Stajnie na Śląsku

AleksandraAlicja nie wiem czy znajdziesz w tych okolicach jakieś fajne duże pastwiska, ja stoję w stajni gdzie są wybiegi... może nie są ogromne ale zadbane i koń może sobie spokojnie pobiegać i pobawić się z kolegami.

Ktoś bywa w stajni horsaj w Drogomyślu  👀 ?
Andre   I am who I am
25 czerwca 2010 15:38
Ktoś bywa w stajni horsaj w Drogomyślu  👀 ?

moje 2 znajome 😉
Miki05 - bardzo proszę. Pytałaś -to odpowiedziałam. Ja trzymałam u Waldka konie prawie 6 mies. i byłam bardzo zadowolona. Tzn,wymieniliśmy się końmi. On wziął moje dwa - bo w okresie zimowym chciałam trochę pojeżdzić na hali, a ja wzięlam jego 3 roczniaki - ogierki - bo jemu zależało na pastwiskach. A że u mnie 4 hektary - to miały gdzie ganiać.  😁 Ja miałam kawałek drogi aby dojechać - bo mieszkam koło Jastrzebia - ale oboje byliśmy zadowoleni.
A Waldek (właściciel), to fajny gość  🤣
Orientuje się ktoś, czy w najbliższym czasie lub ewentualnie ogólnie wakacyjnym przyjeżdża na Śląsk jakiś koński masażysta na normalne wizyty?
Czador Bardzo dziękuję za odpowiedz. Teraz tylko mam nadzieję, że znajdzie sie tam dla mnie miejsce  😉
AleksandraAlicja zaraz za granicą czeską,pod samym Cieszynem jest stajnia z dużymi pastiwskami i przyjmują konie na odchów.Nie wiem co prawda co się tam teraz dzieję,ale podać stronę www mogę.Zapraszam na priv  😉
Nie chce robic OT, bo to nie watek o ogloszeniach, ale...zamiescilam dzis ogloszenie dotyczace TYCHOW i okolic  😉
Zna ktos wolne boksy dla konia w jakiejs fajnej stajni okolice Myslowic... moga byc prywantne... oczywiscie godne polecenia.... Moj kon aktualnie stoi w stajni na dzieckach,ale chce go zabrac w inne miejsce... moze jakies kameralne... jak cos piszcie na motylek8@o2.pl z gory dziekuje🙂
był ktoś może teraz w weekend na zawodach w Jastrzębiu i ma jakieś zdjęcia z przejazdów?  :kwiatek:
rivik, Jakieś zdjęcia są😉 łap pw 🙂
rivik, Jakieś zdjęcia są😉 łap pw 🙂


ooo ja tez poprosze  :kwiatek:
black_mamba1926, do Ciebie to ja właśnie skrobię coś dłuższego  😡 Dobrze, że zerknęłam do wątku, dołączę linki🙂
dziękuje  :kwiatek:
i ja dziekuje  :kwiatek:

Mam pytanko : Czy zna ktos moze stajnie w Tychach -Czółowie( Czułówku)? ..chodzi o stajnie ''przydomowa, maja troche pastwisk i okolo..hmm 7 koni? jakos tak..Bede wdzieczna za wszlekie info  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
Czy znacie kogoś, kogo moglibyście polecić, kto przewozi konie z okolic Rybnika, Zakrzowa (to już opolskie)?
Zależy mi na kimś pewnym, kto wie, że wiezie zwierzę, transport potrzebny na poniedziałek.
Bardzo proszę o wszelkie kontakty.
Wybiera się ktoś 31 lipca na ujeżdżeniowe ZT w Ossach? 👀
wendetta -  Chodzi o zawody stajni Trot?    To ja się na pewno wybieram 🙂  ale nie jako zawodnik tylko "ekipa techniczna"
rudazaraza   Bo rude jest piękne.
16 lipca 2010 12:10
wie ktoś może czy w ten weekend są zawody w Ochabach czy nie? bo na stronie świata koni pisze jedno a w Koniu Polsim drugie....
Arcon   dążąc do celu.
16 lipca 2010 12:19
Co do Eldorado to tam jeździłam 🙂
Czy ktos z Was zna stajnie Aura w Wyrach i wie moze jak tam sie dostac najszybsza droga jadac od Starego Browaru Tyskiego( ul.Obywatelska)??? Jakies opinie??  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
[quote author=black_mamba1926 link=topic=1780.msg652899#msg652899 date=1279281964]
Czy ktos z Was zna stajnie Aura w Wyrach i wie moze jak tam sie dostac najszybsza droga jadac od Starego Browaru Tyskiego( ul.Obywatelska)??? Jakies opinie??  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
[/quote]

