Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 16:48
Tak samo jak i zwykły nawóz  😉
A co do burzy - leje po prostu w tle i błyska  😉 Efektów dźwiękowych nie stwierdziłam . Może Ci zalać nawet jak Cię nie ma , bo burza w każdej chwili może się pojawić . Chyba jest codziennie .
Dżizys Krajst, właśnie wysłałam komuś z rozpędu prezent który kosztował mnie 14 florenów  😵  😕
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 20:59
Już wiadomo , że mnie  😉
ushia   It's a kind o'magic
24 czerwca 2010 21:00
Krówke dostałaś?
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 21:02
Tak  😉
Co ona daje?  😁
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 21:06
5 SG  😉
nawożenie daje coś oprócz chronienia przed zalaniem?

jeszcze chwila i będę mogła wejść na dziką łąkę 😅
ushia   It's a kind o'magic
24 czerwca 2010 21:14
zwykłym nawozem tylko
super - skraca czas rośnięcia o połowe - przydatne przy niektórych misjach w restauracji i eventach, jak trzeba coś szybko uzbierać

mam zajawkę - stawiam wszystkie zagrody XL
a że mam juz do pszczół i minimum po dwie z każdego rodzaju to troche mi to zajmuje 😉
dzisiaj kupiłam druga obórkę, jeszcze po dwie sztuki na konie, ryby i pszczoły  😜
Bischa   TAFC Polska :)
24 czerwca 2010 21:37
U mnie Misja zoo stanęła na świniach  😁 Na razie o łosie walczę  😀 Jestem na 2 rundzie i brakuje mi 30 piłek do kolejnej  😅 Tylko nie wiem po co ta układanka po drodze , chyba sobie na głowie ją postawię  🤣
ushia   It's a kind o'magic
25 czerwca 2010 07:03
Potem tez jest coś ambitnego, jakieś budy z jedzeniem czy coś takiego  🙄
Mnie brakuje 69 do końca trzeciej 😀

Od dzisiaj mamy nowe (czytaj dziwne) nazwy poziomów - właśsnie zostałam "Miłosnikiem wsi", ale sa też "owocowe Józki" i "szparagowe jacki" i inne takie  😂
Bischa   TAFC Polska :)
25 czerwca 2010 07:15
Ja jestem Hodowcą ryb  🤣 Właśnie mogę zacząć rybki hodować  😀
Gram dwa dni i jeszcze mi się nie znudziło  😁 Macie rację, że wciąga.
Jestem na 9 poziomie i walczę głównie z misjami z serii restauracja, bo są w miarę łatwe i dostaje się fajne rzeczy.
Nick "maanja".
Deidre wysłałam zaproszenie, kurka po 2 dniach 9 poziom... Ja gram tydzień i jestem na 8  😁  👍
Bischa   TAFC Polska :)
25 czerwca 2010 12:52
Mnie się nie podoba pomysł z nowymi nazwami  🙄
ushia   It's a kind o'magic
25 czerwca 2010 13:33
Tzn wprowadzenie osobnych nazw dla kazdego poziomu jest ok, ale strasznie dziwaczne je wymyslili.
W ramach rekompensaty za ostatnie problemy ma byc event dajacy dwa razy wiecej pilek za uprawy i zagrody - moze jednak uda sie tego losia upolowac  😎
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 czerwca 2010 14:06
I mnie skusiła gra 😉

nick: Roulet 😉
To ja spytam znów - jest taka opcja, że można sobie pooglądać farmy innych?  😉
Wiem, że można oceniać, ale nie wiem jak i gdzie  🙂
Bo z chęcią bym sobie innych pooglądała  😁


Notarialna - wysyłam zaproszenie  😉
Edit: Jesteś na 27 poziomie?  😵 
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 czerwca 2010 14:09
wiesz, ze nie wiem? Na razie zaczęłam tutorial robić.
Albo przez roulett. Juz sama nie pamiętam co wpisywalam haha xd

wpisz Roulett 😉
Ok, jak mi tylko usunie tego Rouleta, bo coś się wiesza  😁
Zazdroszczę wam tych tutoriali, PD pewnie równo wpływa, u mnie zawiecha jak była tak jest i ciągle ten nieszczęsny pierwszy 😉
ushia   It's a kind o'magic
25 czerwca 2010 15:39
To ja spytam znów - jest taka opcja, że można sobie pooglądać farmy innych?  😉
Wiem, że można oceniać, ale nie wiem jak i gdzie  🙂
Bo z chęcią bym sobie innych pooglądała  😁
 


Wchodzisz na "newsy" - pierwsza opcja na górnej belce i tam jest takie okrągłe okienko podpisane "oceniaj znajomych". Klikasz na nie i wyświetla Ci farmy do oceny, tam mozna albo przypadkowa farme zobaczyc albo ze swojej listy znajomych
Oooo! Dziękuję pięknie  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
27 czerwca 2010 09:38
Wkurzać mnie trochę zaczyna Farmerama  🙄 Piłki dostaję i znikają w czasoprzestrzeni niektóre . Co jakiś czas zeruję ilość piłek wrzucając je na stadion . I mimo , że piłkę dostałam na liczniku jest dalej 0 , nawet po przelogowaniu .
To samo z wodą . Mam 3 zbiorniki co 12 godzin dające mi 15 (w sumie) jednostek wody . No i tą wodę zbiorę , poję coś tak bo nie miałam bądź podlewam , nagle wszystko znika i mam zerową ilość wody , a zbiorniki odliczają kolejne 12 godzin  😫
Ja też zrobiłam konto ale wkurza mnie trochę ta gra z tych samych powodów co Bischa ;/ Ale gram 🙂 Mam pytanie jeśli wykonałam zadanie restauracja to skąd mam wziąć nagrodę za nie ?
Nick : Ćpakowa
ushia   It's a kind o'magic
27 czerwca 2010 11:30
Nagroda sama Ci się dodaje, jeżeli to coś do stawiania to szukaj na paskach po lewej
No to nie widzę trudno . Jeszcze jeden problem ma na tutorialu ;p Stanęłam na 8 zadaniu o hodowli kur no i już kilka wyhodowałam a nadal nie dostałam pkt doświadczenia.
ushia   It's a kind o'magic
27 czerwca 2010 12:32
A czego nie mozesz znalezc? (nie pamietam juz jakie te nagrody w tutorialu byly)
Jak zacial sie tutorial, czyli nie pojawia sie przycisk "dalej" czy tam "gotowe" to niestety ale tylko pisanie do pomocy technicznej pozostaje
Mi tez się na początku tutorial zaciął i się kapnęłam, że on musi być cały czas włączony, a nie schowany, żeby działał.
Mi tez znikają piłki  🙄 ale jakoś nic innego wygranego mi nie zniknęło więc poszukaj dobrze 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 czerwca 2010 17:12
Piszecie że fajne i wciąga więc też się zarejestrowałam przed chwilką 😁

Edit: Mój nick to Misskiedis  😎
Drapacz...od wczoraj gram i lipa 2gi poziomi eh no nie umiem, nie wiem..help
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się