CSIO Sopot 2009, 2010

Moon   #kulistyzajebisty
11 czerwca 2010 19:16
Pauli, podejrzewam że możesz mieć rację z tym GP.  😎

Poń, widzisz, pokarało Cię że w tym roku cię nie ma... 🤣
Ponia   Szefowa forever.
11 czerwca 2010 19:21
Toż wpadłam,żeby pooglądać;/ grr
no ale może jutro sie na kawałek załapie. 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 czerwca 2010 19:24
Na pomorska.tv jest transmisja on-line jakby ktoś nie dojechał 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 czerwca 2010 22:28
Moon
Od jakichś czterech czy pięciu lat historia się powtarza i to co działo się dziś nie wróży zmiany 😉
edit
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Proszę korzystać z wątku ogloszenia lub wyłapywać osoby, które wstawiają zdjęcia, ktorych szukasz. Nie szukasz przecież zdjęć ze swoich wizerunkiem, a to już zwyczajne ogloszenie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 czerwca 2010 07:48
postaram się dziś z córcią wpaść na PN chociaż na chwilę,bo mamy w okolicy sprawy do załatwienia 🙂
Jednak nie jedziemy. W sumie sie ciesze, odpoczne w domciu  💃
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2010 18:54
Stwierdzam, iż powinni największe konkursy robić przed południem - wtedy w Sopocie mamy najlepszą pogodę. ;-)

Dziś nawet pofociłam: http://s88.photobucket.com/albums/k185/whispy88/csio2010/?albumview=slideshow
(Wiem, że przy Strzygowych to deko kiła i mogiła, ale miałam ten aparat po raz pierwszy w rękach i jak słońce zaszło kombinowałam i przekombinowałam, dlatego na niektórych spore ziarnistości albo głupawe kolory...  🤔wirek: )
A jak tam stoiska?  😎 Może wpadnę jutro na moment😉
Moon   #kulistyzajebisty
12 czerwca 2010 19:30
Całkiem sporo ich, jak na Sopot ;-)
Na pewno jest Arpav, Kingsland i Lamri (?) plus jakieś stoiska z siodłami i oficerkami.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 czerwca 2010 22:36
Moon, już Ty nie przesadzaj.
Mam parę takich:


Ale i bardzo dużo takich:
deborah   koń by się uśmiał...
13 czerwca 2010 09:27
porażająca jest ilośc zastosowanych patentów

to polski zawodnik czy zagraniczny?
Moon   #kulistyzajebisty
13 czerwca 2010 09:37
Głowy nie dam, ale zagraniczny chyba.
Chyba widziałam gorsze zestawienia patentów...  😉 To przecież zwykły munsztuk, może trochę dziwnie wygląda bo jest zapięty łańcuszkiem pożyczonym z haka. Do tego meksykaniec i wytok. Moim zdaniem tragedii nie ma 😉
deborah   masz jakies bliższe zdjecie tej pary bo chyba wiem co to za konik i jezdziec
💃 💃 💃 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Andrzej 2!!! 😍
Imuś wspaniały!
deborah   koń by się uśmiał...
13 czerwca 2010 17:02
Qaida, szczególnie, że obie wodze przeciągnięte sa przez wytok dodatkowo... 😲 🤔

zaspa89 w galerii do której link wkleiła wyżej MOON jest więcej zdjęć
Moon   #kulistyzajebisty
13 czerwca 2010 17:36
W ogóle sam munsztuk w skokach jest dość... kontrowersyjny? ;-) I też widziałam gorsze 'kombajny' w pyskach, nawet tu.
No ale też nie zapominajmy że to nie jest jednak regionalna LL-ka...

