Stajnie w Lublinie

A to nie koniec cudów...

http://www.koziolek.lublin.pl/news.php?did=2&idnews=84156

Rosochacki przyznaje jednak, że opóźnienia w pracach nad torem są poważne. - Nie wyrobiliśmy się do maja. Będzie gotowy do połowy lipca, ale na pewno nie trawiasty. Wszystko przez deszcze, które uniemożliwiały wjazd na plac ciężkiego sprzętu.

Z kolei prezes Głębocka pytana o deklaracje Rosochackiego mówi nam, że nie ma szans, aby zdążyć z torem na czas.

Miało być pięknie-pięknie, a wyjdzie jak zawsze...

I czemu nie jestem zdziwiona....?



to było do przewidzenia xD
chyba nikt się "nie ładował" na ujrzenie tego toru...
galopada_ jeśli o mnie chodzi to po ptokach. jakbyś wcześniej napisała to bym zwróciła uwagę na te konie ale może ktoś inny ma zdjęcia 😉
ogólnie pogoda odstraszająca, jak w zeszłym roku. ale plus za organizację bo wszystko bardzo sprawnie szło.
No właśnie, był ktoś dziś nad Zalewem z aparatem? Przydadzą się zdjęcia małej, brzydkiej i w dodatku siwej z 80 ;D
Ma ktoś może fotki zapasionego konika polskiego z dzisiaj?
Jechałam 2 x 70 ;D.
ogólna organizacja w porzątku i klimat fajny, ale rozprężalnia pożal się Boże... taki hmmm lonżownik?
a z pogody chce mi się trochę śmiać... takie 'deja vu' sprzed roku 😉 ale jestem dobrej myśli że jutro będzie już ładnie 🙂

a ma ktoś zdjęcia koni: Jankiel, Dirman, Robespierre?
Ja mam dużo zdjęć 😉.
galopada_ mam zdjęcia Katarzyny Bieńko 😉
dziś postaram się to ogarnąć i wrzucę małą galerię, może komuś się coś przyda  😎

ma ktos moze moje zdj?
ruda klacz balsamina w zielonym padzie szła;p
w sobote 80,90 w niedziele 2x90;]
sarnecki10@o2.pl jbc😀
Organizacja zawodów bardzo fajna tylko szkoda ze pogoda do d..y  🙄
Dzisiaj to byłam cała w błocie...zresztą konie też. Było też bardzo ślisko i ciesze się że nikomu się nic nie stało.  🙂
Powtórka z rozrywki? W zeszłym roku na zawodach nad zalewem też była fatalna pogoda  😤
galopada_   małoPolskie ;)
20 czerwca 2010 19:48
break stadninakonizabno@interia.pl  :kwiatek:
jeżeli chodzi o zdjęcia z Zalewu (niestety tylko dzień pierwszy) to jest kilka moich zdjęć na stronie śk  http://swiatkoni.pl/gallery-photos/717.html
Ode mnie niestety rewelacji nie będzie, aparat nie chciał wgl współpracować, przez co większość zdjęć poszła do kosza  🙄.
Poza tym zgrałam tylko część, bo net odmówił posłuszeństwa. Jak uda mi się ogarnąć, to dogram resztę 😉.


[[a]]http://s970.photobucket.com/albums/ae181/break-albumy/Konie/zalew%20zemborzycki/[[a]]
a ma ktoś może jakieś zdjęcia og. Arioso i naszego para-jeździectwa?? 🤣 
krysza213@op.pl
Mój album już gotowy, link jest w moim poprzednim poście 😉.
krysiex213 Arka jakieś są w moim albumie, ale z tego co pamiętam nie pod Tobą. Z Tobą w roli głównej mam film, postaram się zgrać niedługo 😉.
Kto wiekiedy beda zaowdy w LKJ?
Wiwiana   szaman fanatyk
23 czerwca 2010 09:18
Hej, a kto ma więcej fotek Piotrka Greli na kucu Ramiro? 🙂
Jest tu ktos kto zna walacha Tajfun xx ? Kon stoi w Arizonie lub gdzies obok...
Jesli tak -prosze o PW. :kwiatek:
Napisz do flicka1995, ona zna Tajfuna.
Może robił ktoś zdjęcie kucykom w tym najwcześniejszych konkursach? w sensie 70-80? Może Mariska została uwieczniona? albo Małgorzata Wójcik ? bedą zachwycone ;D
a jak wyglądały konie / kuce ? może ja coś znajdę ....
jedzie ktos na finaly oom?
Pansy   Gardeczka Gwiazdeczka :*
27 czerwca 2010 13:20
Może robił ktoś zdjęcie kucykom w tym najwcześniejszych konkursach? w sensie 70-80? Może Mariska została uwieczniona? albo Małgorzata Wójcik ? bedą zachwycone ;D


Raija ja bylam drugiego dnia praktycznie od poczatku i wlasnie cyknelam foty tym maluchom. Np. byly 2 dziewczynki na dwoch srokatych kucach, albo jedna jeszcze na bułanym. Wiele zdjec wstawiam na mojego fbla www.xxorchisxx.fbl.pl  😀
a wie ktoś jak tam feliniaki? wyniki, fotki, krótka realcja?
caroline   siwek złotogrzywek :)
27 czerwca 2010 17:43
a wie ktoś jak tam feliniaki? wyniki, fotki, krótka realcja?

feliniaki - jak zawsze - piękne!

Pamiętam wyniki tylko 2 klas ogierów - obie wygrały "nasze" forumowe feliniaki (Zygzakowy i Ascaiowy - Mielno i Graham). Graham został też najpiękniejszym koniem przeglądu.

część użytkowa pokazu - odważna dziewczynka, która zdecydowała się w ostatniej chwili zrobić pokaz ujeżdżenia, emocjonujący pokaz zaprzęgów, przepiekny kadryl 6 kuców, konkurs skoków - jak to zawsze kiedy dzieciaki startują - emocje i brawa większe niż same przeszkody. no i na koniec clue programu: konkurs potęgi skoków. Kuc o wzroście 127 cm przeskoczył pod naprawdę sporym jeźdźcem przeszkodę pod którą każdy z nich mógłby przejść tylko lekko uginając nogi 🤔 115 cm 😅 (myślę, ze Felek skoczyłby i 120 cm, ale zmęczenie wzięło chyba górę, mimo wszystko - olbrzymi podziw i wielkie brawa dla tej pary!)

poza tym - piękna pogoda, super atmosfera, impreza super przygotowana i BARDZO sprawnie poprowadzona, wszyscy nieobecni niech żałują, że ich wczoraj nie było w Bonanzie 😎

bardzo się cieszę, ze mogłam tam wczoraj być 🙂
(fotoreporterów było sporo, myśle, że niedługo pojawi się trochę fotek 😉)
niech no tylko dostanę fotki w swoje łapki to zasypię  😁 grzecznie ostrzegam  😁 bo jestem taaaaaaaaka dumna z chłopaków  😍
wszyscy nieobecni niech żałują, że ich wczoraj nie było w Bonanzie

Ja bardzo żałuję, stoję w Bon a nie mogłam być przez głupią anginę  👿
Mógłby mi ktoś powiedzieć jak dotrzeć spod busów do lkj? Jeżdżą tam jakieś autobusy?  😡
z pks czy pkp? z pkp 28 na pewno a pks nie wiem... sprawdź na stronie mpk - przystanek to dworzec głowny pkp o ile się nie mylę
Z dworca autobusowego, mpk 39, wysiadasz na Jana Pawła 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się