Olsztyńscy voltowicze











Mi się kucyk bardzo podobał, ogromna wola walki.
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
21 czerwca 2010 20:51
a  do tego kucyka to byłem swiadkiem jak na trenigach gibal okserek 130cm 😅 🙇 tak wogole to Hucuł
Kontynuując...

















http://picasaweb.google.com/magdalenaniklewska/  jak ktos chce  dodalam dwa albumy z dagowiady ; )




























TO CO LUBIĘ NAJBARDZIEJ.... 😉







i dalej















teee Blow ! miala byc cenzura ! :P

alexandra - tak, to ja jechalam na wielokrazku 😉 a ja sie nie przygladalam ludziom nie-na-koniach :P

hihi, Marengo wszystko zgarnelo 😀 Daniel sie smial ze nas wiecej nie zaprosicie :P

no wiec troche mnie i mojego rumaka 😉
oczywiscie foty by Blow 🙂








😁

jeszcze inne sa w kaciku rekreanta 😉

Iszka - super impreza ! gratuluje pomyslu i wytrwalosci w organizacji 😉
jak impreza 'po' ? 😀 nie dotarlysmy juz, bo dopiero przed 18 bylysmy w domu - wykonczone ;P
Teee, Angeel, klyknyj "enter" między zdjęciami to przyjemniej dla oka będzie 😅 Przecie wkleiłam same pikne 😁





jakoś tak mi się dobrze kasztany fociło...










































tak mi tego foto szkoda... 🤦




























































Można się częstować zdjęciami ale bez ich edycji i żadnych manipulacji przy nich 😉

Ja nie do końca czuję tutejszą skrzynkę więc nie jestem pewna czy Wam odpowiadam  🤔 także w razie W, piszcie 😜

Mam reszta....jak się rozprawię z sesją, to samo się tyczy niestety zdjęć na maila  😁 😜 😅 🥂

Mi też było miło oglądać takie zawody, fajna kameralna atmosfera 😀 Doceniam, organizacja musi być rzeczą niełatwą i wiąże się pewnie z wieloma upierdliwościami losu nim wszystko się uda dograć ale fajnie wyszło jak na moje laickie oko 😉
Bardzo fajne zdjęcia i domyślam się, że atmosfera baaardzo fajna! Oby więcej takich zawodów 😉

Iszka, a może Dągowiada ujeżdżeniowa w tym roku?  😀iabeł:
albo polaczenie ujezdzenia ze skokami  😉 mysle, ze osob chetnych by nie brakowalo  🏇
Hhehhe no 😀 Ja to moge na mini LL w ujeżdżeniówce  🏇
Likier mogłaś w tym roku przyjechać 🙂

Cieszę się, ze zawody się podobały, było parę niedociągnięć ale następnym razem poprawimy sie 🙂 co do imprezy to było mega. Ci którzy nie byli niech żałuja i to mocno 🙂 W ogóle jest pomysł, żeby zrobić u mnie takie "końskie" ognisko tylko trzeba ludzi zgrać 🙂

Następne zawody za rok, na pewno skoki a czy ujeżdżenie to zobaczymy. I w ogóle super fotorelacja !!! Dziękuję wszystkim jeszcze raz za przybycie bo przyczyniliście sie do tej atmosfery itp. 🙂 Teraz mogę Was zaprosić na hubertusa 26 września 🙂
ja na Hubertusa bardzo chetnie bym przyjechala 😀
tylko sie boje ze jeszcze mnie moze nie byc w Olsztynie 🙁 praca, praca, praca ...

Iszka - widzialam ze twoje "parkutowe"  👍 krecily przejazdy. masz moze te filmiki albo jeszcze jakies zdjecia ? 😀
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
22 czerwca 2010 11:25
ooooooooooooo  Iza super pomysł 🏇 🥂 🥂 🥂 [ciach]

A może by tak mniej tych emotek...?
Za rok Iza zrób i skoki i ujeżdżenie 😉 super bylo fusy ;p ;p

Blow widzę kilka moich zdjęć b. ładne dziękuje za dodanie mogę  teraz sobie zapisać 😉


tu dodam 3 focie 🙂 moje





Jeśli myśleliście, że to wszystko to się grubo mylicie 😀iabeł:







Cybrola














Nasi  😁










i  znowuż żywioł 😀












😀 😀 😀






i na koniec...szerokie uśmiechy dwa 😀iabeł:

Olsztyniacy znacie kowala pana Marka który robi kopyta metodą dr .Strasser?
Blow super super super zdjęcia  😅

Mery mam foty od Magdanikowej tylko, ale ona podała link i tam jest wszystko a filmiki będą pewnie niebawem, sama czekam 🙂
Może ustalmy kiedy robimy imprezkę ???

Edit. Moim koniom kopyta robi P. Marek Chodkowski .
No właśnie o tego mi chodzi tylko nie chciałam podawać nazwiska.
Słyszałam że dobry jest i że był na kursie dr Strasser.
A ja cenowo?
Olsztyniacy znacie kowala pana Marka który robi kopyta metodą dr .Strasser?
Podlasianie też znają 😉
kaloe masz PW 🙂
Hejka ,
jestem Andżelika . Większość z was może mnie znać z Kortowa , kiedyś tam jeździłam na rekreacji . Ale to nie istotne . Oglądałam fotki i czytałam wasze wpisy i wnioskuję , że ta impreza w Dągach się rzeczywiście udała . Bardzo chętnie wystartowałabym za rok na swojej Gasi na mini LL , ale obawiam się , że i tak nie będę miała szans z końmi , które tam będą startować , bo z tego co widziałam startowały na mini LL konie które miały ponad 150 cm . A to byłyby nasze pierwsze zawody . Możecie mi opisać dokładnie jak wyglądał parkur ? Trudny był przejazd ? Dużo przeszkód ? Orientujecie sie może czy na przewóz żywych zwierząt potrzeba pozwolenia ? Tzn. czy muszę mieć pozwolenie , jeżeli chcę przewieźć Gaśke na zawody ?
Asek nie masz się co przejmowac o konisko ze nie da rady. Nasze dwa koniska to "zwykłe" rekreanty na których uczą się jeździc goście którzy przyjeżdzają do Leśniczówki, to były ich pierwsze zawody i super sobie poradziły. A nawet jeżeli coś nie wyjdzie to zawsze można powiedziec ze się chociaz próbowało. Zabawa przednia, super atmosfera także dawaj za rok.
były 2 małe koniki i nieźle im szlo ; ) 9 przeszkód było
kochajacagalop   I belive in nothing.
22 czerwca 2010 19:01
Hej. A ja mam pytanie.Macie może jakiś numer kontaktowy do stajni w Bałdach?? 
Skoro rzeczywiście tak jest , to czemu nie , fajnie by było 🙂 więc na pewno się postaram i zrobię co będę mogła , żeby wystartować w przyszłorocznej Dągowiadzie . Dzięki i pozdrawiam .
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się