toż ten wątek jest po to aby pytać.
Poza tym ja zdecydowanie wolę tu, gdyż Twoja postawa na PW jest inna niż oficjalna, a ta właśnie determinuje Twoje działania wobec mnie.
Zatem pytam które z moich ostatnich postów łamią 3,4 i 5 punkt regulaminu?
Proszę o konkretne wskazanie, a nie lanie wody jak to macie w zwyczaju.
Zostałam po raz kolejny ukarana  i uważam, że jest to z Twojej strony odegranie się za obrazę majestatu.
Za przecinki i za "brak jaj" w kwestii rozwiązywania spraw trudniejszych niż interpunkcja na tym forum.

I kolejny raz wnoszę aby spisać jednozdaniowy regulamin:
"Na tym forum panuje wolna amerykanka, a moderatorzy działają według własnego uznania"-
po cóż mydlicie oczy ludziom, że jest inaczej?


I do Tani, która non stop robi wycieczki osobiste w moim kierunku i jak zwykle pozostaje to niezauważone:
polecam wierszyk pana Brzechwy pt."Skarżypyta", bo widzę że donosicielstwo i nadgorliwość weszły Ci w krew.
A także pohamowanie się od bezczelnych uwag dotyczących tego, że mam swoje usługi wykonywać bezpłatnie w imię bezinteresownej pomocy.


Wystarczy pouprawiać d...pupolizostwo i ma się u Ciebie-Wawrku przody?:
[quote author=wawrek link=topic=196.msg601549#msg601549 date=1275048299]
Proponuję zakończyć tego offa, a o sprawach związanych ze stajnią F. dyskutować w wydzielonym. Dzięki.

Tak jest Panie Generale!  🙇
[/quote]
wątek zamknięty
halo, nie mam nic do osoby autora. Post był ogłoszeniem.
katija, za duble wątków, takich jak chociażby dotyczącego "Ekspresu Reporterów" daję ostrzeżenie - wystarczy wrzucić hasło do wyszukiwarki i ten wątek wyświetla się na samym początku. Ten wątek taki nie był, autorka sensownie wytłumaczyła czym się kierowala zakładając go. Dlatego też ostrzeżenia nie dostała, skończyło sie jedynie na zamknięciu wątku.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 czerwca 2010 18:34
[quote author=wawrek link=topic=2273.msg619001#msg619001 date=1276373113]
Jakieś pytania do mnie? To na PW proszę.


A dlaczego na PW ?Toż ten wątek jest po to aby pytać.
Poza tym ja zdecydowanie wolę tu, gdyż Twoja postawa na PW jest inna niż oficjalna, a ta właśnie determinuje Twoje działania wobec mnie.

[/quote]

NIE. Nie na PW. Po to jest ten wątek. 
wątek zamknięty
Mogę prosić o usunięcie mojego postu " JARA dzięki  :kwiatek: " z wątku " howrse - gra "      :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2010 15:09
A czemu chcesz go usunąć ?
wątek zamknięty
Wiem, że to głupie, ale czy dałoby radę, zmienić nazwę wątku:

Oferta Lidla Netto i innych niekońskich marketów

na

Oferta Lidla, Netto i innych niekońskich marketów

Bo ja jako wieśniak z  Warmii i Mazur nie znałam sklepu Netto (u nas nie ma) i żyłam w przekonaniu, że jest jakiś Lidl Netto 😀


wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
14 czerwca 2010 20:44
Przecinek dodalam, bo sama myślałam, ze lidl jest netto 😉
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek:
wątek zamknięty
a ja mam takie pytanie: W jaki sposób zostać moderatorem? Jest określona ilość dni po której możesz dopiero nim być ? Jak to jest ?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
16 czerwca 2010 21:46
moderatorem zostaje się poprzez ogólno voltowe dobrowolne powszechne wybory. kadnydaci również zgłaszają się dobrowolnie ;]
wątek zamknięty
dziękuje  :kwiatek:
to ja jeszcze musiałabym poczekać z tymi zgłoszeniami aż się zamienie w prawdziwą voltopirkę  🙂
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
16 czerwca 2010 21:53
zgłoszenia składa się przed wyborami, nie cały czas.
wątek zamknięty
dziękuje  :kwiatek:
to ja jeszcze musiałabym poczekać z tymi zgłoszeniami aż się zamienie w prawdziwą voltopirkę  🙂


