Farmerama.com

ushia   It's a kind o'magic
14 czerwca 2010 14:12
tego sie nie da wysyłac 🙁
teraz mozna tylko takie wolno-stojace zwierzatka jak "samotna kurka" czy "przezuwajaca krowka" albo krzaczki czy ziola - one daja troszke pieniedzy i PD co jakis czas

edit - dzięki za piłkę!
Prezenty wysyłam po 19, więc się nie martw - dojdą 😉
a ja jestem po prostu malaaa4
ja jestem martaska88
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2010 15:31
MoniaKŁ - też poproszę piłki  😉
też zaczęłam zbierać piłki. ciekawe co z tego wyjdzie.
Więc i ja poproszę o taki mały prezent. Chętnie będę się odwdzięczać.
Edit. Już znalazłam opcje. Zaraz coś powysyłam 🙂

Ja jestem po nickiem tena87
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2010 16:47
Ja na dziś wypstrykałam się z prezentów już  😉
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
14 czerwca 2010 17:25
Helcia96 🙂
ushia dzięki :kwiatek:
Żeby kogoś zaprosić muszę mu wysłać wiadomość i zaproszenie do znajomych to te takie ludziki z plusem?
Jak dostałam prezent to jak mam go dac na farme?
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
14 czerwca 2010 18:05
No to i ja spróbuję 👀
nick: Karmelek1700
Jak na razie zapowiada się fajnie 😁
ushia   It's a kind o'magic
14 czerwca 2010 19:45
helcia - zalezy jaki prezent. Najczesciej trzeba sie przelogowac i pojawia sie w pasku po lewej, pod przyciskiem z kwiatkiem. Trzeba sobie gdzies na faremce postawic.
Piłki pojawiaja sie na stadionie w mieście - na srodku jest przycisk z piłka, tam jest podana liczba piłkek jakie aktualnie masz, jak nacisniesz to wrzucisz je na stadion - jeżeli wcześniej dostarczyłaś kibiców i żarełko to za każda dostajesz okresloną ilość PD i SG

Wszyscy "nowi" - gdybyście chcieli kupowac coś za kasę (bo bigpoint djae tu szerokie mozliwosci 😉) to dajcie znac - przy pierwszym zakupie mozna wpisac kod promocyjny na bonus - mam pare 😉

tu macie spis dostepnych prezentow, razem z korzysciami jakie daja - jakby co to smialo pisac co konkretnie chcecie (kazdy co 24 godziny moze wyslac 5 prezentow)
http://pl.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=146403
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
14 czerwca 2010 20:02
dzięki 🙂
czy nagrody za piłki można sobie wybierać czy dostaje się je "po kolei"?
bo mi na razie chyba zbiera na drzewko brzoskwiniowe za 100 piłek ale jakby była możliwość to bym zmieniła🙂

wiecie ile ten event będzie trwał? do kiedy zbieramy?

co daje sąsiedztwo?
Bischa   TAFC Polska :)
14 czerwca 2010 20:30
Pewnie do końca MŚ .
Sąsiedzi są po to między innymi :

- sprzątają Ci dziką łąkę - jak znika sąsiad - część łąki którą uprzątnął na nowo zarasta i dziczeje .
- możesz pogratulować każdemu z sąsiadów , że przeszedł na kolejny poziom - dostajesz za to PD .
to brzmi bardzo podobnie do farmiville.
Pytanie: jak podejmuję zlecenie w spółdzielni to czy muszę im dostarczyć produkty wyhodowane na moim polu w wyznaczonym czasie zadania, czy np mogę pójść na łatwiznę i je kupić na targu albo zgromadzić wcześniej w stodole?
Też się zarejestrowałam, mam nick -Vanaa-
Tylko kurczę, wchodzę na tą pocztę i dalej nie wiem jak zapraszać znajomych... Ale ogólnie to nawet to fajne  😉

edit: o już wiem  😁 zaprosiłam Karmelek1700, Tenę87 i malaaa4 😉
Bischa   TAFC Polska :)
17 czerwca 2010 22:02
Pytanie: jak podejmuję zlecenie w spółdzielni to czy muszę im dostarczyć produkty wyhodowane na moim polu w wyznaczonym czasie zadania, czy np mogę pójść na łatwiznę i je kupić na targu albo zgromadzić wcześniej w stodole?


