Służbowa Skrzynka Moderatorów

cieciorka   kocioł bałkański
22 czerwca 2010 20:20
uregulować, w sensie dodać zapis o możliwości wklejania zdjęć na forum, poza ogłoszeniami
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 czerwca 2010 20:24
uregulować, w sensie dodać zapis o możliwości wklejania zdjęć na forum, poza ogłoszeniami

ponownie: cieciorka, to już jest uregulowane. nie można dowolnie korzystać z cudzych zdjęć. kropka.
regulaminem forum nie można zmienić przepisów wynikających z ustaw. kropka.

no chyba, ze chcesz wprowadzić w regulamin forum zasade, ze logując się tutaj wyrazasz zgodę na to, ze twoje prawa autorskie będą naruszane i zrzekasz się roszczeń z tego tytułu.

ale... to brzmi więcej niż idiotycznie, to po pierwsze. po drugie, to jest idiotyczne. po trzecie, z chwilą wprowadzenia tutaj takich zasad na przykład ja się stąd odmeldowuję - bo ja sobie nie życzę, zeby moje fotki były przez kogokolwiek - nawet współforumowicza - dowolnie wykorzystywane.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
22 czerwca 2010 20:32
nie dowolnie wykorzystywane, tylko na forum.
nie łamanie prawa, tylko zgoda na wykorzystanie ich na forum-> odpada więc "dowolnie korzystać z cudzych zdjęć"
dotyczy to tylko szmatoholików i rewii- nie zdjęć wstawianych w ogóle- wówczas rzeczywiście byłoby to wyjątkowo idiotyczne.
szmatoholicy jednak mają problem, ja nie mam bo nie korzystam.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
22 czerwca 2010 20:38
nie dowolnie wykorzystywane, tylko na forum.

to i tak zbyt duża doza dowolności.
zasady są proste - nie tyka się cudzej własności. dlaczego na forum cudza własność miałaby nie być szanowana? bo ludzie są zbyt leniwi żeby klikać w linki i muszą mieć fotki podane na tacy? sorry, to są słabe argumenty.

szmatoholicy jednak mają problem, ja nie mam bo nie korzystam.

wystarczy używać tylko linków i problemu nie ma.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
22 czerwca 2010 20:43
pewnie, że można używać linków, mnie też ta trudność dziwi!
takie, a nie inne rozwiązanie wyłącznie zaproponowałam- jak już napisałam, dla mnie zasady są jasne.
wątek zamknięty
w związku ze zdjęciem zawartości torebki, moderatorki która nałożyła na mnie wczoraj karę, wnoszę o zdjęcie ze mnie tej kary...nie rozumiem, dlaczego mam ponosić konsekwencje cudzej gospodarki hormonalnej.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2010 20:59
Rozumiem, że piszesz o no-spie i o podpasce które wędrują ze mną od paru lat na wszelki wypadek ?  😂

edit: I proszę o uwagę by nie zamieniło się to w wycieczkę osobista.  😉
wątek zamknięty
dobrze rozumiesz, dodałbym jeszcze ketonal.
...czekam na odniesienie sie do mojego wniosku i dodam,że zniesienie "moderacji" moich wypowiedzi, ulży moderatorom i spowoduje,że będą mieć więcej czasu na naukę lub ewentualny po niej wypoczynek :kwiatek:
wątek zamknięty
dodam,że zniesienie "moderacji" moich wypowiedzi, ulży moderatorom i spowoduje,że będą mieć więcej czasu na naukę lub ewentualny po niej wypoczynek :kwiatek:


szantaż? 😀iabeł:
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
22 czerwca 2010 21:26
wrotki, żebyś Ty wiedział jak "moderowanie" Ciebie oszczędza czasu.
Nie trzeba biegać po forum, jest jedno miejsce, jeden haczyk do oznaczenia i jedno klik.
A jak moderacja nie ma czasu ? No cóż. Twoje wiadomości czekają  😎
wątek zamknięty
OK tak tylko chciałem pomóc.
tak czy inaczej to maksymalnie tylko kwestia tygodnia. 😎
wątek zamknięty
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
22 czerwca 2010 22:43
Witam,
Jak juz powiedziałam wcześniej będę upierdliwa i spytam czy te konie są w niebezpieczeństwie i potrzebują natychmiastowej pomocy?
Cytat:
"Witam,

Mam do oddania za darmo 2 letniego ogiera. SPokojny, nie ujezdzony, nikt z nim nie pracowal. Kon do tej pory pozostawiony byl "sam sobie". Po ojcu skoczku ogierze Cyprys z Boguslawic. Stoi w Lodzi. Rasa malopolska."

