Do podlasian STAJNIE, PENSJONATY, WECI

margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
02 czerwca 2010 19:16
wie ktos o ktorej zaczyna sie wkkw w pienkach w sobote? nie moge znalezc w propozycjach godzin
Był ktoś w Howienach?
Jak wrażenia i jak oceniacie stawkę koni biorących udział w czempionacie
macie jakieś fotki
Byłem. Aparatu zapomniałem. Stawki nie zdążyłem zobaczyć, bo zaczęło lać i Jagoda zaczęła niebezpiecznie nasiąkać wodą. Widziałem za to z daleka sznurkę /jak przed rokiem/ i Yasmine z bliska. Miałem Ją ochotę uszczypnąć w ..., ale była z jakimś kolesiem.

Kupiłem 25 zębów do drewnianych grabi i grabie drewniane sztuk jedna /mam już w sumie 5 sztuk i nie wiem po co... i tak używam tylko jednych/.
cholercia a myślałam ze ktoś nas tu fotami zasypie
a znane sa chociaż wyniki - oczywiście koni szlachetnych bo grubasy mnie jakos nie interesują
nie bardzo mnie to w sumie interesowało bo wiem co mamy na tym naszym podlasiu ale dzisiaj z barku zajęć (w pracy jestem ) różne dziwne pytania krążą mi po głowie
Byłem. Aparatu zapomniałem. Stawki nie zdążyłem zobaczyć, bo zaczęło lać i Jagoda zaczęła niebezpiecznie nasiąkać wodą. Widziałem za to z daleka sznurkę /jak przed rokiem/ i Yasmine z bliska. Miałem Ją ochotę uszczypnąć w ..., ale była z jakimś kolesiem.

Kupiłem 25 zębów do drewnianych grabi i grabie drewniane sztuk jedna /mam już w sumie 5 sztuk i nie wiem po co... i tak używam tylko jednych/.


Wawrek ukatrupię Cię. Przyrzekam.  😀iabeł:

Sznurki nie widziałam.

Mam kilka zdjęć. Wstawię jutro  🙂
Wyników koni szlachetnych nie ma ponieważ nie były one oceniane tylko pokazywane. Oceniane były jedynie źrebięta roczne i dwuletni rasy PKZ
A kilka zdjęć jest tu
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100620/REGION03/431846475

http://www.wrotapodlasia.pl/pl/wiadomosci/turystyka_rekreacja/Dzien_Konia_na_Podlasiu.htm
Tak a propos zdjęć... Coś się stronka WZHK skiepściła w tym temacie. A zapowiadało się fajnie.
Po prostu nie było komu ich robić. Ja na zwolnieniu  natomiast koleżanka, która zawsze je robiła tym razem punkty musiała liczyć i tak wyszło
tyle co w necie to juz wczoraj obejrzałam
a nigdzie nie ma koni szlachetnych niestety
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
22 czerwca 2010 20:57
kogo spotkam w Sprzasli w ten weekend?
Proti   małymi kroczkami...
22 czerwca 2010 21:49
Może kogoś od nas 👀
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
23 czerwca 2010 12:43
o to super!

w tym samym czasie sa OOM i mistrzostwa arabow wiec sporo koni odpada
Proti   małymi kroczkami...
23 czerwca 2010 19:42
Dziś się dowiedziałam, że jednak i my odpadamy, ale może w najbliższym czasie nawiedzimy białostockie rejony 😉
Zdjęcia z Dnia Konia 2010  🙂



















