Licealiści :)

Łaaa voltowe kciuki podziałały i mam 2 z matmy. 💃
Arroch gratuluje czwórki.😉
mam wielką prośbę: nie macie może jakiś referatów z chemi o kwasach, solach, tlenka wodorotlenkach? cokolwiek w '' tym stylu''
potrzebuje na referat na rozszerzoną chemie, gdybyście coś mieli wyślijcie proszę na pw  :kwiatek: 🙇 🙇
to i może ja sie podepnę pod prośbę  😡 😡 😡 lub może jakieś sugestie o czym zrobić, co zamieścić?
Jako, że w wątku ,,Niedługo do LO..." wypowiada się raczej tylko mój rocznik, zapytam też tutaj 😉
Co sądzicie/wiecie/słyszeliście o warszawskich liceach: Tadeusza Reytana, Miguela de Cervantesa oraz Antoniego Dobiszewskiego? 🙂  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 czerwca 2010 13:41
Matma i fizyka zaliczone 😎 dziękuje za kciuki 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 czerwca 2010 19:24
gratulacje laski 🏇 to rozumiem, że każdy otrzymał promocję do następnej klasy? 😎

ja mam 3 z majcy, jak się cieszę 😜 na razie tylko jedna 2 - z chemii. Jak wszystko pójdzie po mojej myśli to średnia będzie... 4.0 😜 😜
matma i chemia zaliczone 🙂
Strucelka, Gratulacje! 😉
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
16 czerwca 2010 14:29
I ja dzisiaj zaliczyłam geografie: )
Oceny wystawione ze wszystkiego, dwie 2, średnia 3.8  😅

Nieoficjalnie zaczęłam już wakacje  😎
Ja wakacje też uważam już za rozpoczęte  😅
Dzisiaj moja klasa była bardzo liczna... całe 5 osób z 30  🤣
Prawie wszystkie oceny wystawione...
Średnia 4,46, a jak dobrze pójdzie, to i 4,53, bo od 4,5 u nas w szkole jest stypendium 😉
waakaacje !  🏇
gratuluje wszystkim tym, co poprawili oceny 😀
co mogłam to poprawiłam, w końcu wakacje! 😀 aż nie mogę uwierzyć, że to już...tak szybko ten rok zleciał 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 czerwca 2010 22:54
Jutro jeszcze tylko biologia. Potrzebuję 4 i będzie 4.0 na koniec 😜 aaaaaaaaaaaaaaa, ale zaszaleję! Impreza i zakupy końskie obowiązkowe 😁
Trzymać kciuki!
Już mam waaaaakacje! 😜 Niesamowite jak szybko mi pierwsza klasa minęła 😜

Sorka postawiła mi 4 z matmy i... mam 5.0 😲 😀 czyli mam stypendium 😜
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
18 czerwca 2010 14:29
fin graty! Ja się swoją średnią nie chwalę, bo przy Waszych wysiada..  🤬
Pamiętacie, jak mówiłam, że nie znosze WOKu? Mam 6  😁
fin, moje gratulacje🙂 to jakie oceny masz z poszczególnych przedmiotów?
MoniaaA, tak po kolei ze wszystkich?

4: angielski, matematyka, fizyka, PO
6: WOK, WOS, historia, religia
5: ze wszystkich pozostałych 🤣
a najbardziej cieszy mnie 5 z geografii, na którą na prawdę się napracowałam, bo dostałam od Sora szansę (miałam bliżej 4 niż 5) i ją w pełni wykorzystałam 😀 😡
ja też popoprawiałam i mam 4.42 na koniec  😅 byłoby 4.5 gdyby nie ta nieszczęsna historia...
Nie lubię was  😁 jak można mieć takie dobra stopnie? U mnie w klasie nie będzie żadnego paska, najwyższa średnia 4,5, ja będę miała 4,2- 3 jakoś tak a natyrałam się na te oceny strasznie  😵
Ale sobie szkołę w tamtym roku wybrałam  🤔wirek:
łiiiiii, a mi z chemii postawiła 3-  🏇 Moje oceny w tym semestrze z chemii: 2-, 1, 1, 3, 4- . Jak zapytałam "jak to możliwe, że mam 3?", sorka odpowiedziała: "bo w poprzednim semestrze dostałaś 3 z najważniejszego sprawdzianu". Fart?  😁
No cóż, to może się jeszcze pochwalę, że mam TYLKO dwie 2 - z biologii i historii (byłoby 3 z biol, ale miałam ledwo 2- w pierwszym semestrze).
Średnia: 3,6. Znajomi mówią, że jak na liceum, to całkiem nieźle  🙄 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
18 czerwca 2010 21:03
a ja zdaję 😀 średnią będę miała tragiczną, ale właśnie konczę pierwszy rok liceum  😅
Gratuluję wszystkim!  💃
fin gratuluje! Na czym wlasciwie bedzie polegać to styendium?

Ale ja chyba troche nie rozumiem skąd Wy macie te 6. U mnie w szkole się po prostu nie da. Żeby mieć 6 muszę być finalistą lub laureatem jakiejś olimpiady, z samych ocen nie dają.
Ramires, u mnie jest identycznie
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2010 06:29
ja mam tylko 6 z PO, ale to za obozy,szkolenia,sekcję strzelecką itp, z ocen się nie da  😉 u mnie w szkole można mieć jeszcze 6 z religii jak się człowiek bardzo postara  😁

a ogólnie mam średnią 4.0 i jestem z siebie niesamowicie dumna, bo jestem człowiekiem który ma gdzieś całą naukę, i nie uczy się ani troszeczkę. A jako że chodzę do jednej z "czołowych" szkół w Lublinie, to inni ciężko pracują, żeby mieć chociaż takie oceny jak moje- ja zawsze wierzę w szczęście głupiego, i jak dotąd nie zawiodło mnie to  😁
smarcik w sumie mam podobnie. Niewiele się uczę, tylko słucham na lekcji(no chyba, że jest piekielnie nudna). Mam średnią 4.4 i też jestem zadowolony 🙂
Ramires, szczerze powiedziawszy nie wiem, bo nigdy nie miałam stypendium. To jest chyba 100zł przez pierwszy semestr drugiej klasy 😉
A ja się nie wybroniłam i skończyłam z poprawką z matematyki  🙁 Za to udało mi się uciułać całkiem fajną średnią 3,85 a jak poprawię matmę to 3,92  💃 W porównaniu do waszych to i tak nie ma się czym chwalić, ale u nas w liceum jakoś nie ma tak łatwo i trzeba dużo się narobić robić żeby mieć te 4 i 5.

Co do tych 6 to koleżance z klasy udało się je dostać z PO, Wiedzy o Kulturze, religii i z WOS - u.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 czerwca 2010 18:00
Ja, podobnie jak tulipan pewnie będę miała średnią 3,8 i tylko dwie 2 (historia i matma). Najważniejsze że zdaje 🏇 Muszę jeszcze w poniedziałek napisać kartkówkę z geografii żeby mieć 4 😁 Ściągę już mam w telefonie 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2010 18:05
fin do jakiej szkoły chodzisz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się