Osobiście tam nie byłem, ale słyszałem tylko dobre opinie.
w wakacje zeszlego roku przez przypadek tam trafilam - jechalam na rowerze do katowic i mi sie zabladzilo . 😉)
stajnia zrobila na mnie pozytywne wrazenie, byla hala namiotowa, duzo placu do jazdy z tego co pamietam, stajnia tez bardzo fajna, sklep jezdziecki na miejscu . jak dla mnie pierwsze wrazenie na +
i te polozenie, idealne na tereny . 😀
Dziekuje za odpowiedz!  :kwiatek:
Mam nadzieje, ze uda mi sie tam wybrac za niedlugo..nadal porownuje stajnie  i jeszcze nie zdecydowalam gdzie wstawic moja kluske 🙂
Witam
poszukuje stajni na Śląsku do jazdy rekreacyjnej :-)

sprecyzuje moje oczekiwania:
- konie musza być dobrze traktowane (nie zajżdzane)
- jazdy indywidualne
- dobrzy i mili instruktorzy/instruktor (im bardziej wymagający tym lepiej)
- kryta ujeżdżalnia (chce jeździć cały rok)
- konie pod duże osoby

aa i pod pojęciem Śląsk rozumiem okolice Katowic, Siemianowic, Mysłowic, Chorzowa, Bytomia, Rudy Śląskiej
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
21 lipca 2010 14:06
Link do stajni Aura. Mapka dojazdu na stronie. 🙂
http://stajniaaura.pl/
Znajoma trzyma w Aurze dwa konie i z tego co mi wiadomo jest bardzo zadowolona. Jedynym minusem jest kiepski dojazd do samej stajni i dojście dla osób, które nie są zmotoryzowane.
mnie nie chodzi o stajnie gdzie mozna trzymać konia, bo niestety takiego nie posiadam, ale o stajnie gdzie można nauczyć się jeździć na koniach miejsowych!
zlamandy, tak, to wiemy, ale black_mamba1926 pytała wcześniej o stajnię Aura i to są odpowiedzi do niej skierowane.
Livia   ...z innego świata
22 lipca 2010 07:20
Weszłam sobie na stronę stajni Aura i wszystko wygląda fajnie, ale "l ą żownik" w dziale pensjonat mnie zabił  😵  😂
Dziekuje wszystkim za informacje na temat stajni Aura.  :kwiatek:  .z dojazdem nie powinnam miec problemu( samochodem)..a i mialabym dosc blisko, bo bede..czesciowo juz mieszkam na tzw Wilkowyjach  😉
Teraz tylko pozostaje znalesc chwilke i podjechac tam. Zobaczymy..moze wkoncu znajde fajne miejsce dla mojego malucha - z dobra opieka i duza powierzchnia do wcinania trawy i galopowania  😉 .. i jakiegos konia/ konie do jazdy dla mnie  😉
PS: Gdyby ktos wiedzial o jakims koniu do wspol/dzierzawy/doszlifowania, ktorego moznaby zrobic i pozabierac na zawody w przyszlym sezonie, to byla bym wdzieczna za info  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się