Niedługo do LO(a może i nie...)

Ja nie wpisuje, bo nie jestem pewna co mam z informatyki i muzyki (były w drugiej klasie)  🤣  Zresztą nie chce mi się jeszcze  😉
Rób jak chcesz  🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
20 czerwca 2010 20:00
No właśnie mi też sie nie chce za to zabierać  😵 Chociaż zapewne zajęłoby mi to jakies 30sekund  😁
To jak Ci się nie chce to tego nie rób  😎  Ja wpiszę jak będę mieć świadectwo
a mi się coś spsuło i nie mogę wpisać ocen .. ?

pkt, hm, jak na ten test... human 43 mat 32 ang 49 ;/

Łosiowa jak masz gg to napisz na pw, powiem ci o tych szkołach.
Łosiowa, jestem za, wyniki sobie poprawimy 😀 W takim razie, pisz w przyszłym roku, jak Ci poszło  😁
a tak w ogóle to oceny można już wpisywać? bo mówili coś, że tylko jutro ?
Papi, a ty nie miałaś mieć maxa z angla? bo coś mi się kojarzy
przeztysiacmorz taak zrobiłam błąd w końcu i jestem na siebie zła :/ w tym do użytku wew/zew mi się pomyliło uhh. ale na szczęście testy wewnętrzne do szkoły dwujęzycznej z ang mi poszły bdb więc nic nie stracone ^^

ej można te oceny wpisywać czy nie? mi nie działa
ja normalnie wpisywałam, ale na śląskiej stronie . ( ;
a mi się coś spsuło i nie mogę wpisać ocen .. ?

pkt, hm, jak na ten test... human 43 mat 32 ang 49 ;/

Łosiowa jak masz gg to napisz na pw, powiem ci o tych szkołach.


Napisałam do Ciebie na gg 🙂

Plejadowa Ale kurcze mi nie najgorzej poszło w tym roku, a jak za rok to zepsuje? Będę mogła wtedy w rekrutacji podać wyniki z tego roku?  😂
Łosiowa, ależ oczywiście ^^ do wyboru będziesz miała, taki luksus 🙂
Ja już wydrukowałam podanie z ocenami, i jutro idę do wychowawcy 😉
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 czerwca 2010 19:35
Jakie podanie z ocenami? Skąd takie coś masz? Czyżbym była ślepa? 👀
Niewidzialna, My logujemy się na stronie http://www.absolwenci.wroclaw.pl i tam mamy wpisywać jakie szkoły, a dalej mamy do wpisania punkty z egzaminów, zachowanie, i oceny, i wyświetla się nam podanie, które mamy wydrukować i między 25 a 28 dostarczyć do szkół pierwszego wyboru.
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
21 czerwca 2010 19:44
Aha, no to ja na śląskiej stronie nie mam czegoś takiego
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 czerwca 2010 23:17
powiedzcie mi czy na tegoroczny poziom 78pk na 100to dużo czy mało(z humana i przyrodniczego)? gdzie znajdę statystyki czy średnią krajową?
patataj   tyle smaku - we fraku
23 czerwca 2010 09:45
madmaddie, też mam z testów 78 punktów, które rozkładają się:
z humanistycznego 41
z matematyczno-przyrodniczego 37
z anglika 30

Razem z ocenami mam 138 punktów, ale to przez to, że jedna czwórka mi się liczy, poza tym mam średnią 5,0 i zachowanie wzorowe.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 czerwca 2010 15:27
patataj ja mam z humana 44, z przyrodniczego 34, z anglika 42
jeśli dodam przedmioty liczące się do klasy do której się ubiegam mam 141, średnią mam dużo niższą
zaniża mi ją fizyka, matma, geografia, i o zgrozo: wf  😵 (dużo tego)
bo ja humanistka jestem
a w dodatku zjechałam z oceną z biologi na koniec tylko 5(a było 6 na semestr)
klasa pierwszego wyboru dla mnie to biol-chem i kurczę blade jadę na czwórkach z przedmiotów liczących sie
ale mam nadzieję że jak nie biol. to przynajmniej humanistyczna, dziennikarska, albo językowa.
do 30.06 chyba obgryzę sobie palce kości.
lecz szukam i nie mogę znaleźć statystyk ile było średnio punktów
🤦
Graba.   je ne sais pas
23 czerwca 2010 17:23
madmaddie, na stronie OKE pisze wszystko. Statystyki szkolne/wojewódzkie i chyba krajowe.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 czerwca 2010 17:42
dzięki  :kwiatek:
Mam pytanie:
Czy w tym wieku poszłybyście do internatu?
U mnie w LO z racji tego, że jest to bardzo dobra szkoła mamy ludzi z całej Polski. Wielu z nich mieszka w bursie więc raczej nie jest to problem 😉
mam możliwośc pójścia do bardzo dobrej szkoły, ale to ok. 60 km ode mnie, dojazd codziennie odpada, szkoła ma własny internat, warunki super. Tylko przykro zostawiac mamę, no i konia.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 czerwca 2010 19:16
Zuź musisz się zastanowić gdzie bardziej chcesz być
btw. czy to nie zapóźno na takie rozważania?😉
ja już od paru miesięcy o tym myślę, no ale teraz to mam nóż na gardle, bo do 2 świadectwo gdzieś zanieśc trzeba 🙄
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 czerwca 2010 19:28
zmiany są dobre, nie lubimy ich, są niewygodne, ale zawsze niosą coś dobrego
w internacie poznasz nowych ludzi, może fajnych, może nie
ale bedziesz miała lepszy start w studia,
jeśli będziesz źle sie tam czuła możesz zmienić szkołę, jeśli jest tak dobra jak mówisz, poradzisz sobie w LO bliżej twojego domu, przekonasz się ze albo to był dobry wybór, albo że twoje miejsce teraz jest tam gdzie  jesteś z mamą i koniem.
spróbuj, inaczej będziesz żałować, lepiej spróbować niż nic nie zrobić

spróbuj, inaczej będziesz żałować, lepiej spróbować niż nic nie zrobić


Dokładnie. Jak Ci się nie spodoba to zmienisz szkołę. Świat się od tego nie zawali  😉  A może będzie bardzo fajnie?  🙂
patataj   tyle smaku - we fraku
28 czerwca 2010 20:46
Zuź, gdybym konia u siebie nie miała, rodzice by mi pozwolili i miałabym możliwość uczenia się w na prawdę dobrej szkole to bym szła do internatu.

Inaczej mi policzyli punkty... Już nie walczyłam o to... Mam w sumie 135 punktów do klasy pierwszego wyboru...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2010 08:19
ja sie nieśmiało pochwale że sie dostałam tam gdzie chciałam, normalnie takie napięcie ze mnie zeszło że aż się rozpłakałam,  😅
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
30 czerwca 2010 08:57
Brawo !  🙂
Ja mam dzisiaj wyniki, do 12 mają wywiesić ... boję się iść, nie wiem gdzie i czy się dostałam ... eh
madmaddie, gratulacje! ja będę wiedzieć 2  .  masakra już chcę wiedzieć . 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 czerwca 2010 10:34
dzięki :kwiatek: kurczę wylądowałam w klasie biologiczno-chemicznej, a to oznacza że jestem malutki kroczek w przód od zostania wetem😉
mam nadzieję że ise dostaniecie :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się