Farmerama.com

Bischa, dostałam od Ciebie wiadomość, że zapraszasz do znajomych, milutko 😉
No i wcisnęłam taki znaczek co mi się z zaproszeniem kojarzył, ale z boku tam w sąsiadach Cię nie ma, ale na poczcie tak, musi jakaś zawiecha  😁

Dziewczyny! Mam drugi poziom  😅
I kurnik mogę mieć  💃


Edit: Mam jeszcze pytanko  :kwiatek:
Dostałam jedną kurę, okazało się, że to cały kurnik, postawiłam go i wśrodku mi coś biega, więc pewnie i kury są  😎
Zrobiłam ładnie paszę, napoiłam je i teraz one po prostu zaczną mi się pojawiać w stodole jako wyhodowane? Bo aktualnie w stodole nie mam ani 1 kurki, jak to jest?
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 20:33
Nie ma za co  😉
Na wyhodowanie kurki masz jakiś tam czas - ponad godzinę , o ile dobrze pamiętam . Jak się kurka wyhoduje , pojawi Ci się w zagrodzie znak ze smoczkiem  😉 Naciskasz - będzie pisało gotowe , wciskasz , zbierasz nawóz - karmisz , poisz i tak w koło  😉
Ja czekam , aż z hodowli zwierząt będą nie tylko "dzieci" , ale od kur będą jajka , od owiec wełna , od krów mleko itp .
O, super, dzięki 😉 w takim razie za 29% będę mieć kurkę.
Ale to fajne, rozkręcam się...
Kami   kasztan z gwiazdką
20 czerwca 2010 20:44
No i się wciągnęłam... teraz tylko cichaczem sprawdzam farmę, bo jak mój chłop zobaczy w co się bawię to będzie się ze mnie śmiał przez następny rok  😎 Zastanawiam się czy zacząć hodować kozy.... chyba poczekam na koniki  😁
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 20:53
Uuuuuuuuuu na konie długo poczekasz  😉  A po drodze będziesz mieć zlecenia na różne zwierzaki  😉 Ja jestem na 34 ( starym 10 poziomie ) a Ty na starym 2 jeśli masz już możliwość hodowania kóz . Im dalej tym więcej punktów trzeba zebrać . Ja na konie 3 miesiące czekałam  😉
Bischa, a kwestia tego, czy są same kury czy też jajka zależy od poziomu, dobrze zgadłam?  😉
No i jeszcze jedno pytanie, czy jak jest burza to napełnia się zbiornik z wodą? Bo w sumie zgrało mi się to z przejściem na 2gi poziom i zastanawiam się co miało wpływ, bo wody przybyło do pełna  🏇

Wybaczcie za tyle pytań  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 21:46
Nie takiej opcji z jajkami , mlekiem czy wełną nawet nie ma w tej chwili w grze . Temat poruszony na forum , ale nie wiem czy mają zamiar coś z tym zrobić .
Jak zaczynałam , wodę się uzupełniało ( i nadal uzupełnia ) za SG . Były też dodatkowe zbiorniki do kupienia za 50 SG - i się kupowało wodę i było więcej - teraz te same zbiorniki po 12 godzinach uzupełniają po wciśnięciu "gotowe" główny zbiornik o 5 jednostek wody . Burza nie "pomagała" , na wyższych też nie pomaga teraz . Na burzę trzeba uważać - zalewa nie nawożone uprawy - odwodnienie pola też kosztuje .
Kami   kasztan z gwiazdką
20 czerwca 2010 22:00
Co się dzieje z malinami z mojego krzaczka - nie ma ich w stodole  🙁

I czemu nie chce mi posadzić trzeciej jabłonki...?
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 22:21
Maliny = prezent ? Znaczy dostałaś krzaczek malin w prezencie ? Jeśli tak , to nie produkuje malin a SG/PD . Nie mam więc nie wiem  😉 Ale kojarzy mi się jako prezent .

edit : miałabym prośbę do wszystkich chcących z jakiegoś powodu wysłać mi prezent - prosiłabym o piłki , bo jak zwierzęta/zioła/taczki będę dostawać ciągle , to mi miejsca nie długo nie starczy  😉
ushia   It's a kind o'magic
20 czerwca 2010 22:30
Zdecydowanie malin z krzaczka nie uświadczysz 😉
Na problemy z posadzeniem, umiejscowieniem nowego pola czy zagrody zwykle pomaga przelogowanie

