Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

magda, na hajpo też mam zamiar się niedługo wybrać w odwiedziny 😉
wątek zamknięty
Haha, ale to bylo po imieniu:P Chcoiaz Ty sie możesz tez czuc zaproszona 😀 :> magdo :P
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 czerwca 2010 23:22
Ojej, jestem profesjonalistom, miło mi =)
Wbrew temu, moje zdjecia nie kosztują aż tak dużo xP
wątek zamknięty
Raven GRATULUJĘ, życzę postępów z młodym, jest cudny!
Alice, znajdź jakiegoś frajera w stajni, daj aparat do łapy i po sprawie 🤣
Dzisiaj Arecki nawet fajnie, w kłusie trochę sztywny przez moje łapy 🤬, ale za to nadrobiliśmy galopami i kontrgalopami do X 🤣 Mam całkiem sporo zdjęć, jak dostanę będę się musiała pochwalić koniną.
wątek zamknięty
Madźź mogę sie zaopatrzyć w aparat i dzień w dzień Ci sesje robić, tylko proszę, odpisz mi, hmm? Bo nie wiem co ze sobą zrobić a w sumie w czwartek ruszam podbijać pomorze 😉
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
28 czerwca 2010 06:29
Raven-ogromnie ciesze sie razem z Toba i gratuluje pieknego zwierzaka 😜 Suuuuuuper!!! 😍 🙂
wątek zamknięty

Alice, znajdź jakiegoś frajera w stajni, daj aparat do łapy i po sprawie 🤣


Tak, to by bylo proste, tylko, że u mnie nie ma nikogo w stajni:P Sporadycznie kogoś spotykam:]
wątek zamknięty
Raven no w końcu, gratulacje  😅 , no to koniecznie muszę Was odwiedzić
Burza Wasze zdjęcia są zawsze mega pozytywne  😀 , no i tak, biel i czerń to piękne zestawienie
_kate i jest diagnoza, o kurcze, współczuję

a my nadal kulawi  🙁
nie wiem, dziś będzie wet to może przy okazji zobaczy Fantazję
wątek zamknięty
O kurcze, kiepsko 🙁 A podejrzewasz coś? Puchnie jej ta noga albo kopyto grzeje? Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego.
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 czerwca 2010 07:52
Raven gratuluję! ale ma świetne imię  😜


nasze wczorajsze dreptanie:
wątek zamknięty
nic nie grzeje, nic nie jest spuchnięte, nic ją nie boli, przynajmniej powierzchownie
podejrzewam że albo stanęła na coś kopytem, albo gdzieś lekko skręciła nogę, nie wiem, może coś nadwyrężyła  🙄
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 czerwca 2010 07:59
Burza toż to wstyd tylko jedną fotkę dac! 😁 więcej,więcej 🙂
Anaa na tych fotkach jego masc wygląda inaczej,ale i tak nadal uważam,że zjawiskowa bestia 😜
Fantazja biedna kobyłka  🙁 rozumiem,że w takiej sytuacji macie przerwe w pracy?
wandetta jak się wsiada to się czasem spada 😁
smarcik rzadko coś dodajesz,więc muszę się napatrzeć,bo jak na moje laickie oko to skoki całkiem fajne 😉
wątek zamknięty
incognito, mamy przerwę konieczną, a zaczęło się nam tak dobrze układać
najdziwniejsze że tylko w kłusie kuleje
wątek zamknięty
RavenGratulacje! I żeby się zdrowo chował 🙂
wątek zamknięty

najdziwniejsze że tylko w kłusie kuleje



ale to nie jest wcale dziwne 😉 JUż nie raz widziałam konia u którego kulawizna była widoczna tylko w kłusie, stępi galop czysty/
wątek zamknięty
Raven gratuluję 🙂 Zapowiada się niezłe ciacho 😜
wątek zamknięty
A Raven umilkła.. przyznaj się, ile ma wzrostu? I gdzie stoicie?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
28 czerwca 2010 09:27
dawno tu nie było mojego nielota w wersji latającej 😉






na moje motylki łokciowe nie patrzcie  😡 😡
wątek zamknięty
deborah fajny ten nielot 😉
Anaa fotki przepiękne! Gero bardzo fajnie wygląda 🙂
aaaa, jak ja bym poskakała!  😉
wątek zamknięty
Dżizas, Deb, jaki on jest mega potężny :O Aż dziwnie wygląda w locie 😀 Coś kiedyś chciałaś od jego techniki, teraz chyba musisz to wypluć ;D Za to ty siedzisz zupełnie inaczej niż na Komańczy. Brawo, Szogun się zmienił nie do poznania!
wątek zamknięty
deborah śliczne zdjęcia jak dla mnie to pierwsze bomba, a Szogun po prostu bułeczka z masłem  😅
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
28 czerwca 2010 10:33
Dzionka, zmienił się bardzo i poprawił skokowo. już dawno odszczekałam wszystko złe co powiedziałam na jego temat😉 ale nadal nie jest to typ skoczka. wszystko trzeba rzeźbić. choć lubi skakać to nie ma tego od Bozi.

siedzę inaczej w moim mniemaniu dużo gorzej, bardziej asekuracyjnie więcej muszę myśleć o nim tym samym mniej myślę o sobie. teraz przed nami gimnastyka. oswoję sie trochę z nim bo skacze inaczej, ciężko, zawisa w powietrzu. Komańcza przy nim to piłeczka pingpongowa 😉

Szog ma przy tym takie pomysły na składanie przodu, ze mózg staje. później wstawię fotki 😉 muszę uważać żeby mnie nie kopnął lewą nogą bo często ją tak wywija ze rawie sięga mojej stopy 😉
wątek zamknięty
Deb, szogun świetnie wygląda. A nawet jeśli nie dała mu Bozia talentu, to sercem może trochę ponadrabiać 😉
masz PW  :kwiatek:
wątek zamknięty
Alice a Ty się nie martw bo już niedługo zawitam z Madź do Ciebie i pewnie jakieś fotki tez się zrobią.  😉

Pomorze, przybywam!

btw deb Szogun super wygląda... i wcale mu Bozia nie poskąpiła! 🤬
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
28 czerwca 2010 10:44
o tu widać że ma jedną nóżkę dużo bardziej 😉
wątek zamknięty
Haha, no bosko wywija 😀 Tak myślałam, że twój dosiad wynika z umiejętności konia. No nie mogę się na niego napatrzeć, ależ on się rozrósł skubany 😀!!
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
28 czerwca 2010 10:52
Rewirowa go tak rozrosła 😉
a poza tym on się tak spina i zbiera w sobie na odskoku że 2 razy większy się wydaje 😉
Ramires, epk,  :kwiatek:
wątek zamknięty
deb nic nie mówiłaś że uprawiacie akrobatykę w locie hihihi
wątek zamknięty
Na niektórych zdjęciach, szczególnie tych robionych od przodu, widać że niezłe smoczysko z niego🙂Zdjęcie z powywijanymi nóżkami- rewelacja 👍

Mój zazwyczaj chowa podwozie pod siebie, ale jak widać zdarzyło się też połączyć łapki w locie.
wątek zamknięty
dodam moje dwa szportowce z wczoraj i zmykam prać czapraki  😁

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.