Olsztyńscy voltowicze

A tak w ogóle to dziewczyny wielkie ukłony za piękne zdjęcia ! Było co ściągac  🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 czerwca 2010 21:14
kochajacagalop
Nie wiem czy jest tu podany aktualny numer http://www.uwm.edu.pl/baldy/?s=kontakt , ale wujek google nie gryzie 😉
Iszka - jak dostaniesz te filmiki to ja chetnie 😉
(chociaz swojego pierwszego przejazdu chyba jednak wolalabym nie widziec, heh :P )
impreze chcesz robic, a ja w weekend do domu wracam... 🙁

Frytkens - a ty to ktora ? :P bo cie zupelnie nie kojarze :P

kaloe - jak cos to jestem w grupie z Dorota Chodkowska - corka p. Marka wiec nr moge zalatwic 😉
kochajacagalop   I belive in nothing.
22 czerwca 2010 21:40
kochajacagalop
Nie wiem czy jest tu podany aktualny numer http://www.uwm.edu.pl/baldy/?s=kontakt , ale wujek google nie gryzie 😉

dzięki sprawdzę ten numer. Szukałam w googlach ale nie mogłam znaleźć.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
22 czerwca 2010 21:48









Czy ktoś mógł by napisać kto jest właścicielem lub kto aktualnie jeździ na tej kobyle? bardzo proszę 🙇

A  i oczywiście Iza gratuluje udanej imprezy  😉

Jeśli już przy zawodach jesteśmy wybiera się ktoś do Lisek 3lipca?



Pozostawię tylko słowne ostrzeżenie, bo sprawa już przedawniona, ale proszę zapoznać się z regulaminem forum - cytowanie form graficznych jest ZABRONIONE.
Ta klacz to Dalmacja a jeździ na niej aktualnie Łukasz Kostka .
Co Wy na to, żeby w ta sobotę zrobić ognisko a później jakąś imprezkę w plenerze ?
ja w sobote wracam do 3miasta wiec odpadam 🙁
jascus199   :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
23 czerwca 2010 11:45
Ja oczywiscie będę 🥂
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
23 czerwca 2010 12:39
Ta klacz to Dalmacja a jeździ na niej aktualnie Łukasz Kostka .
Co Wy na to, żeby w ta sobotę zrobić ognisko a później jakąś imprezkę w plenerze ?

Dziękuje Iza :kwiatek:
A gdzie oni stacjonują? Dalmacja była ulubienica mojej koleżanki, poczciwa z niej babcia  🙂
iszka ja bardzo chetnie jak tylko dam rade ;d
Freska te konie były z Pelnika.

Magdanik spróbuj zamulić 🙂 żywopłot czeka  😂
Ja jechałam na Fregacie, siwa klaczka z irokezem
ooo i znów kolejna imprezka się szykuje ; )
dobra dobra raczej bede ;d juz powidzialam rodzicom ze mam taki plan ;d
taaa impreza na stole w sobote 😉

tak wogole to cześć wszystkim;.
Kumpela z Iławy szuka spokojnego konika do przydomowej stajni jak coś wiecie proszę o info. Dziekuję  :kwiatek: :kwiatek:
paaaaaulaa hejka fusie  🤣
no hejka paula ;d
Wiem, zę to do ogłoszen, ale sprawa jest pilna i tematycznie związana z wątkiem🙂

poszukuję opiekuna na 1 turnus obozu konnego 4-11 lipiec.

320 zł plus wyżywienie i zakwaterowanie, może znacie kogoś???
Nie orientujecie się może gdzie są jakieś fajne stancje w Olsztynie? Najlepiej okolice Brzeziny/Słoneczny Stok no i koniecznie z mozliwością zamieszkania z kotem... Ogólnie najlepiej właściciel pro-zwierzęcy  😁
Jestem troszeczkę zdesperowana bo "mój" właściciel mnie wycyckał i muszę się wynieść dość szybko...  😤
Dzięki z góry za wszelkie info
właśnie ma może ktoś mój jakiś filmik z zawodów ; ) ?
i jak tam, byla w weekend impreza u Iszki ? 🙂
ja niespodziewanie sie wyprowadzilam razem z koniem w niedziele. wiec juz wrocilismy do 3miasta
Hej, mam pytanie znacie jakąś fajną stajnie w okolicach Ostródy? Wybieram się właśnie na wakacje i z chęcią bym pojeździła jakby było jakieś miejsce godne polecenia. Nie zależy mi na byle czym tylko czymś fajnym. Zna ktoś?
z Ostródą kojarzy mi się stajnia Liwa/Liwia coś takiego, kiedyś tam moja kolezanka jeździła  😉
Hija, napisz do Cejloniary ;]
Dzięki dziewczyny, będę jutro pisać 🙂






Czy ktoś mógł by napisać kto jest właścicielem lub kto aktualnie jeździ na tej kobyle? bardzo proszę 🙇


A kobylisko nasze 🙂 Babcia z niej poczciwa (jest na tym świecie już 19 lat), za to ma jeszcze sporo werwy no i spodziewamy się od niej potomka  😀
[center][img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] - cytowanie form graficznych -> 7dni
- regularny brak edycji (posty usunięte) -> 7dni
- ogłoszenie w wątku, który nie jest do tego przeznaczony -> 7 dni
[/center]
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 lipca 2010 22:17
Swoją drogą jest tu coś takiego jak edycja i dział OGŁOSZENIA...
Polecam Twojej uwadze również regulamin forum 😉
[quote author=Achaja_Olsztyn link=topic=216.msg636496#msg636496 date=1277729845]
Wiem, zę to do ogłoszen, ale sprawa jest pilna i tematycznie związana z wątkiem🙂

poszukuję opiekuna na 1 turnus obozu konnego 4-11 lipiec.

320 zł plus wyżywienie i zakwaterowanie, może znacie kogoś???

[/quote]Wow, wyzysk w biały dzień, że tak to ujmę 🙂 😀
Oj tam, łatwo się czepiać kogoś, kto na forum zagląda raz na ruski rok i raz na jakiś czas chce się podzielić czymś z innymi...  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się