No i super! :kwiatek:
Drodzy Podlasianie (nie traktujcie tego jako ogłoszenie a jedynie chęć pomocy komuś, kto jej potrzebuje) dzisiaj kupuję niedrogo 5000 kostek pięknego pachnącego i zieloniutkiego sianka od bardzo uczciwego człowieka. Chciała bym mu pomóc, żyje skromnie z dwójką dzieci a w zeszłym roku zmarła mu żona.  Jeśli ktoś z was był by chętny to podam nr. tel.
Witam ;]
Mam nadzieje, że Mnie nie zlinczujecie :P mam małe ogłoszenie, a raczej propozycje. 35km od Białegostoku, w strone Janowa znajduje sie mała prywatna stajenka. Obecnie jest w niej 6 koni, w tym 4dorosłe i dwa młodziaki. Potrzebna jest osoba, która chciałaby nam pomagac w opiekowaniu sie stajnią, konmi. Oferujemy oddanie jednego z dorosłych koni pod 100% opieke, czyli tylko "TY" będziesz na tym koniu jeździc, trenować go itp. oczywiście nie chcemy zadnych pieniedzy. W zamian oczekujemy pomocy w stajni, czyli podeslania koniom, nakarmiania, wypuszczenia na pastawiska itp. Jestesmy otwarci na wszelkie propozycje, konie maja papier więc spokojnie można je rózwnież brac na zawody. A nawet bardzo bysmy chcieli żeby nasze konie zaczeły konkretnie pracowac.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany prosze pisac do mnie , lub dzwonić oto numer kontaktowy 721287064.
Ratunku!
Kto zna jeszcze jakiegoś weterynarza oprócz tych, których albo nie ma albo nie odbierają:
Burzyński Aleksy - 604 238 003
Kaczyńska Anna - 692 455 458 - Białystok
Karcz Jarosław - 601 946 001
Lipiński i jeszcze jeden pan na literę P.

Mamy lekką kolkę, koń się już wykupkał i to ze dwa razy, ale nie bardzo chce chodzić, nadal wyraźnie coś ją boli.
Maria Rudobielska - tel do jej męża 602737374
Dziękuję za odzew (tu i na PW), na razie sytuacja opanowana, ale było chwilami dramatycznie.
Przyjechał dopiero wet, z polecenia weta, którego polecił mój wet z trójmiasta.
Bez znajomości nas olano 🙂
Bardzo miłe było to, że zainteresowanie i chęć pomocy wykazała p.Agnieszka z Pieńków, która sama do mnie oddzwoniła (najpierw z prośbą o pomoc zadzwoniłam ja, ale wtedy nie mogła sobie przypomnieć kilku nazwisk) i zaczęła sypać nazwiskami wetów, którzy mogliby pomóc.
Jeszcze nie chwalmy dnia przed zachodem słońca, ale na razie kobyłka ma się po kroplówkach dobrze.

a nie z Pieniek?
swoja droga - chetnie bym tam zajechala z wizyta 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 lipca 2010 10:54
kto sie wybiera na zawody do Borowskich? Na Derby?
Ja z pewnością, bo mamy blisko 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
21 lipca 2010 11:12
yasmine koniecznie i psiaki bierz!

dzis we wspolczesnej artykul byl o tych zawodach😉
Jak nie będzie gorąco to pewnie weźmiemy chociaż młodego,żeby się cywilizował 😉
Yasmine, bierz, będzie Alpi z piechami 🙂
a Ty bierzesz?
Wiesz jak będzie koło 30 stopni to nie wezmę. On jakoś ciężko znosi upały. Grallek mimo,że był sierściuchem to lepiej takie rzeczy znosil. Może się wyrobi 😉
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
21 lipca 2010 12:28
ja na bank zabieram mojego padalca :P będzie warował całe dwa dni 🙂
uu to patrzę,że niezła ekipa zabawowa się zbierze  🤣
Yasmine, wezmę, mam nadzieję że młoda siary nie narobi 😉 Bo ma teraz okres kiedy robi wsio idealnie lub totalna zwiecha :P A mamy na pokazach mieć 2 w 1 : kilka rzeczy przećwiczyć przed międzynarodówką a jednocześnie kilka rzeczy ludziom pokazać. Tyle że to młodzież, może być wesoło 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się