Imuś dał czadu!  😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 czerwca 2010 17:45
Moon, Dżungla ostatnio w Starogardzie jechał na munsztuku...munsztuki rzadko ale widać...

my niestety musieliśmy się ewakuować po kilku pierwszych przejazdach w GP,bo mojemu dziecku znudziło się demolowanie ciężarówki Lamri 😉
dla mnie pomyłką w tym roku jest konkurs sponsorski  🤔wirek:

wielkie brawa dla Diabła! 😅
Ciekawe, ze ani w PN ani w GP nie stal mur z tego co widzialam 😉

Stawianie parkurow pod zawodnika..... 🙄
Ciekawe czy wtedy tez by bylo drugie miejsce w GP  👀 👀

Ale i tak gratki 😉
sadzac z relacji swiadkow na treningach nie mial zadnych problemow z murkiem...
akurat znajac Koziarowskiego nie powiedzialabym ze stawial pod zawodnika
szczegolnie linia byla "pod zawodnika":/ zeby nie powiedziec pod wielu zawodnikow😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 czerwca 2010 21:15
smerfi, może i stawianie, nie wiem, nie znam się, ale kurka i tak meeeeega podziwiam! Jakby mi pozrzucali górny drąg, może bym pojechała. W ogóle niesamowite uczucie, jak się podchodzi do takiej przeszkody o_O Nie wyobrażam sobie, co musi człowiek czuć jak na nią najeżdża >___> Dlatego mega respekt.

I chciałam jeszcze powiedzieć, że strasznie mi się podobał przejazd Skrzyczyna w pierwszym nawrocie w PN, na prawdę miło było patrzyć.
[quote author=Karla🙂 link=topic=6195.msg619633#msg619633 date=1276444725]
💃 💃 💃 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
Andrzej 2!!! 😍
Imuś wspaniały!
[/quote]

O tak najwspanialszy  😜 😜

A co muru to chyba wszyscy jechali ten sam parkur ? Wkurza mnie lansowanie tej teorii "murowej". Trafił się w PL koń z fantatsyczną techniką, fakt z cieżkim charakterem, ale wielkim sercem, w dodatku polskiej hodowli, a i tak znajduje się grono które musi go objeżdżać po każdym sukcesie  🤔wirek:
Bo pan B. to mu jakoś pomógł tam, a siam przez przeszkody przezrucał go pan Ziutek z ekipą  😵

To tak jak z dziećmi aktorów, które wstydzą się nazwiska, bo postronni i tak ich sukces przypiszą znanemu tatusiowi  😵
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 czerwca 2010 22:28
Występ A. Głoskowskiego był świetny 👍 i to chyba nie ulega wątpliwości, a reszta to już tylko dowolna interpretacja 😉

A ja kolejny raz żałuję, że KL się nie powiodło w GP 🙁 (nie wiem jak pozostałe konkursy, muszę prześledzić wyniki)
Zabrakło w tym konkursie A. Lusiny, Ł. Jończyka i A. Lemańskiego, szykują się jakieś poważne zawody, że ci zawodnicy odpuścili sobie Sopot? 👀
No i bardzo podobała mi się Coriana J. Skrzyczyńskiego, szkoda że dziś im nie poszło.
w wykonaniu pary tmn coriana - skrzyczynski najbardziej podobaly mi sie najazdy na row: publicznosc gwizdala i popedzala konia, a oni spokojnie rownym tempem bez odpalania, bo coriana i tak z duzym zapasem pokonywala ta przeszkode 😉 mina skrzyczynskiego w trakcie najazdu? lekki usmieszek w strone publicznosci 😉
magda a czasem nie miał na tym rowie błędu? bo coś mi się tak mocno kojarzy...
Imequyl i Głoskowski są mega.! jaaa Cię krece, czuje się dumną Polką , patrzeć na ich przejazdy w takich konkursach . Super.!  😅  I jako jedyny z grupy Polaków przejechał na czysto, tzn Pan Kubiak tez dał na 0 ale  1 pkt za czas.;/
Cimeries, nie mial - duzy zapas mial 🙂 (przynajmniej w pucharze narodow)
Moon   #kulistyzajebisty
14 czerwca 2010 20:18
Pauli, A. Lusinę widziałam jak szła oglądać parkur przed GP, ale nie startowała. (Byłam tylko w sobotę i niedzielę, jak startowała proszę mnie poprawić :P) I podejrzewam, że jest jak piszesz - przynajmniej Lusina i Lemański byli ostatnio na Maydan Cup w ramach Superligii, więc szykują się pewnie i na następne. ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się