Niedługo do LO(a może i nie...)

My mamy komers w czwartek, bez poloneza 😉
Ale nie wybieram się
ja mam komers w czwartek, poloneza też tańczmy (znaczy już to widzę) . już się nie mogę doczekać, musi być super, ale znając nasz rocznik będzie ciekawie.

ja w tym roku będę mieć na szczęście średnią powyżej 4,75, już mamy luzy w szkole, nic nie robimy, tylko te wyniki i wakacje!
Wilejka - ale do 21 czerwca trzeba wydrukować chyba te podania ?
Moje świadectwo bardzo ok, nawet na pasek w tym roku się załapałam 🙂 A bal mamy w czwartek, poloneza też mamy 🙂
Poprawiacie jeszcze jakieś oceny? Macie jeszcze jakieś prace, etc? Ja jutro idę tylko powalczyć o 5 z chemii - i już mam nieoficjalne wakacje 😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
14 czerwca 2010 20:10
Niewidzialna no w takim razie to sie nie dziwię.

Tylko czekam żeby wyjść z tej szkoły, jeszcze tylko kilkanaście dni 🙄

Zresztą mam takie same zdanie jak Łosiowa polonez i bal to studniówka, w ogóle nie wiem kto to wymyślił  🙄
dla mnie to lajcik, w sumie żadna filozofia, a pośmiać się można. szczególnie z moim partnerem 😎 😂

ja tam jeszcze podania nawet nie wydrukowałam . 😉
[quote author=Fajrant^^ link=topic=195.msg621009#msg621009 date=1276542222]
Co prawda pytanie zostało skierowane do dziewczyn , ale mieliśmy ^^

Impreza udana ... chyba ;p w sumie nie za wiele pamiętam ale było w porządku  😉
[/quote]

oj przepraszam, ogolnie w tym wątku udzielałam się przed testami i pisały same dziewczyny  👀


ja tam się ciesze na poloneza, tylko w sumie zastanawiam się czy się nie zabiję (i czy pogoda będzie ok bo ma w pt padać -_- a to juz w piątek)
Papi dlaczego masz się zabic w polonezie? 😀
my mieliśmy 1 próbę poloneza dwoma klasami, jeszcze bez nauczyciela, wiec wyobraźcie sobie, jak to mogło wyglądać . ^^
Ja już mam oceny wystawione także do szkoły nie chodzę :P Tj w tamtym tygodniu byłam raz, jutro sobie idę etc 😉

A sensu tańczenia poloneza na zakończenie gimnazjum żadnego nie widzę  😉



ja tam się ciesze na poloneza, tylko w sumie zastanawiam się czy się nie zabiję (i czy pogoda będzie ok bo ma w pt padać -_- a to juz w piątek)

A macie miec na dworze  ?

My tam na hali mieliśmy poloneza i dyskotekę a na "korytarzu" obiektu sportowego stoły , żarcie itp  . ;p
Papi dlaczego masz się zabic w polonezie? 😀


bo obcasy, i wymienili nam na dziedzińcu takie hmm, płyty pół metra na pół metra, które pomagały w "liczeniu" par tzn czy sie dobrze stoi, wymienili na kostke bauma ;x a kostka bauma + ja na obcasach = prawdopodobnie tragedia ^^

my mieliśmy z 5 prób (byłam na 2), od środy do piątku znowu zaczynamy, tym razem po 3 lekcje :/ masakra. a w pierwszej parze tańczy dyrka haha

no i tak, taak mamy poloneza na dworzu, na sali jest "bal" po, na którym i tak bedzie % jako rozrywka, no i uuhhu super, zamowili nam dj-a z radia eska..
A ja też tańcze poloneza :P W butach mych pierwszych na 11 cm obcasach haha może nie umrę ... Jeszcze 6 przedmiotów poprawiam mam 2 dni więc super :P No i u nas też pierwsza para dyrektorka 🙂
Do ludzi z Warszawy  😉
Co wiecie o liceach- Miguela de Cervantesa, Tadeusza Reytana lub Antoniego Dobiszewskiego?  🙂
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
15 czerwca 2010 17:05
zawsze odpisuję w błyskawicznym tempie hihi 😀
plejadowa, podania musimy złożyć do 18 czerwca, ale bez wyników. Składamy podanie tylko do szkoły pierwszego wyboru. dopiero po zakończeniu roku zacznie się bieganina ze świadectwami i wynikami ...
Wilejka, my mamy 21 czerwca iść do wychowawcy, żeby podpisał nam ta kartkę z ocenami i wynikami egzaminów. A dopiero potem składamy podania razem z tymi wynikami, przynajmniej tak mówili 😉
Mnie ta cała bieganina ominie - wyjeżdżam wtedy, a papiery złoży za mnie moja mama 🙂
Jaką kartkę z ocenami i wynikami egzaminu? ;> My dostaniemy 25, na zakończeniu roku kopie świadectw i wyników egzaminów i wtedy mamy zanieść do szkół. A podanie w szkole już mam złożone. We wrocławiu jest jeszcze inaczej? :P
My mamy dokładnie tak, jak pisze na stronie rekrutacji - http://absolwenci.wroclaw.pl/ponadgimnazjalne.aspx?menuv=85&menuh=0
Szkoda, że nie piszą tam nic o drugim naborze, przez ten test matematyczny, nie mam szans dostać się do wybranej szkoły w pierwszym.
Plejadowa aaa  :kwiatek:

