Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

deborah   koń by się uśmiał...
17 maja 2010 07:39
Ktoś, żeby nie było OT lepiej powiedz co sądzisz o moim przejeździe w L 😉

edit: żeby nie było nie spodziewam się pochwalnych peanów..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2010 07:47
deborah, o ile sama figura w locie mi się podoba i wygląda już po Jurkowo,to nie podobało mi sie bardzo to co działo się w dystansie,o działo się bardzo dużo...górą sporo "szopa pracza",dołem też pompowane było zbyt ostro...
tak jakby kobyła nie chciała galopwać i przeć w wędzidło???była wczoraj do pchania?bo jeżeli tak to zabrakło mi przysłowiowych "trzech szybkich" żeby się obudziła...
deborah   koń by się uśmiał...
17 maja 2010 07:53
miała ruję...  😕 może nie tyle do pchania co mocno właśnie napierała na wędzidło waląc się na przód
co to znaczy "szop pracz"  :kwiatek: chodzi o ręce czy całe ciało?
żałuję ze nie mam filmiku bo chętnie bym przestudiowała ale jeszcze o 8 rano myślałam że nie pojadę tych zawodów i było trochę hmm spontanicznie


cieszę się ze jest choć jakiś postęp i kolejny plan to uspokoić ciało w dystansie
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2010 07:57
tak,ręce i ramiona,jakbyś na tarce pranie robiła,stad określenie szop pracz...o mniej więcej tak to wygląda:
(chodzi mi o to co dzieje się z rękami,nie o moje leżenie 😉 - ja tu walczyłam o skok,po tym nieudanym wejśicu w szereg  :icon_redface🙂:
zawody skończyły się jakoś przed 21 🙂 wszystko rozegrali
ja też mistrzowski numer wyciełam bo w rozgrywce w N na smoku nie przeciełam celowników początkowych... jak oglądałam parcour to zwyczajnie jeszcze nie były ustawione  😵
Ktoś to gdzie Ty się ukrywałaś?? Zmieniłaś wygląd i ja Cię pewnie nie poznałam, a cały czas miałam dla Ciebie czaprak w samochodzie.

Cimeries a jak Ty to zrobiłaś w ogóle?? Z prawej strony najeżdżałaś na jedynkę??
aga, bingo  😂 tak mi wtedy ładnie na zmianę nogi pasowało...
ktoś się orientuje gdzie w najblizszym czasie mozna spodziewac sie w okolicach zawodów regionalnych ujezdzeniowych
w lipcu w Przywidzu?
o matko dopiero????? a tych za tydzien 29 nie bedzie?? bo niby sa w kalendarzu ale nigdzie nic ie widac takiego jak propozycje
a w czerwcu nie miało być jakiś w Sopocie??
Są ale CDI.
czy ktos z was bedzie sie moze wybieral na warmie na jakies zawody w polowie (albo drugiej polowie) czerwca ?
bede musiala przewiezc konia z Olsztyna do 3miasta, moze ktos mialby wolne miejsce w przyczepie ?
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie..... jakies listy na jutrzejsza Owczarnie ?? Cokolwiek?? Dziwne, nie moge nigdzie znalezc nawet listy zgloszonych koni, zawsze byla sporo wczesniej ??
??
??
Ktokolwiek widzial ktokolwiek wie..... jakies listy na jutrzejsza Owczarnie ?? Cokolwiek?? Dziwne, nie moge nigdzie znalezc nawet listy zgloszonych koni, zawsze byla sporo wczesniej ??
??
??


dziś wieczorem miały być. Ale czy będą??
czy do owczarni da sie dojechac bez samochodu? i ile to moze zajac czasu?
Można, na bank jeździ jakiś autobus do Selgrosa. Ale nie wiem jaki ma numer i skąd jedzie (chyba z Oliwy)
a mialabys mozliwosc sie dowiedziec? bo kierunek na selgros nic mi nie mowi 😉
Da się 😎 jestem w stanie się nazwać wyjadaczem w dziedzinie dojazdów bezsamochodowych do Owczarni. Wolisz spacerek 2 km i szybką podróż autobusem z Oliwy, czy dłuższą wersję autobusową z Głównego i krótki spacerek przez wiadukt?
wole cokolwiek, byleby trafic :P
a konkretnie z zalozenia moge konczyc tyrac o 15 i wtedy jechac, wiec co szybciej wyjdzie 😉
Jak będziesz jechała podczas szczytu, to obydwie wersje są autobusowo takie same, bo krótsza wersja jedzie przez spacerową, więc i tak sobie postoisz.

Najlepsza wersja to chyba ta - Oliwa Pętla, wsiadasz w autobus nr 179 i wysiadasz na końcowym przystanku Owczarnia, przejeżdżasz Osowę, wysiadasz przy Selgorosie - taki duży sklep przy obwodnicy. Przechodzisz przez wiadukt i jesteś w tym Wspaniałym Ośrodku Jeździeckim 😉
http://ztm.gda.pl/rozklady/rozklad-179-1-1.html

Możesz jeszcze jechać z Gdańska Głownego autobusem nr 210, podróż trwa z 50 minut z tego co pamiętam, przejeżdżasz przez Lotnisko, wysiadasz również w Owczarni przy Selgrosie, też przechodzisz przez wiadukt, żeby się dostać do stajni. http://ztm.gda.pl/rozklady/rozklad-210_20091104-6-2.html

Trzecią opcją jest wyjazd z Pętli w Oliwie dowolnym autobusem, który jedzie przez Spacerową, wysiadasz wtedy na końcu Spacerowej, to się chyba nazywa Osowa - obwodnica, idziesz do Reala, z Reala dróżką przy obwodnicy, pomiędzy działkami nieco ponad 2 km i dochodzisz do Owczarni już po właściwej stronie obwodnicy.
oj mało koni, mało... Ehhh o 12 będę musiała się już wytoczyć z domu ;/;/
Ja pamiętam, że jak jechałam do owczarni to jechałam baaardzo skomplikowaną drogą  😎 Mianowicie 179 jeździł w weekendy bodajże od 11 z kawałkiem, a ja potrzebowałam być wcześniej. Więc się tłukłam SKM do Oliwy, w Oliwie czekałam na 169, 169 jechałam w stronę Osowy gdzie zaczynał kurs 210 (bo 169 nie jedzie do owczarni, a 210 z kolei jedzie, tyle że z Osowy  😎 ), którym jakimś cudem dojechałam do Owczarni 😀

Ech... mialam nadzieje, ze dotre na chwile chociaz, ale niet......
rowniez nie dojechalam i kucyk szedl z rozwianym wlosem...... ale szczesliwie  😎
w ogóle mało koni było 🙂 Szybko się przynajmniej skończyło 😀
Zawody w Nowecinie sie zblizaja a tu ani widu ani slychu ani prpozycji ani niczego?? Co tu sie dzieje ?
klami propozycje były jakąś chwile temu na Volcie
Gdzie gdzie ?? Szukam i nie moge odnalezc ??


A tak w ogole to kto z voltoviczow bedzie??
Zastanawiamy sie z ciotka Strzyga czy by nie pojawic sie z wiernym sprzetem foto coby jakas galerie zrobic. Bedzie komu zdjecia robic ?
Najbliższe ZR w skokach :26-27.06.Nowęcin i w tym samym terminie Rzeczna(to wynika  z KP,ale na stronie SK Rzeczna podają tylko 1 dzień tj.27.06.).
W tej samej dacie el.OOM w ujeżdżeniu w Sopocie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się