DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Również na dniach powinnam mieć derkę od ivett 🙂


wrzucam zaległą fotkę Twojej dery 🙂



Ivett, jesteś the best  👍

Widzę, że koleżanka jest optymistką.


Można tak powiedzieć  ; )

albo po prostu naiwna ; D


Jak każdy żółtodziub  😁
Co zrobić ? x D
oby była dobra bo jest genialna! 🙂
oby była dobra bo jest genialna! 🙂


5:14 a ty już na nogach... niesamowite ...
ja to leń i śpie ile moge  😁
no i mieszkam w centrum miasta a tam nie jest rano przyjemnie wstać ...
jak to mówi moja mama : ciągnie mnie na wieś, bardziej niz do koni  🙂
no ale konie na wsi to większa frajda niż w mieście  😉
wracając do wątku ...
jutro przetestuje moje ciacha i spray na owady 🙂
powiem jak sie spisały
no i oczywiście sprawdze naczółek  😉
to ja się jeszcze pochwalę kilkoma maskami 🙂














ivett- te z jasną siatką na oczy świetne  😀
można taką siatkę dostać we Wrocku? ona jest sztywna?
ivett- te z jasną siatką na oczy świetne  😀
można taką siatkę dostać we Wrocku? ona jest sztywna?


Siatka jest sztywna. Nie wiem czy można dostać ją we Wrocku. Może jak się dobrze poszuka  😉
poszukuje osoby, ktora niedrogo i ladnie wykona dla mnie komplet pad + owijki🙂😉
mozecie mi kogos polecic dziewczyny?🙂 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Najlepiej zapytać Likier  😀 ona piękne pady robi , a raczej jej mama  😀
Ivett, jesteś the best  👍

[quote author=Averis link=topic=88.msg613690#msg613690 date=1276017822]
Widzę, że koleżanka jest optymistką.


Można tak powiedzieć  ; )

albo po prostu naiwna ; D


Jak każdy żółtodziub  😁
Co zrobić ? x D
[/quote]
Jedną prostą rzecz. Wypowiadaj się krótko, na temat.Po prostu ogranicz swój męczący off top. 😵
a ja mogę prosić by ogłoszenia umieszczać w wątku "ogłoszenia" a nie gdzie wygodnie ?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w miejscu do tego nie przeznaczonym
jak wiesz to sma do nich napisz
Uzdolnione osóbki od czapraczków 🙂
http://www.allegro.pl/item1078563233_czaprak_horze_z_ozdobna_lamowka_rozm_full.html
jest któraś w stanie uszycia tak owego czapraczka?
Czy ktoś z forumowiczów robił wodze Thiedemanna i orientuje się w wymiarach? Byłabym wdzięczna za pomoc...
czarna96 -  🚫 w tym wątku piszemy na temat sprzętu wykonywanego samodzielnie, a nie na temat tego ile śpisz, gdzie mieszkasz i co mówi twoja mama ! myślę, że nie bardzo to obchodzi osoby czytające to forum, a jak masz już potrzebę napisania tego to znajdź inny wątek ;]
czarna96 -   🚫 w tym wątku piszemy na temat sprzętu wykonywanego samodzielnie, a nie na temat tego ile śpisz, gdzie mieszkasz i co mówi twoja mama ! myślę, że nie bardzo to obchodzi osoby czytające to forum, a jak masz już potrzebę napisania tego to znajdź inny wątek ;]



Nie piszę tylko o tym ...
Spokojnie, może w niektórych kwestiach jestem naiwna ale nie głupia...
Tylko że jak stali forumowicze przez chwile prowadzą off topic ( zdarzyło się nie raz ) to się tak nikt nie wścieka.
A jak mi się czasami zdarzy, a jestem nowa to już trzeba naskakiwać na taką osobę  🙁
Przykro mi czasami się rozpisze...

edit:
Spray wypróbowany, a przysmaki i naczółek nie bo go zapomniałam wziąć  🤦 .
Preparat ładnie pachnie w połączeniu z konikiem a do tego dosyć chroni przed komarami ( w szczególności przed nimi w tak ,,komarowym'' okresie  😉 )
ann, jesteś taka miła bo czarna jest "nowa" czy masz do niej jakies osobiste uprzedzenia?
[quote author=MoniaaA link=topic=88.msg615913#msg615913 date=1276143259]
oby była dobra bo jest genialna! 🙂