Cytat:
"witam!
Oddam Ogiera po wyścigach w bezpłatną dzierżawę. Ma 5lat, stacjonuje w Maniowie k.Wrocławia. Spokojny i zadbany. Do 150km od Wrocławia.
Więcej info na maila: paulina.kawinska@gmail.com lub tel: 511-702-939 begin_of_the_skype_highlighting              511-702-939      end_of_the_skype_highlighting."
moje ogłoszenie tego samego typu zostało usunięte, te nadal są w wątku. Dlaczego?
wątek zamknięty
Siss,

I to wszystko co mam w tej sprawie do powiedzenia. Tłumaczylam już dlaczego Twoj post został usunięty.
wątek zamknięty
Wawrku,oczekuję konkretnej odpowiedzi, a nie straszenia karą ostrzeżenia za to, że pytam.
Pkt.10 regulaminiu nakłada na Ciebie obowiązek odpowiedzi,a mnie daje prawo do pytania, więc się wywiąż, a nie kłam i się nie migaj:

edit 2: F. - niedobry moderator wawrek nałożył karę za kontynuowanie przepychanek w wątku krakowskim mimo próśb poprzez PW i w SSM. Nie dotyczy to konkretnego postu, ale całokształtu.


Co nazywasz przepychankami?Dyskusję?Ja posługuję się faktami, wypowiadam się o sytuacjach i obiektach mi znanych, prowadzę rzeczową dyskusję i nikogo nie obrażam w przeciwieństwie do niektórych respondentów.
Co obejmuje całokształt?To są stwierdzenia ogólne, podaj konkret.
Nie dość, że nie znajdujesz wytłumaczenia dla nałożenia kary, to kłamiesz
Nie było próśb przez PW i w SSM.Poza tym o co by te prośby miały być?

Podaj konkrety.
Wskazałeś, że kara jest za złamanie punktów 3,4 i 5 regulaminu-zacytuj moje posty, które to poświadczą.Zarzut jest konkretny, karę nałożyłeś-pokaż dowody-inaczej twierdzę, że uprawiasz osobiste zagrywki











wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 czerwca 2010 10:55
Regulamin:
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

nie ma tutaj mowy o tym, ze odpowiedź ma być dla pytającego satysfakcjonująca. Zatem liczy się fakt, iż odpowiedź została udzielona, a nie jej treść czy poziom usatysfakcjonowania pytającego. 😎
wątek zamknięty
F.

Odpowiedzi udzieliły Ci już dużo wcześniej moderatorki tutaj (sobie poszukaj) i na PW prosząc jednocześnie o zaprzestanie zaśmiecania wątku krakowskiego peanami na temat swojego ośrodka i próbami kryptoreklamy (chyba jako jedyna na tym forum masz własny wątek - możesz się tam pławić). Ja prosiłem Cię również kilka razy w nadziei, że jednak jako dojrzała (tak mi się wówczas jeszcze wydawało) osoba odpuścisz i chociaż spróbujesz znaleźć kompromis. Ale nie, przecież Cię tu wszyscy strasznie biją i nie wiadomo za co. Z pewnością się zmówili i chcą Cię zaszczuć. Naprawdę uważasz, że to z nimi jest coś nie tak? Kolejne PROŚBY moderacji olewasz, a userów PROSZĄCYCH o spokój w krakowskim masz w głębokim poważaniu. O sobie nie mówię, bom przeca kłamca, gbur i łajdak więc mi się należy.
I skończ już, bo cierpliwość moderacji i innych użytkowników też ma swoje granice.
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
23 czerwca 2010 13:20
korzystając z chwili spokoju pragnę przypomnieć :

Chciałabym zgłosić, że w czwartek 24.06.2010 wyjeżdżam i wracam...  nie wiem kiedy, tzn. nie przewiduję nieobecności dłuższej niż 6 dni w związku z czym w okolicach 30.06.2010 powinnam być znów dostępna. W czasie mojej nieobecności wszystkie sprawy, problemy proszę kierować do pozostałych moderatorów lub proszę czekać na mnie  :kwiatek:
wątek zamknięty
F.