A burza podobno miala dawac ok 10 jednostek wody - tak w komunikacie stało.
Bischa   TAFC Polska :)
20 czerwca 2010 22:37
Zwrócę uwagę na to ile mam przed burzą wody , będę lukać ile mam i jak burza przyjdzie sprawdzę ilość  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
20 czerwca 2010 22:46
Dziękuję  😀 pomogło  😅
Kto chce kozę, albo kurkę? 😉
Nie wiem komu wysyłać, bo niektórym to już chyba zalega  😁
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2010 13:52
Ja mogę piłkę poprosić  😉 Zwierzaków już trochę mam  😉
Zaprosiłam Cię do sąsiedztwa  😉
A wiecie jak zacząć hodować łosie?
W tym okienku gdzie wybieram sobie jaki budynek chce postawić mam na końcu odblokowane właśnie łosie, ale w mieście nie mogę kupić tego budynku. Nigdzie go nie namierzyłam...
Dla mnie i tak zawszę najlepsze będzie farmville  😎
Ale chyba na tym też się zaraz zarejestruje  😀
No i doigrałyście się.
Od wczoraj siedzę praktycznie cały czas na farmie. Jak jakiś ostatni gamoń wgapiam się w monitor jak pięknie mi słoneczniki rosną  🤔wirek:.
Nie mam jeszcze sąsiadów więc zapraszam do zaproszenia mnie do siebie moja nazwa to nagolaska.
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2010 20:20
T&N bo łosie to nagroda za dojście do finału na stadionie . Trzeba piłki zbierać . Piłki można kupić , dostać od znajomych , ale także piłki są za obsiane pola i zwierzęta wyhodowane - jak zbierasz coś z pola wyskakuje Ci piłka co jakiś czas . Mnie się udaje nawet 35 dziennie piłek zebrać , z tego 4-5  jest od znajomych , reszta z upraw i zwierząt . Nie kupuję piłek .
Stadion masz w mieście , musisz na niego kliknąć . Ja jestem w II rundzie i na 200 piłek zebrałam coś koło 110 .

Edit czy Wy też nie możecie wejść na Farmę ? Wyskakuje wam błąd logowania ?
Tak, tak... wyskakuje, musi jakaś awaria  😉
A co do tych piłek, nic mi nie wyskakuje, ale pewnie muszę coś aktywować na stadionie, prawda?
Bischa   TAFC Polska :)
22 czerwca 2010 20:47
Oj nie wiem jak to wygląda na niższych poziomach . Kliknij na stadion , w razie czego coś powinno pisać . Nie wiem czy na niższych poziomach nie ma limitu wyskakujących piłek - im wyższy poziom , tym więcej piłek z upraw można zebrać . Tak mi się wydaje .
Jak się sadzi orzech?
tzn. Kupiłam, ale nie mam go nigdzie (tylko w stodole)  🤔
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2010 08:17
A masz jakiś wolny kwadracik na polu? Jeśli tak to klikasz po lewej stronie w panelu w drzewko i przeciągasz orzech na miejsce - powinien się zasadzić. Jeśli wszędzie masz pola, to najpierw musisz skasować pole (ostatni kwadracik po lewej) i dopiero potem sadzić  😉
Opłaca się grać w te gry ze spółdzielni. Wygrałam tam zagrodę dla kurek i królików, dwie jabłonki, kombajn za darmochę, posążek buddy i mam już dwie nagrody dla mojej farmy 😀
Wkręciła mnie ta gra na całego 😜

Edit: Karteczka musisz kupić całe drzewko, żeby móc samemu uprawiać orzech, nie wystarczy kupić parę orzeszków.
Całe drzewko?
Gdziie?
W mieście za stadionem jest szkółka owocowa i tam możesz kupować drzewka. Orzech kosztuje 450 SG.
Matko,  jakie drogie!

Dziękuję 😀
👿 No i mnie wciągnęło 👿 Jak ktos ma prezenty do rozdania to ja chcę, na początek wszystko sie przyda!! Login: Dulka-Brzydulka.
Szaga - wysłałam Ci zaproszenie  🙂
O dzięki 🙂 Teraz przynajmniej juz wiem po co te koniki z boku  😂
O widzisz, mam dobry uczynek  😁

A ja odkryłam targ!  😎
I jestem taka mądra, że kupuję taniej a sprzedaję drożej, nie ma to jak moja yntelygencja  😜


Edit: Pytanko, można się odwiedzać czy nie? Bo coś mi się obiło o uszy  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się