Muszą być świeże  😉 Zebrane z pola - jak będziesz je zbierać z pola , to ilość do zebrania jeszcze będzie się zmniejszać . Będzie to się pokazywało w górnym prawym rogu .
Czemu nie mogę hodować kur ani nic kupić u cieśli?  😡
To i ja się zarejestrowałam  😅
Mąkers93
ushia   It's a kind o'magic
18 czerwca 2010 20:49
Czemu nie mogę hodować kur ani nic kupić u cieśli?  😡

A który masz poziom?
I ile kasy?
Na poczatek polecam przejscie zadań z tutorialu - opłaca sie 😉
No mam pierwszy, pd 129 a kasy 118 😉
A z tutorialem to jakoś dziwnie, zrobiłam ten pierwszy, mam pole, zasadziłam sałatę ( w sumie to już dawno) rozkręcam się na całego a tutorial ciągle ten sam, pierwszy  👀
Też gram, jeszcze nie do końca ogarniam, ale siedzę na L4, to dam radę. Nick: -muxu-
Bischa   TAFC Polska :)
19 czerwca 2010 20:35
Vana żeby Ci się dwójka pokazała podświetlona , musisz kolejny wykonać  😉 Najlepiej zrobić tak , że zasadzić rośliny , o które proszą najpierw , jak urosną i będą gotowe do zebrania - wchodzisz do spółdzielni i odpalasz misję - jak misja się odpali - zbierasz to co Ci urosło . I już masz jakąś część zamówionych towarów i nie tracisz czasu na to , że urośnie Ci te 200 sałat , tylko masz już przypuśćmy 100 zebranych z wcześniej posadzonych .
Teraz te misje są łatwe , potem nawet 3 gatunki po 300-400 do zrealizowania , czas misji się wydłuża .
ushia   It's a kind o'magic
19 czerwca 2010 20:56
Ale vana ma na mysli nie restauracje tylko przewodnik dla poczatkujacych - aczkolwiek zasada dzialania podobna. Sadzisz te salate czy co tam to dziwne stworzenie kaze, i jak ja zbierzesz klikasz na nie jeszcze raz i dajesz "dalej" czy "gotowe" - nie pamietam juz, wtedy przeskakuje na kolejne zadanie.

Dziwne, wg zestawienia poziomow kury sa dostepne od samego poczatku...
http://www.pl.farmeramafans.de/levels.htm
Nazbierałam już tej sałaty i pszenicy w ciul, mam wszystkiego ponad 100, a na tym okienku z tutorialem ani "dalej", ani nic podobnego się nie wyświetla  🤔
No a z tymi kurami też nie wiem... bo z tego co wyczytałam to mam zacząć od cieśli, a u cieśli pusto i kropka.

[img]http://x.garnek.pl/ga6408/66bae1083d145a10187053a3/10187053[/img]

Proszę się nie śmiać  😁
Chciałam tylko zobrazować sytuacje, no nie mam w co tam kliknąć...
Z góry dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Kami   kasztan z gwiazdką
19 czerwca 2010 21:48
Skąd wziąć więcej obornika  👀

Mój nick to Diafora  😀
Obstawiam, że trzeba mieć zwierzyniec i w nim uprzątnąć 😉
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 10:25
Ewentualnie przejść na dawny 3 poziom ( nie wiem jak to teraz wygląda z poziomami niżej ) i kupić na targu  😉
doszłam do 14 poziomu i jeszcze mi się nie znudziło.
Sesja jest straszna, zamiast gdzieś wyjść siedzę przed kompem, udaje że się uczę i doglądam pola.

Jeszcze tylko 10 piłek i będę miała drzewko.
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 17:12
Ja jestem na 34 i namiętnie dalej gram , nawet bardziej niż na początku gdy była tylko sałata , pszenica i marchew  😉 A no i kurki  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się