Odpowiedzi udzieliły Ci już dużo wcześniej moderatorki tutaj


Wawrku czy Ty w ogóle wiesz o co ja Cię pytam?
Wlepiłeś mi karę i jak widzę sam nie wiesz za co

Ukarałeś mnie za ostatnie posty dotyczące chęci pomocy ludziom, których konie znalazły się w zalanych stajniach i za posty komentujące położenie stajni w Targowisku, a także ich pastwisk.
Czy zostało odebrane mi przez Ciebie prawo do komentowania rzeczywistości, a z jakiej racji?
Posługuję się faktami.
Gdzie Ty widzisz w nich załamanie pkt 3,4 i 5 regulaminu?
Te punkty zawierają szereg "przestępstw"-wskaż, że je popełniłam.
W którym miejscu wygłaszam jak twierdzisz peany i dopuszczam się kryptoreklamy?

Jakimś rozemocjonowanym pannom nie podobał się fakt mojego komentarza i uległeś ich presji?
A w którym miejscu ja nie mieszczę się nim w regulaminie?
Gdzie Ty widzisz żeby moderatorki udzielały mi jakichkolwiek odpowiedzi?tzn. co udzieliły odpowiedzi na pytania zanim zostały one zadane??????
Gdzie Ty widzisz, żeby słąne były do mnie jakieś PW lub prośby na SSM?

Oczekuję konkretów, bo jak do tej pory za cholerę nie widzę powodów dla przyznanej przez Ciebie kary
A jedyne co widzę, to fakt, iż nie wiesz o czym piszesz, a także nie wiesz za co mnie ukarałeś


Regulamin:
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

nie ma tutaj mowy o tym, ze odpowiedź ma być dla pytającego satysfakcjonująca. Zatem liczy się fakt, iż odpowiedź została udzielona, a nie jej treść czy poziom usatysfakcjonowania pytającego. 😎


Oczywiście, lecz oczekiwania są większe niż odpowiedź o treści :pitu,pitu-a taką wartość mniej więcej ma odpowiedź Wawrka na moje pytanie.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 czerwca 2010 05:43
[quote author=caroline link=topic=2273.msg630833#msg630833 date=1277286907]
Regulamin:
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

nie ma tutaj mowy o tym, ze odpowiedź ma być dla pytającego satysfakcjonująca. Zatem liczy się fakt, iż odpowiedź została udzielona, a nie jej treść czy poziom usatysfakcjonowania pytającego. 😎


Oczywiście, lecz oczekiwania są większe niż odpowiedź o treści :pitu,pitu-a taką wartość mniej więcej ma odpowiedź Wawrka na moje pytanie.

[/quote]
haha, widze, ze jednak nic nie rozumiesz 😵
więc jeszcze raz, innymi słowy:
zgodnie z regulaminem, którym się tak chętnie podpierasz, twoje oczekiwania ani twoja ocena wartości odpowiedzi moda, nie mają żadnego znaczenia. ŻADNEGO.
znaczenie ma tylko suchy fakt istnienia odpowiedzi.
odpowiedzi dostałaś. i naprawdę NIKOGO nie interesuje czy ci się one podobają czy nie. Naucz się z tym żyć.

wątek zamknięty
F - do końca życia będzie Cię trapić pytanie: Za co ja dostałam karę...? 😁
wątek zamknięty
Wystarczy pouprawiać d...pupolizostwo i ma się u Ciebie-Wawrku przody?:


pkt. 3 i 4.

Cały post natomiast wpisuje się w punkt 5.

Odpowiedź została udzielona. Konkretna, na Twoje pytanie. Jak ją sobie odbierzesz, to już Twoja sprawa, ale punkt 10 tego samego regulaminu został wypełniony.


wątek zamknięty
Regulamin:
10. Moderatorzy mają obowiązek udzielić odpowiedzi na pytanie użytkownika w ciągu 7 dni.

Oczywiście, lecz oczekiwania są większe niż odpowiedź o treści :pitu,pitu-a taką wartość mniej więcej ma odpowiedź Wawrka na moje pytanie


Caroline napisała:
haha, widze, ze jednak nic nie rozumiesz 😵 

A nie zauważasz, że napisałam, iż OCZEKIWANIA są większe?
Kolejny raz spotykam się z tym, że koniecznie próbujesz mi wytłumaczyć, coś co dla mnie jest oczywiste i wynika to z moich wypowiedzi.Wnioskuję, że masz problem w rozumieniu tekstu pisanego.
Jako uczestnik tegoż forum korzystam z możliwości zadania pytania moderatorowi, który nałożył na mnie karę za co została nałożona?

Moderator udzielając takiej, a nie innej odpowiedzi-tu kwestia rozbija się o udzielenie odpowiedzi KONKRETYZUJĄCEJ i UZASADNIAJĄCEJ nałożoną karę- SAM SOBIE wystawia ocenę ze SWOJEJ KOMPETENCJI a także STOSUNKU DO DANEGO UŻYTKOWNIKA.