😂
wątek zamknięty
hanoverka, śmiejesz się ze mnie czy ze mną ?  😉
wątek zamknięty
czarna96 raczej z Ciebie. 😉
wątek zamknięty
czy jest coś złego w słowie ,,prawdziwa voltopirka '' ?  😉
sory, nie wiedziałam , już nie będę ...  🤣
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
16 czerwca 2010 22:25
Myślę, że chodziło o Twoje moderatorskie zapędy 😉
wątek zamknięty
heh, ale nie mam zapędów  🙂
dlatego napisałam o ,,staniu się prawdziwą voltopirką'' bo jak na razie jestem dopierą roczną nowicjuszką  😁
moooże się kiedyś zgłoszę... tak za 6 lat...  😉
wątek zamknięty
czy to normalne , zeby  w kilku watkach wrecz "jatka" byla prowadzona na czarna? nie chce tu nikogo obraniac, ale to jest denerwujace, jak wchodze do roznych watkow i ciagle czytam jakies pociski adrianny po czarnej. zreszta watpie, zeby teksty w stylu " masz mozg wielkosci chomika" byly mile... bardzo bym prosila o zwrocenie uwagi, zeby osobiste wycieczki miedzy soba na pw zalatwily, albo w realu, a nie po roznych watkach bezsensu sobie docinac...
wątek zamknięty
Katja, Najlepsze tym cyrku czarna vs adrianna jest to.... że można tu z powodzeniem powiedzieć po prostu "przyganiał kocioł garnkowi...."
😵

tak za 6 lat...
Oooo tak, za 6 lat  powinnaś w ogóle dopiero wejść tu na forum.
Dzizas, co to się dzieje ostatnimi czasy. 🤔wirek:
wątek zamknięty
Oooo tak, za 6 lat  powinnaś w ogóle dopiero wejść tu na forum.

A co jest może jakiś warunek , który mówi że nie mogę pisać ??
Ja rozumiem że jestem młodsza, no ale to też raczej miłe nie było ...
wątek zamknięty
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 czerwca 2010 10:04
katja nie wie widocznie ze to sa slowa samej czarnej z pociskiem na sama siebie o chomiku, wyplynely z jej klawiatury w watku DIY. I nigdzie pocisku nie dostala...  🤔wirek:
wątek zamknięty
W związku z tym, że w wątku, w ktorym obie się pojawiacie, na Wasze przepychanki zareagował już wawrek, proszę, żebyście postarały się uniknąć otrzymania ostrzeżenia za zakłócanie funkcjonowania każdego kolejnego wątku. Proszę natychmiast zakończyć te docinki na forum publicznym.
wątek zamknięty
tak za 6 lat...
[quote="Sankaritarina"]Oooo tak, za 6 lat  powinnaś w ogóle dopiero wejść tu na forum.
Dzizas, co to się dzieje ostatnimi czasy.[/quote]
[quote author=Sankaritarina link=topic=2273.msg623709#msg623709 date=1276756870]
Oooo tak, za 6 lat  powinnaś w ogóle dopiero wejść tu na forum.

A co jest może jakiś warunek , który mówi że nie mogę pisać ??
Ja rozumiem że jestem młodsza, no ale to też raczej miłe nie było ...
[/quote]
czarna96, Sankaritarina uniosła się cd Twojego wieku, bo przeczytała to, co piszesz...
Otóż najpierw pytasz, jak można zostać moderatorem.
Potem, że jak zostaniesz prawdziwą voltopirką (prawdopodobnie nigdy)
Potem się jeszcze pytasz, czy śmieją się z Ciebie, czy z Tobą.
Plus Twój podpis: "Konie... I jak za nimi nadążyć?" ;*
I nie daj Boże ktoś przeczyta tą stronę tego tematu, gdzie się rozpisałaś  😵 (>>klik
Piszesz zdania z małych liter - moderator raczej zna zasady języka polskiego 🙂

Więc Sankaritarina stwierdziła, że jesteś Quoniarką a takich tu się nie toleruje, dlatego też wzmianka o wieku Twoim.

EOT, amen.
[edit- dodanie linku]
[edit2- zalinkowałam przez przypadek cały ostatni akapit, więc odlinkowuję]
wątek zamknięty
A.drianna mi to lata jakie macie swoje przepychanki, czarnej nie znam o tobie zdanie sobie wyrobilam i nie chce mi sie z toba dyskutowac, po prostu nie zasmiecacjie watkow. od tego jest ten watek, aby sie kontaktowac z moderatorami, tak tez zrobilam. tyle. i dziekuje moderatorom za "wkroczenie do akcji" 😉
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 czerwca 2010 11:21
Wg jakich reguł wyznacza się długość trwania ostrzeżenia?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.