Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

magda moze jakbyś napisała stajennym gigantyczną kartę z prośbą to i by może zabrali, w innym przypadku raczej wątpię.
Ktoś, mialam na mysli Nowecin, to jest kawalek drogi.  😉
Pojawic sie na zawodach moge tylko w sobote takze albo Nowecin albo Przywidz.... i teraz nie wiem. Dlatego mialam nadzieje sie moze dowiedziec jakie sa listy zgloszonych koni tu czy tu.

magda, rano po sniadaniu przeprowadza same konie. Nic innego nie ruszaja. Jak Twojego maja nie wyjmowac to sie zostawia kartke na boksie, ze tego konia osobiscie przeprowadzisz.
Co do rzeczy to potem kazdy na wlasna reke musi sobie poradzic. Teoretycznie, bo w praktyce to stajenni nie robia problemu i wszystko beda po kolei zwozic jak im sie powie co i gdzie.
to ich poprosze o przewiezienie scianek dzialowych coby stajnie na mniejsze podzielic i siodlarni  😵
to kolejne pytanie.. do kogo sie zglosic po klucze do dorobienia? bo nie wyobrazam sobie zycia bez siodlarni 🙄
magda, jakiej siodlarni?? Jakie klucze ?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2010 22:59
magda, będzie pewnie boks gospodarczy w którym się zagnieździcie. CHyba, że się ugadasz, żebyś mogła do siodlarni wstawić pakę... ale powodzenia.

A czemuż są przenosiny? wyścigi?
Klami będziesz w Przywidzu?? Mam taszczyć ze sobą twoje zamówienie?? ;>
Strzyga, wyscigi... Grrrr...

xxagaxx, no wlasnie wciaz sie zastanawiam czy pojechac do Przywidza czy do Nowecina. Moge Ci jutro powiedziec ?
pewnie 😉 no problem 😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 czerwca 2010 23:05
Klami, aaa, rozumiem i współczuję.
Przeważnie mieliśmy jeden boks na wstawienie pak w 50tce, o ile takowy był wolny. Jeśli nie - paki lądowały na korytarzu, w przejściu itp. Przebieralnia również na korytarzu. Było wesoło, ale o dziwo nic mi nie zginęło. Jedynie w poprzednich latach jak byłam na swoim żarciu notorycznie kradli paszę, ale już w pensjonacie nie miałam tego problemu.
ale ja nie mam paki!!!!!!!!!! wiec przepraszam, ale czy ciuchy buty i caly sprzet ma sobie lezec czy mam go nosic ze soba?
aaa musze dorwac kogo trzeba.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 07:50
ale czy to wina stajni,że nie masz paki?
a czy to moja wina ze przenosza konia ze stajni oplaconej do tanszej(??) i duzo mniej komfortowej??? skoro tak robia to niech zapewnia jakies podstawy komfortu uzytkowania
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 07:59
to żadaj wyrównania z kasą lub złóż wypowiedzenie.
a kiedy sa wyscigi ?
magda 50tka wcale tańsza nie jest 😉 a ja żyłam w niej bez paki. Załapałam się na szafkę. Zresztą sama wiesz (gdzie odkładałaś siodło 😁 ) Rzeczy, tak jak już wszyscy pisali, przenosi się samemu / prosi stajennych o przewiezienie.

Ja też się może pojawię w Przywidzu 😉
A ja sie chyba jednak w Przywidzu pojawie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 czerwca 2010 16:32
fajnie,o której?bo cały dzień nie mam opcji kiblowania...pewnie na C będę chciała się pojawić 😉
Jest juz gdzieś rozpiska godzinowa na jutro w Przywidzu??
Ktoś, nie wiem. Z samiutkiego rana musze ruszyc moja sierotke potem pojade do Przywidza. Mysle, ze kolo poludnia bym sie zjawila mniej wiecej.
Jest jakas godzinowa rozpiska ??
dzieki za odzew, juz wszystko wiem co trzeba. kobyla niestety idzie do 50, ale siodlarnie mam lepsiejsza zaklepana. uf.
do przywidza bym i ja pojechala ale ni mam jak 🙁
Sprzet mam w pace, ale co z pasza?? Jakbym ja na wierzchu zostawila to zapewne pol 50 bedzie nia karmione. A tego tutejszego owsa to ja nie chce. Wystarczy jak go czasami widze i ..... czuje.  :/ Paranoja. Na szczescie ulokowalam sie z tym w jednej siodlarni. 😉

magda, jak cos to mozesz sie ze mna zabrac. Kolo 11 bede z hipo wyjezdzac mysle. Z tym, ze chyba nie bede zbyt dlugo w Przywidzu. 
klamot ale ja do łorka musze na 13 🙁
magda, w sobote ?? No to szkoda. 😉
Jak to możliwe ze wciąż nie ma rozpiski??  😵 😵 Skąd ja mam wiedzieć o które trzeba przyjechać?? wrrwrwrrw

edit znalazłam choć listę koni i kolejność... ale oprócz godziny rozpoczęcia zawodów nie ma nic innego podane. 😵
Można znaleźć gdzies wyniki z Przywidza?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2010 16:34
Mały epilog do sprawy z wypowiedzeniami za stępowanie po trawie:






a to nie jest po top trendy? bo wygląda mi to na miejsce, gdzie stała scena.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 czerwca 2010 19:09
_kate, dokładnie, takie gorzkie podsumowanie, że pensjonariusz wjechać kopytem na trawę nie może, żeby potem top trendy mogły zniszczyć pół toru.
Moon   #kulistyzajebisty
28 czerwca 2010 19:55
Nie wiesz ze pensjonariusz to zuo konieczne? Najlepiej, żeby zapłacił, konia ew. wstawił i się nie pokazywał...
Żenada.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się