I jeślibym przeczytała odpowiedź Wawrka, iż nałożył na mnie karę bo:
-takie miał widzimisie
-bo mnie nie lubi
-bo się odegrał za mój wpis o braku jaj w rozwiązywaniu problemów większych niż interpunkcja na tym forum
-bo uległ presji rozwrzeszczanych i rozemocjonowanych panien, które nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że dana stajnia jest położona na terenie, który przy następnej powodzi również może ulec podtopieniu, gdyż w tym wypadku działa zasada poświęcenia mniejszego kosztem większego(zbiornik wody pitnej dla miasta jest ważniejszy niż zalanie małej miejscowości)

to by mi to w zupełności wystarczyło.
A jeśli Wawrek upiera się, iż karę nałożył słusznie-to proszę o konkrety

[quote author=F link=topic=2273.msg619332#msg619332 date=1276421354]
Wystarczy pouprawiać d...pupolizostwo i ma się u Ciebie-Wawrku przody?:


pkt. 3 i 4.

Cały post natomiast wpisuje się w punkt 5.

Odpowiedź została udzielona. Konkretna, na Twoje pytanie. Jak ją sobie odbierzesz, to już Twoja sprawa, ale punkt 10 tego samego regulaminu został wypełniony.



[/quote]

Po pierwsze Dworciko po co mieszasz się do sprawy skoro nie Ciebie pytam i nie Ty nałożyłaś na mnie karę?
Po drugie co ma wspólnego mój powyższy wpis do sprawy?
Powyższy post napisałam już po "odbyciu" kary i nijak się on ma do postów za które Wawrek mnie ukarał.
No chyba, że raz karacie mnie powtórnie za jakieś stare kwestie(tak można odczytać wypowiedź Wawrka:za całokształt), a raz nie mogąc znaleźć logicznego wytłumaczenia dla Waszych działań będziecie twierdzić iż karę dostałam za coś, czego jeszcze nie napisałam.

F - do końca życia będzie Cię trapić pytanie: Za co ja dostałam karę...? 😁


Po co prowadzisz ze mną całą dyskusję?Motasz się w swoim tłumaczeniu, kłamiesz.

Ja napisałam jakieś posty-Ty stwierdziłeś iż złamałam regulamin aż w 3 punktach-nałożyłeś karę, a ja korzystając z punktu 10 pytam  za które posty.Nałożenie kary było proste to i uzasadnienie nie powinno sprawiać Ci tyle trudności

Poprawka cytowania:jeśli dalej coś jest nie tak, to przepraszam, ale rozłącza mi się internet.









wątek zamknięty
Po pierwsze, to popraw swój post, bo namieszałaś z cytowaniem.

Po drugie:


Po pierwsze Dworciko po co mieszasz się do sprawy skoro nie Ciebie pytam i nie Ty nałożyłaś na mnie karę?


Sugeruję, żebyś nie pisala na oślep, tylko zwracała uwagę na to GDZIE piszesz. Wtedy zrozumiesz.

Po trzecie:
edit, pomyłka.
wątek zamknięty
bo uległ presji rozwrzeszczanych i rozemocjonowanych panien, które nie są w stanie przyjąć do wiadomości, że dana stajnia jest położona na terenie, który przy następnej powodzi również może ulec podtopieniu, gdyż w tym wypadku działa zasada poświęcenia mniejszego kosztem większego(zbiornik wody pitnej dla miasta jest ważniejszy niż zalanie małej miejscowości)


To tak a propos tego, że Ty nie prowadzisz kryptoreklamy, tylko swobodnie dyskutujesz. Natomiast ktokolwiek mający odmienne zdanie jest rozwszeszczana i rozemocjonowaną panną  😎

Bardzo ciekawe jest to, że chyba tylko Ty jedna z uczestników wątku krakowskiego nadal nie widzisz, że to, co uprawiasz, to kiepski marketing 🙂 A proby dokopania konkurencji na ogół naprawdę nie podpadają pod kategorie "kulturalnej dyskusji".
wątek zamknięty
[url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,196.msg589016.html#msg589016]Punkt 4[/url] [url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,196.msg590131.html#msg590131]REGULAMINU[/url]
Punkt 3 i 5, wybacz, ale większość Twoich wypowiedzi w krakowskim wątku narusza te punkty - sugerowanie innym, że mają w nosie dobro własnego konia jest faktycznie objawem szacunku dla innych. Jeszcze raz powtórze - masz ochotę opowiadać o swojej stajni, porównywać ją do innych (zabawne, że nigdzie nie pojawia się tekst w stylu "stajnia X, tak jak moja może pochwalić się ładnymi pastwiskami", "w stajni Y, tak jak w mojej, można skorzystać z hali", za to wszędzie jest "stajnia X nie ma hali, a ja mam!", "stajnia Y dysponuje tylko padokami, nie ma pastwisk, a u mnie są!"😉, reklamować ją itd - ok, nie ma problemu. W Bodzanowskim wątku.
wątek zamknięty
Dworciko, kolejny raz pytam po co mi odpowiadasz?
Nie nakładałaś kary, nie oczekuję odpowiedzi od Ciebie.
Nie raz właśnie w tymże wątku można przeczytać jak zwracacie uwagę danemu użytkownikowi, aby ten zwracał się do konkretnego moda,tego który go ukarał, więc bądź konsekwentna i logiczna w tym, co piszesz.

