Farmerama.com

Karla jeszcze się rozkręcisz ja gram ponad tydzień i dopiero 6 ;/ A nagrodą była siekierka chyba nie pamiętam... Teraz też wygrałam XL kurnik i go nie mam.
ushia   It's a kind o'magic
28 czerwca 2010 14:48
Ulepszenia do zagród powinny byc pod przyciskiem z gwiazdką - trzeba nałozyć na zwykły kurnik
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
28 czerwca 2010 14:54
Karla, ja dzisiaj na 3 weszłam ale nie powiem, trochę się sałaty nasadziłam 😁 Jeszcze wszystkiego nie ogarniam ale jest coraz lepiej 😀
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
28 czerwca 2010 15:28
A ja gram 3 dzien i 9 poziom 😁

Misskiedis, Zaprosiłam cię do sąsiedztwa 🙂
Co to jest ulepszenie pucharów? Dekoracja tylko?
ushia   It's a kind o'magic
28 czerwca 2010 21:06
tak
z nudów uzbierałm aż do złotej kukurydzy, w zwierzatkach brakuje mi troche
Bischa   TAFC Polska :)
28 czerwca 2010 22:17
Ja żałuję , że się w to bawiłam . Zalegają mi te puchary , nawet tego wywalić nie można . Jak się wywali z pola , to wracają na pasek  😤
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 czerwca 2010 09:07
Notarialna, dzięki, przyjęłam zaproszenie 😉
Dostałam jeszcze od kogoś prezent, za który bardzo dziękuję :kwiatek: Owieczki się przydają tylko nie wiem co mam odesłać w zamian (i komu 😡 -nie wiem gdzie sprawdzić od kogo dostałam prezent )

I skąd wziąć te piłki?! Pisałyście że z upraw a ja nie mam żadnej 🙁 Mogę wejść na stadion ale piłki ani jednej nie mam...

Edit: Jeszcze jedno 😁 Jak uzupełnić zbiornik z wodą? Teoretycznie miał się uzupełniać co 12 godzin, czy muszę zużyć całą wodę żeby się uzupełnił?
ushia   It's a kind o'magic
29 czerwca 2010 10:38
Co 12 godzin to zbiorniki dodatkowe  - trzeba je "zebrac" tak jak roslinki z pola.
Podstawowy zbiornik uzupelniasz klikajac na niego - pojawia sie okienko do zakupu wody. Kupuj dopiero jak zuzyjesz cala, bo placi sie zawsze tyle samo.

Niestety komunikat o prezentach pojawia sie jednorazowo, trzeba pamietac co od kogo bylo.

Piłki pojawiaja sie losowo podczas zbierania plonow - sadzisz cos tam i jak zbierasz to moga wyskoczyc. Albo i nie 😤
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 czerwca 2010 11:02
ushia dzięki :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2010 13:37
Misskiedis owieczki ode mnie  😉 MoniaKŁ to ja  😉 Ja obecnie i chyba już na wieki zbieram piłki , bo zwierzaków , roślinek już troszkę mam  😉 I mi miejsca by zabrakło jakbym dalej je zbierała  🤣
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 czerwca 2010 17:01
Bischa, tak myślałam że od ciebie ale nie byłam pewna :kwiatek: Odesłałabym ci piłki gdybym miała ale niestety... Nie mam ani jednej :/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2010 17:04
Jak sie te piłki łapie i gdzie one się potem składują?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
29 czerwca 2010 17:30
Notarialna,
Piłki pojawiaja sie losowo podczas zbierania plonow - sadzisz cos tam i jak zbierasz to moga wyskoczyc. Albo i nie 😤



Po co mi właściwie woda? Nie podlewam upraw i rosną, zwierzątka też jak na razie żyją bez wody, więc do czego mam jej używać?
wyslijcie mi cos😀
kurcze  no ruszylam na wyzszy poziom
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2010 18:26

Bischa, tak myślałam że od ciebie ale nie byłam pewna :kwiatek: Odesłałabym ci piłki gdybym miała ale niestety... Nie mam ani jednej :/


i

Jak sie te piłki łapie i gdzie one się potem składują?

Misskeidis masz taki duży prezent , tam gdzie prezenty wysyłasz (w mieście) i jako produkt sezonowy masz piłkę i tak samo jak inne prezenty możesz ją podesłać  😉
Notarialna składowane są na stadionie - klikasz na stadion w mieście i po środku masz strzałkę z piłką i tam Ci się pokazuje ilość piłek które masz - piłki możesz dostać jako prezent , ale także "zebrać" z upraw (wyskakuje Ci z pola z którego coś zebrałaś piłka) lub z wyhodowanych zwierząt . Ewentualnie kupić za normalną kasę .
Edit Karla chyba krowę Ci wysłałam  😁 Nie pamiętam , a wysłałam 5 minut temu  😂 Skleroza  🤬
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2010 18:49
Karla🙂, Masz nick Drapacz? Jeśli tak to zaproszenie do sąsiedztwa wysłałam 🙂
dzieki za krowe- tylko co z nia sie robi??
notarialna jak ogarne co i jak to oczywizda sie sasiadkujemy
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2010 19:25
Krowę możesz wziąć sobie z paska po lewej na dole - co jest pole , drzewo , krowa i pod krową gwiazdka - tam powinna być owa krowa - naciskasz tak jak przy polach i wstawiasz w wolne miejsce na farmie . Bodajże za krowę co 50 minut masz 5 SG .
Pasie sie 😅
wyslalam Ci chyba pilke 😡
Bischa   TAFC Polska :)
29 czerwca 2010 19:35
Tak dostałam i pięknie dziękuję  :kwiatek:

Edit Misskeidis woda przyspiesza rośnięcie roślin/zwierząt jeszcze bardziej niż sam nawóz/pasza . Poza tym jak to tak , zwierzęta i rośliny bez wody ?  😁
a taczka pelna kwiatow przeslana przez kogos to do czego jest i co sie z nia stalo, bo dostalam info ze dostalam i..nic
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 czerwca 2010 21:52
Karla🙂, Ode mnie dostałaś 😉
To jest ozdoba 🙂
toc wiem, ze od Ciebie
a gdzie ta ozdoba bo ehm no nie wiem gdzie jej szukac😀
ushia   It's a kind o'magic
29 czerwca 2010 22:07
przeloguj sie i szukaj albo pod gwiazdka albo pod kwiatkiem
Ozdoba owszem, ale daje SG i PD 😉
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2010 09:48
Karla masz zaproszenie ode mnie do sąsiedztwa  😀 Jeden sąsiad mi się zmył  😉
a ja robię sobie odwyk od farmy na tydzień. Czy jak zostawiłam nieobsadzone pola to mi się zachwaszczą?
Bischa   TAFC Polska :)
30 czerwca 2010 10:10
Tak , drzewa porosną bluszczem . Nie wiem jak ze zwierzętami .
😵
Upsss...nie wiem czemu nic mi się nie napisało .... czy ktoś mi moze powiedzieć jak dostarczyć tą cholerną sałatę do restauracji prosto z pola...nasadziłam tego i nic... 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się