Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Paczka nasza będzie 5 lipca w Polsce!!! Dam znać co jest w paczce i ile należy zapłacić. Proszę też o kontakt osoby które zamawiały 😉
halo halo 🙂
najprawdopodobniej na dniach bedziemy robic zamowienie z kolezanka.
Jest ktoś chetny??
halo halo 
najprawdopodobniej na dniach bedziemy robic zamowienie z kolezanka.
Jest ktoś chetny??

a wiecie już może ile trzeba doliczyć za przesyłkę? bo tak mnie kusi jedno ogłowie, tylko nie wiem czy one sa jeszcze i w jakich rozmiarach bo na stronie nie pisze albo ja nie umiem znaleźć, chodzi mi o to:
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300030&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

i nie wiem czy różnica pomiędzy full a xfull jest duża?
halo halo 
najprawdopodobniej na dniach bedziemy robic zamowienie z kolezanka.
Jest ktoś chetny??

a wiecie już może ile trzeba doliczyć za przesyłkę? bo tak mnie kusi jedno ogłowie, tylko nie wiem czy one sa jeszcze i w jakich rozmiarach bo na stronie nie pisze albo ja nie umiem znaleźć, chodzi mi o to:
http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300030&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC

i nie wiem czy różnica pomiędzy full a xfull jest duża?


jest już tylko Cob
jakie Wam MNIEJ WIECEJ koszty przesylki wychodza?  tak na przyszlosc chcialabym wiedziec.
przesyłki wychodza po około 12-15 zł. tak mniej wiećej..wszystko zależne od ilości osób. Za to zmaówionko koszty wyszły 12,50. 😉
dziekuje slicznie  :kwiatek:
jest już tylko Cob

Dzięki, czyli i tak odpada.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 czerwca 2010 18:48
ms_konik bardzo fajne 😀D  😀
Dziewczyny czy któraś się przyznaje do zamówienie jednego Artemisa Full?? Bo przyszła paczka a mi tu chyba jedno ogłowie zostało  🤔wirek: 🤔wirek:



No a tak na marginesie, właśnie przysłali kaptur do derki  😁 👍 Zamawiany jakoś hmm w styczniu??  😵
a czy ktoś wie co z zamówieniem składanym u naski?
Wczoraj napisała do mnie Naska że pieniążki zostały już posłane do hooksa. Troszkę zeszło się niektórym z wpłacaniem na jej konto. Jak dojdzie do nich przelew da znać i będziemy mogli odliczać do przyjścia paczki.
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
10 lipca 2010 19:55
LOVELY Naska mi mówiła pare dni temu że jeszcze nie wpłaciły chyba 2 os ale wszystko mamy zaklepane


wiem, mi też pisała
dzisiaj mi odpisała ze w pt poszła kasa
O..... czyli juz blisko.
Super.
No moje mejlowanie z naską zakończyło się 18 czerwca, nie dostałam ani numeru konta ani informacji przypominającej, ani podliczonej kwoty zamówienia, więc stwierdziłam że to chyba nieaktualne albo wyjechała gdzieś....  🤔 Fajnie wiedzieć.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 lipca 2010 13:06
skoro kasa poszła już do hooksa to lada moment powinno byc zamówienie 😀
O ile kasa sprawnie do nich poszla. Pamietam co bylo przy poprzednim zamowieniu, jakies bankowe cyrki. Naska poslala przelew a kasa pojawiala sie i znikala zeby wkoncu po perturbacjach  i dosc dlugim czasie pojawic sie jednak w Hooksie.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 lipca 2010 13:35
miejmy nadzieję, że tym razem żadnych cyrków nie będzie :P
hejka Dziewczyny.

Przepraszam że rzadko bywałam w ostatnim czasie ale dopiero od czwartku mam w końcu neta (ps . Nie polecam operatora DIALOG....MASAKRA)
Pisałam do wszystkich na pewno odnośnie płatności, gdyż zaznaczam sobie przy każdym iż został poinformowany.
Proszę o info jeżeli ktoś jeszcze nie otrzymałam wiadomości. Czekałam sporo czasu na przelewy , w końcu pieniązki wysłałam w piątek bo reszta dziewczyn by mnie chyba zamordowała. 😉
Jest jeszcze szansa by dosłać im kartą więc proszę o pilne info na pw.

Klami spoko, tym razem skorzystałam z innego banku...bo kurde nie na żarty się ostatnio przeraziłam. 😉 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 lipca 2010 14:10
naska w orientacyjnie kiedy przyjdzie paczka ??
naska w orientacyjnie kiedy przyjdzie paczka ??


jak ja niecierpię takich pytań... Przyjdzie jak przyjdzie. Wystarczy ten wątek poczytać żeby się dowiedzieć ze z hooksem nic nie wiadomo  😵
he he dokładnie xxagaxx . Oni są niemożliwi...ja mam tylko nadzieję iż wszystkie produkty które rezerwowałam i ponoć są bo tak mi napisali to faktycznie przyjdą. 😉 😉

juliadna jak wszystko będzie si to 4 tygodniu lipca 😉 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 lipca 2010 19:14
o to super 🙂  🏇 🏇 🏇
klapcio89   Walczący z cieniem...
14 lipca 2010 21:27
Zbiera ktoś zamówienia z Hooks'a w najbliższym czasie? 🙂
podbijam
ja również🙂
Jak dotrze do mnie to zamówienie , to raczej będe robiła kolejne.
A tak wogóle jest duuzo nowości w hooksie. Polecam zobaczyć!! 😉 😉 Nowy meksykaniec jest prześliczny!!! 💘
a wiadomo coś już o zamówieniu? hooks coś odpisywał?
bo znowu strasznie się ciągnie 😉
ja bym chciała buty z promocji ale promocja tylko do 1 sierpnia;/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się