A tak na marginesie wg Twojego rozumowania,to każdy mój wpis na temat naszej stajni może być potraktowany jako reklama-bo przecież nie będę o niej pisała źle.
Dalej tak absurdalnie rozumując reklamą nazwiesz sytuację kiedy ktoś zapyta na forum czy w Bodzanowie jest hala czy też pastwiska-ja odpiszę, że i owszem i to już będzie reklama?
Tzn.mam pisać, że w Bodzanowie jest hala tak jak i w Swoszowicach jak i w Niepołomicach i jeszcze innych stajniach, a także są pastwiska jak i w Rzeszotarach?I dopiero wtedy moje wypowiedzi będą poprawne?

Nie odnosisz wrażenia, że ocierasz się o absurd?

wątek zamknięty

Nie odnosisz wrażenia, że ocierasz się o absurd?



😂

F, może jak chcesz prowadzić dyskusję tylko z wybraną osobą, to załatw to na priv? Bo wypowiadanie się w otwartym wątku i zarzucanie innym, że się wtrącają, tak lekko mówiąc, niekonsekwentne jest  😀iabeł:

I naprawde nie widzisz różnicy między swoimi wypowiedziami po powodzi w Targowisku i Proszówkach, a przytoczonym przez Ciebie przykładem?


kiedy ktoś zapyta na forum czy w Bodzanowie jest hala czy też pastwiska-ja odpiszę, że i owszem i to już będzie reklama?




Pozwolę sobie na PRZERYSOWANIE, ale własnie w ten sposób wielu czytelników forum odebrało Twoje wypowiedzi - "Nie dbacie o swoje konie i jest wam wszystko jedno, co się z nimi stanie, bo trzymacie je w stajniach, które palą się/ które zalewa woda, a za to u mnie w stajni nigdy nie ma pożarów/powodzi i czego tam jeszcze chcecie. Więc kto nie trzyma koni u mnie, ma gdzieś dobro swojego konia".
wątek zamknięty
😵

A pisz sobie w wątku bodzanowskim jak chcesz i ile chcesz, mnie to ryba. Ale nie zatruwaj życia swoimi postami w krakowskim wątku ludziom, którzy sobie tego nie życzą. A sądząc po ogromnej ilości zgłoszeń jest ich wielu (i nie nazwalabym ich rozwydrzonymi pannicami).

Tak się przypadkiem sklada, że piszesz w otwartym dla wszystkich wątku pt. "Służbowa Skrzynka Moderatorów", a ja jestem moderatorem. Nie mam obowiązku odpisywania na pytania dotyczące ostrzeżeń, których nie nadalam, ale jesli wiem za co zostaly nadane, to mogę to zrobić, co niniejszym uczyniłam.

OTRZYMAŁAŚ KONKRETNĄ ODPOWIEDŹ NA PYTANIE, KTÓRE ZADAŁAŚ. Boli Cię to, że to nie wawrek odpowiedział, ale i nie masz już możliwości czepienia sie o jej brak, więc teraz czepisz się jak rzep tego, że to ja odpisałam?

"Ludzie marzą o zyciu wiecznym, a nie wiedzą co ze sobą zrobić w deszczowe popołudnie"...
wątek zamknięty
Wszyscy cisza!  Teraz tylko wawrek ma prawo się wypowiadać.    😂  Proponuję nowy punkt w regulaminie: osoba x, y, z decyduje, kto i kiedy może się odezwać. Osoby x, y, z będą wyłonione w drodze losowania.  W roli maszyny losującej wystąpi najsympatyczniejszy koń z forum, wyłoniony w drodze głosowania.
wątek zamknięty
Uwaga, następuje zwolnienie blokady, Twoj szczęśliwy numerek tooo... :


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.