Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

dzięki 🙂 szkoda, że są tylko krótkie bo ja szukam wysokich tyłów...
Sklep stacjonarny w Sopocie ma jeszcze kilka kurtek Pikeur La Silva w promocyjnej cenie -50%.
Zostały złotobrązowe i petrol, rozmiary 38, 40, 42, 88 i nie pamiętam, czy jest 36.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 marca 2010 17:55
Lena a konkretnie to ile kosztują?  😉
Ja tez jestem ciekawa ceny ? 😉
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
19 marca 2010 19:46
a promocje, wyprzedaże,przeceny w Bydgoszczy ? nie wiem, GO-Sport, Amazonka ?
Trwa GRATIS przesyłka z HORZE
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 kwietnia 2010 20:15
Okser - 5% z okazji świąt (wszystkie produkty)
Oraz kolekcja Mountain Horses do - 60%
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
07 kwietnia 2010 15:50
w sklepie www.piaffallo.pl jest promocja.  😉 są rabaty od 15% do 25%, tylko trzeba kliknąć w zielony baner by wyświetliła się lista rzeczy po cenach promocyjnych.😉 W promocji są czapraki, owijki, bryczesy, itd.
W Końskim Świecie w Konstancinie jest promocja na sztylpy welurowe- 30zł, koszulki różne 20zł i 40zł <w tym Anky, Euro Star, Eskadron>, wybrane owijki 50% taniej.

Edit nie sprecyzowałam 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 kwietnia 2010 22:11
Muszę się wybrać do końskiego światu!  😀iabeł: Jutro może  🏇
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 kwietnia 2010 10:18
Widzieliście informacje na pierwszej stronie oksera ?
---> "Znajdziesz taniej płacisz mniej"

Jeżeli ktoś chce kupić produkt x, który w okserze kosztuje np. 200zł a znajdzie w innym sklepie taniej np. za 180zł.
Wtedy wypełnia forumlarz i ma możliwość kupienia tego produktu jeszcze taniej niż 180zł + jest możliwość negocjacji ceny/zaproponowania własnej.

Brzmi ciekawie, tylko czy wprowadzili to na stałe czy okresowo.
Muszę się wybrać do końskiego światu!  😀iabeł: Jutro może  🏇


to może popatrzyłabyś dla mnie za koszulkami anky?  :kwiatek:
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 kwietnia 2010 11:27
A propo koszulek w Końskim Świecie to najmniejszy rozmiar jaki jest to M. Mniejszych już nie ma 🙁
Jak z resztą, nie wiem.
Monny   bez odbioru .
19 kwietnia 2010 12:45
a jakie kolory są?
a można prosić jakiegoś linka do tej wyprzedaży?  :kwiatek:
ehh czy ten sklep nie moze zaktualizowac strony... 🤔
Dzwonić laski, dzwonić 🙂

akzzi, widać jest za dużo klientów żeby zająć się stroną? To dalej przede wszystkim sklep stacjonarny, a telefon działa.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
19 kwietnia 2010 19:42
Ja dzisiaj byłam w KS i jakis wielkich przecen nie widziałam, może słabo patrzyłam. 😉
jest jeszcze po co dzwonić? 👀  😁
arivle, ja nie napisałam, że się cały sklep wyprzedaje, wielka wyprzedaż była miesiąc temu z ogonem 😉
Monny   bez odbioru .
19 kwietnia 2010 20:08
Burza, ja jak mam dzwonić do KŚ to dostaje białej gorączki  😵
w okserze -5% od 1 do 3 maja
W Inter-Api od 28.05 do 1.06 mają promocję z okazji Dnia Dziecka. Ile wieku, tyle rabatu do 25lat-25% zniżki. Wybiera się ktoś może w tych dniach do tego sklepu? 😉 😉 😉 :kwiatek:
http://www.hooks.se

50% rabatu na wybrane towary do wyczerpania zapasów.
więc pytanie czy ktoś zbiera zamówienie?  🙇
Ja bym mogła zrobić zamówienie,ale muszę wiedzieć ile osób jest chętnych, bo na 2 osoby to mało trochę. Zainteresowanych proszę o e-maila z linkami do tego co chcą i z rozmiarem, kolorem itp. Jak będę wiedzieć czy jest wystarczająco osób to napiszę na forum kiedy robię zamówienie, koszt przesyłki itd.

😀 😀
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
14 czerwca 2010 21:12
W Deca Okęcie są koszulki polo przecenione z 54.99 na 34,99 i z 79,99 na 39.99. Kolory: różowy, seledynowy, błękitny, jasno- i ciemnobrązowy. Praktycznie pełna rozmiarówka. Takie: http://www.decathlon.com.pl/PL/polo-12-krotki-r-kaw-112381717/ i takie: http://www.decathlon.com.pl/PL/polo-1976-krotki-r-kaw-112373332/. I bryczesy dwukolorowe niebiesko- błękitne z lejem kolanowym materiałowym z 79.99 na 45.99 zł. Do tego jakieś kurtki zimowe i polary brązowe.
w go sporcie w bydgoszczy derki jacsona z polaru <śliczne ! > za 40 zł została tylko 135
nabłyszczacz do siersci 30 zł chyba
derka jascona jakas faka fajna ale nie przyglądałam sie 150 zł
wedzidło oliwka 80
jakies kantary parciane za 30
kamizaleki polarowe anky 60 zł chyba
nyelle   buntownik z wyboru
29 czerwca 2010 14:54
HORSETEAM w Łomiankach ma w tym tygodniu -20% na wszystkie czapraki (jest też informacja w Ogłoszeniach)

Niektóre naprawdę śliczne, ogólnie warte obejrzenia i pomacania - Cottage Craft, Jackson, Joules, Caldene, PolyPads

No i zapowiadają się co tydzień letnie przeceny na różne rodzaje produktów
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się