Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
22 czerwca 2010 17:30
nas nie będzie,nie damy rady 🙁
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 czerwca 2010 18:56
Rzeczna jest 26 😉
My też nie  jedziemy do Nowęcina..
RioBrawo, el OOM w uj i wkkw w sopocie sa 30.06-1.07

ps Klami ja moze do Nowecina na jeden dzien wpadne i 1 2 3 zaklepuje ciebie i aparat na uj w/w dacie  🤣
Sigma, jestes pewna ?? W kalendarzu widze, ze to 3-4 lipca ma byc ?
Jesli twoja wersja to spoko, masz fotografa. Jesli moja wersja to niestety nie ma mnie w Trojmiescie.
propozycje na SKJcie i na Volcie
przy tej okazji sa jeszcze ZR uj i Lka wkkw

podobno to byl jedyny mozliwy termin
Aaaaa... to spoko.
Ciekawe dlaczego w kalendarzu maja bledna date w takim razie.
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2839:zr-b-nowcin-keby-26-27062010&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69

propozycje do nowecina :P
Chyba pojadę sobie te ujeżdżeniówki w Sopocie, a co, raz się żyje 😀😀
RioBrawo, el OOM w uj i wkkw w sopocie sa 30.06-1.07

to Koń Polski podaje błędnie 👀
xxagaxx, dawaj dawaj! nie bede sama jechac. btw od miesiac na koniu nie siedzialam, wsiade dop w piatek moze wiec to beda chyba zawody zycia hahaha  🤣
albo przywiez mi Edka to ja wsiade i na nim pojade  🤣
heh no powiem Ci że nie wiem czy Tobie na nim by lepiej nie poszło 😉 Zaczynam od Przywidza. Mamy wolne miejsce w trajlerze to korzystam. I jadę N  😂 😂 Ostatnią jazdę ujeżdżeniową miałam chyba ze 2 miesiące temu a jakikolwiek program to jechałam chyba ze 2 lata temu. No ale cóż. raz się żyje Sigma 😀 A na kim jedziesz??
Przywidz w ten weekend? i potem jedziesz Sopot czy juz nie ? 🙂
Na kim ja jade? hahahah Na Dobrym Znaku  😂
Heh szalejesz kobieto 😉 No jadę i do Przywidza i do Sopotu 😉
Hmm.... tak sie zastanawiam czy nie pojawic sie w Przywidzu z aparatem. 
Mówicie o Przywidzu - ujezdzeniówkach?
Ja się pojawię w Nowęcinie z aparatem 🙂 Ale raczej tylko w niedziele 😉
Mówicie o Przywidzu - ujezdzeniówkach?


tak 😀😀
No to Ty tez nieźle ujezdzeniowo szalejesz😉

Też bym się pojawiła, ale nie wiem czy Siwy da radę. Zobaczy się.
Alice raz się żyje. Ja tam wolę iść na żywioł. Co z tego że trenować zaczynam od jutra  😁 😁
a kiedy jest Przywidz? Są gdzieś propozycje?
Dzięki.
xxagaxx, ja ujeżdżeniówki na żywioł mam już za sobą😉
Życzę Wam powodzenia  :kwiatek: Może uda sie wpaśc nawet bez konia.

edit. Hm... Ja myslałam o tych 10 lipca. Nawet nie wiedizałam, że są wczesniej ( na te to na pewno nie jedziemy:P )
A ja może Nowęcin wpadnę pofocić, ale to zależy czy byłoby dla mnie jakieś miejsce wśród tych, którzy jadą od nas 🙂
Czy jest w ogole szansa, ze opublikuja liste zgloszonych koni, jakies godziny itp. na Nowecin?? Bo nie wiem czy warto sie wybierac czy nie, to jednak kawalek drogi jest.
jak wyglada przenoszenie koni jesli nie ma przy tym wlascicieli? zbieraja sprzet z boksow czy tylko konia?
w ogole sobie nie wyobrazam jak to ma byc.. nie mam paki wiec jakim niby cudem mam funkcjonowac w 50?  👿
Magda,
a jaki Ty masz sprzęt w boksie? lizawkę? zabawkę? możesz to zabrać dzień wcześniej.
Jak miałam żyć w 50, to miałam zamiar mieć wszytko w aucie  😁 dobrze, że mnie to ominęło
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
24 czerwca 2010 07:49
Klami, raczej bym na to nie liczyła 😉 ale przyjedź,fajnie jest...moje na pastiwsku zawsze możesz pofocić,bo mają swoje zaraz za czowobokiem konkursowym  😁
jaki kawał drogi?max 30 minut od zjazdu z obwodnicy w Kowalach.

widziałam,że coś robią z placem konkuroswym wczoraj,znaczy się równali je 🤣
_kate, raczej chodzi mi o kantary derki ochraniacze wiadra lub cokolwiek co jest w stajni ale nie w siodlarni
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się