5:14 a ty już na nogach... niesamowite ...
ja to leń i śpie ile moge  😁
no i mieszkam w centrum miasta a tam nie jest rano przyjemnie wstać ...
jak to mówi moja mama : ciągnie mnie na wieś, bardziej niz do koni  🙂
no ale konie na wsi to większa frajda niż w mieście  😉

wracając do wątku ...
jutro przetestuje moje ciacha i spray na owady 🙂
powiem jak sie spisały
no i oczywiście sprawdze naczółek  😉
[/quote]

armaquesse, ann tak napisała bo tak jest a wątek o tym co zrobiła lub co robi jest gdzie indziej i wpełni się zgadzam z ann że średnio nas to obchodzi
ivett, maski 😜 😍 cudoo
nas tzn kogo ? nie wystarczyło grzecznie napisać i wytłumaczyć ?
ja tu widzę lekkie rozdwojenie jaźni
wkurza mnie , to jak niektóre dziewczyny zwracają się do nowych osób na forum .

np . http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,25327.0.html

zamiast odesłać do jakiegoś właściwego/podobnego wątku osobę, która zgłosiła się z prośbą o pomoc, wszystkie na nią naskoczyły ..
wiele osób na re-volcie jest miłych i pomocnych ,ale są również tacy, którzy nie rozumieją, że nie wszyscy są tacy wszechwiedzący jak oni i po prostu wyśmiewają za niewiedzę -.-'
armaquesse nie mam do niej żadnych uprzedzeń, ale denerwuje mnie kiedy ktoś pisze o takich bzdurach zaśmiecając wątek, kiedy założone są inne wątki o takiej właśnie tematyce .
ja wchodzę na DIY żeby dowiedzieć się czegoś na temat sprzętu jeździeckiego, a nie żeby bardziej poznać czarną96 .
a uwagę forumowiczki zwracają jej już któryś raz .
a twoje notoryczne zwracanie jej uwagi to nie zaśmiecanie? może warto było napisac w tym czasie PW z wytłumaczeniem? zwłaszcza sie dziwie tobie , osobie ktora pare dni temu wylewała żale ze inne uzytkowniczki sa nie miłe dla "nowych"  😕 nie  🚫 juz więcej  😵

ivett robiłas juz jakies testy swoim maskom?
a o jakich testach myślisz?
U nas w stajni kilka koni codziennie dręczy maski na łące i nie dopatrzyłam się żadnych zniszczeń
Monny   bez odbioru .
14 czerwca 2010 21:15
Derki siatkowe na padok swoją drogą, a czy ktoś ma pomysł na derkę siatkową na jazde?
Z tym że mój koń delikates wkurza się na komary pod brzuchem !! ;|
I jak ja mam jej zapewnić swobodę na jeździe z takim fantem? ;/
ivett, myślę o muszce która wejdzie dołem ale juz nie wyfrunie bo jest za tępa 😉
Nie mam co wstawiać, bo ciągle są takie same kolory: żółty, fioletowy, czarny...  😂

Oczywiście pady wykonane przez Mamę🙂  :kwiatek:

A ja ciągle czekam na mój pasiak szaroszary, który czeka i czeka na zbawienie hehehe  😂
ivett, myślę o muszce która wejdzie dołem ale juz nie wyfrunie bo jest za tępa 😉


😀
nie spotkałam się jeszcze z tak bystrą meszką, która łaziłaby wokół maski i szukała wejscia, zamiast spokojnie ugryźć konia gdzieś gdzie maski nie ma 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2010 08:25
ivett, bo one nie szukają tylko włażą przypadkiem i nie potrafią wyjść bo nie są zbyt bystre właśnie 😉
ale taki przypadek może zdarzyć się w wypadku każdej maski. Ja na codzień ubieram maskę pod kantar. Jest wtedy bardziej dopasowana i wejście meszki jest naprawdę niełatwe 🙂
ivett widziałam wczoraj Twoją maskę na modelu (tą z jasnymi oczami) i jestem pod wrażeniem.
Pełen  👍
espana dzięki 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się