Farmerama.com

Złe, niedobre, paskudne  🤬
Zarejestrowałam się i mam ten sam problem co Vana - tutorial mi nie działa, cały czas jest pierwsze zadanie. Jak sobie z tym poradziłaś?

edit: samo się naprawiło 😉
jakbyscie chcialy nowych znajomych to mozecie mnie zapraszać : aasiulka1
tez przez Was sie w to wciągnęłam  😀 zamiast uczyc sie do sesji, doglądam co chwile mojego poletka  😜
mam pytanie: jesli podejme sie misji spejcalnej, np dostarczenie 200 sztuk salaty do restauracji, to jak mam tą misje wypelnic? mam ponad 200 sztuk tej salaty, podejmuje sie tej misji, czas mija i nic.... co robic? help
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2010 16:16
Asieńka wysłałam Ci zaproszenie -> Diafora  🙂

Sałatę musisz wyhodować jak już klikniesz że się podejmujesz. Nie zaliczy Ci tej którą masz już zebraną w stodole. Ewentualnie możesz ją zasiać, kliknąć start i dopiero zebrać  😉
Ja też się przez was wciągnęłam. Uwielbiam takie gry  😜 Po cichaczu zaprosiłam już parę osób, które wcześniej podawały nicki.

asieńka jeśli zaczynasz misję to musisz w tym wyznaczonym czasie zebrać świeżą sałatę czyli nie taką, którą masz w stodole tylko prosto z pola. Najlepiej najpierw zasiać i poczekać aż warzywo dojrzeje i przed samym zebraniem zacząć misje. Oszczędność czasu  😉

edit. Kami mnie wyprzedziła 🙂

Mój nick to Klolcia
Bischa   TAFC Polska :)
23 czerwca 2010 16:34
Klolcia , asieńka i Szaga macie ode mnie zaproszenie  😉
Mnie takie gry nie bawiły nigdy , a Farmeramę kocham  😍
Kami, Klolcia  - dzięki, zaraz biorę sie za misję, ha  😉
Deidre zazdroszczę, ja mam ciągle ten pierwszy i kropka  😕
Asieńka, wysłałam zaproszenie 😉
Wie ktoś może co oznacza gwiazdka przy numerku konika zaproszonej osoby?
Bo niektórzy u mnie na pasku sąsiadów mają gwiazdki z numerkiem, a niektórzy sam numerek...
Jak jest gwiazdka, to najedź na sąsiada, wysuną Ci się różne pierdoły i tam jest taki ludzik, jak w niego klikniesz to gratulujesz sąsiadowi - przeszedł na wyższy poziom dlatego ma gwiazdkę 😉
Tym samym zyskujesz PD  💃
ushia   It's a kind o'magic
23 czerwca 2010 19:31
Ci z gwiazdkami własnie przeszli na wyższy poziom - wtedy zamiast termometru pojawia sie ludek w birecie. Kliknij, wyslij gratulacje to dostniesz bonusowe PD - duzo!  😀
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:

btw. Vana zaakceptuj moje zaproszenie 🙂 (nagolaska)
Kurczaki, wykonałam zlecenie ze spółdzielni, wyhodowałam 5 kurek, dostałam kurnik XL i pytanie... gdziesz ja go mam?
Przelogowałam się i dalej nie ma go w tych wszystkich kurnikach, królikarniach...  😕


Edit: Krusek, jak tylko dostanę, bo coś nima 😉
Kurnik jest w tej gwiazdce po lewej stronie. Musisz tym kurnikiem XL najechać na swój normalny i Ci się zmieni.
Łaaa! Dziękuję!  💃
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2010 21:13
Vana ile miałaś zwykłych kurników do zadania ze spółdzielni? Bo ja mam dwa i chyba nie widzę szansy na zrobienie tego  🙄
Kami ja miałam 3. Z dwoma nie dasz rady. Chyba, że z tą super paszą, którą sobie wykupisz.
Kami 3 😉
I 3 kury miałam do wzięcia zanim wzięłam zlecenie, bo inaczej też nie da rady  🙂
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2010 21:26
A gdzie kupić tą paszę, bo jej nie widzę  🙁 dzięki za rady  :kwiatek:
Obok tego dużego kubka z wodą stoi taki zielonkawy pojemnik i tam możesz kupić za 20 FL.
Kami   kasztan z gwiazdką
23 czerwca 2010 21:43
Ślepota ze mnie  😡
Dziewczyny, gdzie mogę sprawdzić ile mam piłek?  😡
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 08:56
Na stadionie w mieście  😉 Klikasz na niego i pod narysowanym stadionem masz strzałkę z piłką i tam masz napisana ilość piłek , które masz i możesz wrzucić na stadion  😉
A faaakt! Są  😁
To jeszcze jedno pytanie, co mi da jeśli je wrzucę na ten stadion?
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 09:09
Na dole masz pasek z 1 rundą - jak przejdziesz do finału zbierając piłki wygrasz zagrodę z łosiami  😉
Kami   kasztan z gwiazdką
24 czerwca 2010 11:29
Ktoś pisał, że kiedy jest burza to zalewa uprawy. Zebrałam rzepę i pada - sadzić następne czy poczekać aż się rozpogodzi, żeby mi nie zalało pól  👀
Jak podsypiesz obornikiem pole to Ci go deszcz nie zmyje, wiec sadź roślinki śmiało i syp "gówienko"  😀
ushia   It's a kind o'magic
24 czerwca 2010 11:48
Kami, niestety nieobsiane pola tez zalewa, wiec musisz cos posiac i nawiezc
Poniewaz burza chwile trwa, radze siac cos rosnacego minimum pol godziny, zeby sie nie babrac z ponownym nawozeniem na szybko 😉
A jak zaleje pole to co się z nim dzieje? Jest już nie przydatne? U mnie jeszcze burzy ani razu nie było, więc nawet nie wiem jak to to wygląda.
ushia   It's a kind o'magic
24 czerwca 2010 11:54
to trzeba je osuszyc, chyba 5SG to kosztuje
no i przepada to co bylo na nim zasiane
Dzięki. Warto wiedzieć na przyszłość  😉

Edit: Jeszcze jedno mam pytanie.

Czy super nawóz też chroni przed deszczem?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się