Aż tak źle Ci poszedł?
Graba.   je ne sais pas
15 czerwca 2010 18:07
a tak btw. to na jakiej stronie się sprawdza wyniki egzaminów?   😀
http://www.oke.krakow.pl/inf/

Będą chyba w piątek 🙂
Graba.   je ne sais pas
15 czerwca 2010 18:19
dziękuję  :kwiatek:

a jak to jest z drugą rekrutacją? powiedzmy, że nie dostałam się do szkoły X, ale do szkoły Y. Muszę do któregoś tam lipca podpisać chęc nauki, a jeśli będę chciała wziąć udział w drugiej rekrutacji to gdzie mam to zgłosić? mogę podpisać w szkole Y ten świstek?
Nie wiem czy jasno wytłumaczyłam. ;D
Łosiowa ,tragicznie. Z Polskiego coś ponad 40. A z matmy ... 25? Jak dobrze pójdzie. Ale, liceum to nie koniec świata, najwyżej przepisze się we wrześniu i tyle  😀
Graba., U nas w szkole dostajemy takie karteczki od wychowawcy w piątek - i tam mamy zapisane ile punktów i za co dostaliśmy.
A co do szkoły drugiego wyboru - to nie jest czasem tak, że po prostu przenoszą papiery z pierwszej szkoły do drugiej, i tyle? Zresztą, po wynikach jeszcze mamy trochę czasu na zmianę szkół, więc jak wiemy, że nie ma szans na dostanie się, można pozmieniać wybory 😀
Właśnie, jak to jest z tym przepisywaniem się we wrześniu, jest możliwość, ze Cie nie zechcą w danej szkole?  😀
We wrześniu jak są miejsca (a zawsze są ;p) to przyjmują praktycznie każdego, kto chce. Im się to opłaca, mają więcej uczniów, i mają więcej kasy ;]
Trochę też zależy od Twojego świadectwa. Bo wiadomo, że ze średnią 2,0 nie wezmą Cię do szkoły, gdzie trzeba np. 80 pkt.
E to lajtowo  😉
Graba.   je ne sais pas
15 czerwca 2010 19:58
plejadowa, ale chodzi mi o to, gdybym chciała startować w II rekrutacji w pierwszej szkole, ale w razie wu nie zostać na lodzie i zapisać się do szkoły drugiego wyboru, do której mnie (hipotetycznie ;D ) przyjmą. Nie wiem czy tak można.

Jak w ogóle oznajmiamy chęc uczestniczenia w II rekrutacji?
Graba., przecież jak dostaniesz się do szkoły drugiego wyboru i startujesz w drugim naborze do pierwszej szkoły, to dopóki Cię do niej nie przyjmą, to i tak cały czas jesteś zapisana do tej, do której się dostałaś za pierwszym razem 😀

w II naborze, tak? Kurczę, kiedyś o tym miałam ... Patrzyłam na stronie rekrutacji, ale tam jest napisane tylko w wypadku, jak ktoś nie dostanie się do żadnej szkoły, którą wybrał.
Na pewno trzeba do tej szkoły złożyć podanie, kopie dokumentów, etc. tylko nie mam pojęcia w jakim terminie.
Graba.  spokojnie, ja też tego nie rozumiem haha ale jak coś to na pewno wszystkie informacje dostaniesz w sekretariacie szkoły  😉
[quote author=Łosiowa link=topic=195.msg621812#msg621812 date=1276606218]
Do ludzi z Warszawy  😉
Co wiecie o liceach- Miguela de Cervantesa, Tadeusza Reytana lub Antoniego Dobiszewskiego?  🙂
[/quote]

Cervantes - hiszpanski, jesli nie chcesz to nie masz po co iść do tej szkoły
Reytan -obecnie dobry w tej szkole jest tylko patron 😉 nie polecam, mam duzo znajomych m in w maturalnej, masakra
Dobisz - jest git, tylko dość niski poziom. jeśli poszło mi źle z testu to kopernika (1. wybbór) zmienie na słowaka, i dam dobisza na 3.

Cervantes - hiszpanski, jesli nie chcesz to nie masz po co iść do tej szkoły



W sensie, że tylko klasa ,,0", czyli ta ,,Hiszpańska" jest tam dobra, a reszta kijowa? 😵

EDIT:


Reytan -obecnie dobry w tej szkole jest tylko patron 😉 nie polecam, mam duzo znajomych m in w maturalnej, masakra



Mogłabyś rozwinąć?  :kwiatek: Niski poziom, zlewanie uczniów czy o co chodzi?  :kwiatek:

Dobiszewskiego dałam jako 3 wybór  😉

EDIT2

Są wyniki! I nie jestem zadowolona  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się