KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

właśnie, jak z rozmiarówką mattesów? Mka czy Lka jest bardzie podobna do np. cottona?


Przymierzyłam i leży idealnie  😅

Według mnie M pasuje do VSS briliant a L do cottona. Ja osobiście gustuje w małych czaprakach.  🤔wirek:
wątek zamknięty
Fantazja jeśli chodzi o te dwie marki to wyjaśnię tak. Najpierw był Lamicell ale z upływem czasu producent wypromował tak jakby podmarkę (nietstey nie wiem jak to fachowo nazwać) Fair Play która obecnie funkcjonuje samodzielnie. Ale te firmy sa ze sobą blisko powiązane i wiele osób utożsamia te dwie firmy jako jedną - stąd pewnie taki opis na aukcji. Na chwile obecną nie ma żadnych innych owijek firmy lamicell tylko własnie te ktore kupiłaś. Dawniej były:
owijki z serii elegance

i zwykłe lamicell


i zgadza się że w tych pierwszych polar był o niebo lepszy
a obecnie są tylko fair play, które jesli chodiz o polar przypominają właśnie elegance


mam nadzieję ze trochę rozwiałam Twoje wątpliwości 😉
wątek zamknięty
Argento, dzięki wielkie  :kwiatek: , w takim razie nie będę dzwoniła  🙂
wątek zamknięty
Te owijki LamiCella nowsze mają koszmarny polar. Bez porownania wogóle do fair playowskich niestety.
wątek zamknięty
A ja sie czuje wyleczona hehe... Wiecej komplecikow (mam 7 jesli dobrze licze) mi nie trzeba. Wracam do kolekcjonowania cottonow do niszczenia na codzien.  😉
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 czerwca 2010 20:45
Klami - ja ostatnio stwierdziłam, że cottony są najlepsze, żaden es czy eskadron impuls, briliant mi się tak dobrze nie dopiera 😉
wątek zamknięty
Medziiik, na codzien to moje ulubione czapraki. Ladne, kolorowe, dobrze leza, ladnie sie dopieraja, sa dosc cienkie. Dla mnie bardzo ok.
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 czerwca 2010 20:50
Ja je polubiłam właśnie ze względu na to, że super leżą i ekstra się dopierają swoją drogą żałuję tylko, że tak późno to zauważyłam 😉 bo na pewno miała bym mniej impulsów, brilliantów, es właśnie na rzecz bardzo zadowalających mnie cottonów.

Cottona ciurałam ok 6 razy bez prania bo wyglądał super .. a es i impuls eskadrona porażka es 2 jazdy i druga to już była taka na słowo honoru bo się ledwo doprał, a impuls strasznie się szmatowaty zrobił cały przesiąknięty potem, kłakami długo schnie itp ..
wątek zamknięty
mi się kremowy i biały cototton nie dopiera... i to sporo  🤔
wątek zamknięty
Hmmm... mam silvera, czyli tez jasny. Juz troche przezyl i wyglada w sumie tak jak wygladal.
wątek zamknięty
Ja też mam kilka jasnych np. silver, lemon, sky i dopierają się bardzo dobrze. Jedna wada to taka,że w lemonie nie zapięłam rzepów do prania i trochę mi postrzępiły lamówkę , a w dwóch pozostałych porobiły mi się w niektórych miejscach kulki na materiale. Ogólnie lubię cottony, bo dopierają się bez problemu, dobrze leżą i szybko schną. Mam jeszcze blacka i toffee, ale tych nie prałam, więc ciężko mi coś o nich powiedzieć.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
14 czerwca 2010 21:01
Ufff policzyłam ile szmat na stanie na dzień dzisiejszy....11 sztuk...Uffff  Powoli wychodze z choroby.... 😁
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
14 czerwca 2010 21:15
mi się kremowy i biały cototton nie dopiera... i to sporo  🤔

mam białego cottona i nie ma problemów z dopieraniem.

tak czytam wasze zale dot. dopierania sie czapraków, ze az sprawdziłam stan moich szokmolów ulubionych - ciągle używane i prane... i ciągle białe 🙂


ostatnio reanimowałam białego lamicella ze stanu, w którym patrząc na spodnią stronę czapraka trudno byłoby ocenić jakiego koloru był pierwotnie. nie jest jeszcze idealnie biały, ale zdecydowanie nadaje się już do użycia bez wstydu 🙂
wątek zamknięty
Ollala🙂 o których mówisz owijkach? tych co na ostatnim zdjęciu?
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
14 czerwca 2010 21:58
Caroline - to może zdradź w czym pierzesz swoje jasne czapraki 😉?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 czerwca 2010 12:16
A ja dziś ubrałam Jarpolowy chaber. Zdjęcie wprawdzie tylko komórkowe, ale dość fajnie oddaje kolor 🙂

wątek zamknięty
śliczny kolor. Jak ja lubię niebieski na karych  😍 😍
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
15 czerwca 2010 14:23
oooo dzisiaj dostałam padzik od Likier <3333  🏇 🏇 🏇

śliczny jest swietnie wykonany <333 dzięki wielkie

a oto pare fotek 😀D
jutro jade do koników i będe jeździć 2 koniki w rekreacji wiec wezmę ten  komplecik  i  ten anky navy ^^

i jak wam się komplet podoba ??
wątek zamknięty
meega śliczny ^ ^  😍 😍 😍
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 czerwca 2010 15:45
kolor jest obłędny!  😜
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 czerwca 2010 16:10
do cottona lavender bardziej pasują liliowe czy fioletowe z fair play?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 czerwca 2010 18:41
fioletowe rozumiesz jagodowe? czy maja 3 odcienie fioletu 👀
ja mam fotki z dzisiejszej lonzy w polaczeniu lavender+ anky purple owijki ale aparat zdechl i sie akumulator laduje 🙄
wątek zamknięty
Ollala🙂 o których mówisz owijkach? tych co na ostatnim zdjęciu?



tak  😉

edit.
chodzi mi o to, że te nowe lamicella są o niebo gorsze od fair playowskich, które wg. Ciebie przypominają elegance  🙂
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 czerwca 2010 21:08
fioletowe rozumiesz jagodowe? czy maja 3 odcienie fioletu 👀
ja mam fotki z dzisiejszej lonzy w polaczeniu lavender+ anky purple owijki ale aparat zdechl i sie akumulator laduje 🙄


Zairka - masz tu na foto:

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 czerwca 2010 21:19
wedlug mnie ani 1 ani 2, ale wogole te zdjecie rozni sie od reszty fair plaowych... chyba ze to jakas nowa kolekcja 👀
bo ktore to sa jagodowe ktore idealnie pasuja do blueberry es 🙄
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 czerwca 2010 21:31
No ja to się już pogubiłam  🤔wirek:

edit: a takie: (te pierwsze?)
[img]http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=9301.0;attach=44602;image[/img]
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 czerwca 2010 21:50
te jump teci miala NIrvdo Purpla, zobacz w szmatoholikach, wiec jezeli sa bardzo zblizone do anky to wedlog mnie pasuja srednio...dzisiaj mialam tego naoczny dowod niestety 😕
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
15 czerwca 2010 21:58
Wrrr...  👿 przecież musi się dać jakieś owijki dopasować
wątek zamknięty
Ma ktos porownanie lavendera i plum ??
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
16 czerwca 2010 05:49
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.