Koncerty, imprezy i inne wydarzenia artystyczne

u mnie na tapecie 18 Fokus, 20 Myslovitz .  jak ja kocham czerwiec za te koncerty . 💘
patataj   tyle smaku - we fraku
07 czerwca 2010 14:59
Bilet na Sonisphere już w łapie! Ktoś jeszcze jdzie?  💃 💃 💃
Jasne, że ja idę 😁 Tym razem też będziesz pod sceną?
wie ktoś może czy Radiohead będzie jeszcze koncertować w Polsce?
wybiera się ktoś na hh festival w Giżycku? 6-7 sierpnia, m.in rahim,molesta,kasta,proceente,ostr,grubson,gural
Atamanka tym razem II płyta bo już raz na metallice byłam więc aż tak mi na golden circle nie zależy 😉

emade o Radiohead wiem tyle, że gdy w zeszłym roku u nas grali to przy okazji dorwałam jakiś artykuł gdzie mówili, że nie chcą już jeździć w długie trasy bo to nieekologiczne, zżera pełno energii i blablablaekologiablablabla. Więc możliwe, że już nie będą się do nas zapuszczać... chociaż kto ich tam wie 😉
a ja właśnie u siebie na balkonie oglądam koncert dody 😀 ha
widać scenę i słychać wszystko 🙂
A ja jadę na Iron Maiden na Wegry w sierpniu  😀 😅
mi sie marzy, zeby pojechac na Masters of Rock, bo bylo REWELACYJNIE w tamtym roku!  😀 ale niestety chyba w tym roku nie bedzie mi dane szalec na tym festiwalu 🙁
A może ktoś z was wybiera się na Deep purple w październiku? Grają w Katowicach, Wrocławiu i Rzeszowie  😁
zartujesz????
mi sie marzy, zeby pojechac na Masters of Rock, bo bylo REWELACYJNIE w tamtym roku!  😀 ale niestety chyba w tym roku nie bedzie mi dane szalec na tym festiwalu 🙁


no ja wlasnie mialam jechac w tym roku, ale ostatecznie nie pojade. jakbym sie uparla to bym mogla, ale nie mam za duzo kasy, a jeszcze ci Maideni, prawo jazdy itp, sporo wydatkow. a w tym roku malo zespolow ktore naprawde lubie, chociaz Manowar... ech. no nic. moze za rok.

Za to Wacken w tym roku genialne, straszna szkoda, ze wyjazd tam to poza biletem nawet, duzy koszt  🙁
A na KoRn ktoś? 👀 Ja raczej na 100% bo towarzystwo już namówione 💃
Ramires, ja pojde na Korna tylko jesli nowa plyta bedzie naprawde genialna. Gdyby byly tansze bilety, to bym poszla chetnie, ale ze wszystkich tych zespolow tylko Korna lubie, wiec srednio mi sie to oplaca.
wacken jest genialny, ale organizacja na MoR jest o niebo lepsza. no i jakie zespoly w tym roku na Mor, kurcze... zal nie jechac! jak na taka impreze to bilet jest w smiesznej cenie, a przezycie w czechach tez jest niedrogie.

na Maidenow sie nie wybieram teraz, bo juz bylam ostatnio.

a tymi purplami to zostalam zmiazdona  😵 moze warto zaczacc grac w totka 😁

jaka jest w ogole cena za bilety na deep purple? (jakos nie moge znalezc info, chyba slepa juz jestem)
Wybiera się ktoś na koncert Tarji Turunen w paździeniku?  😅
Ja chciałam, jednak wszystko zależy od kwestii finansowej, a tu gorzej niestety  🙄
Właśnie też nie mogę znaleźć info o biletach na deep purple... No nic, może jeszcze będą 👀
deep purple od 125 zł z tego co wiem... przynajmniej w Rzeszowie. wyczytałam też gdzieś, że bilety już za chwilę wyjdą... ale na pewno przed koncertem znajdzie się coś na allegro  😎
ja w tym roku po Sonisphere, Serj Tankianie i wybieram się na Open'era. miło mi się wakacje zaczynają pod tym względem, a jakże  😎

Nikaa, co to za pan na Twoim awatarze?  😜
ankers  Erno "Emppu" Vuorinen  z Nightwisha  😍  😁
patataj   tyle smaku - we fraku
28 czerwca 2010 13:36
W zeszły weekend byłam na Happysadzie. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Prawie płakałam ze szczęścia!
Zawita ktoś do nas na Snoop'a w listopadzie ? Mam skrytą nadzieję, że zagra więcej doggystyle'a, niż tego nowego shitu  👀
Facet mi chyba dojrzał, bo od 2005 roku jeździ na Mastersów, a w tym roku wybrał kolonię i bycie Panem K. opiekującym się 10cio latkami :>
Ale dodam, że na festiwalu w Płocku w tym roku będzie darmowy Edguy, rok temu było Blind Guardian, koncert na plaży, po prostu wypas 🙂 W tym roku Blindzi będą w Krakowie, ale ja chyba za malutka na wbieganie pod scenę  😎
fakt, w Plocku bylo swietnie!!! ta plaza.. mmm  🏇 w tym roku tez sie wybieramy  🏇
Facet mi chyba dojrzał, bo od 2005 roku jeździ na Mastersów, a w tym roku wybrał kolonię i bycie Panem K. opiekującym się 10cio latkami :>


ach, alez niektorzy smutno dorastaja  😉 jesli tak ma wygladac doroslosc, to ja wole zostac przy Mastersach  🤣

A Blind Guardian wg mnie ma tylko pare niezlych piosenek, a reszta mi sie nie podoba  🤣
my_karen   Connemara SeaHorse
29 czerwca 2010 17:46
Właśnie też nie mogę znaleźć info o biletach na deep purple... No nic, może jeszcze będą 👀

Bilety są, choćby na ticketpro.pl , wcale sie nie zapowiada, żeby się kończyły😉
Ja zalicze conajmniej dwa - katowice i wrocek, fizycznie chyba nie dam rady dojechać na wszystkie trzy.
ja BG ogolnie nie slucham, ale ich koncerty to jest superowe przezycie! dziwne, ze jak gdzies tam leci ich piosenka to mnie nie porywa,ale na koncertach to mmmm extra!
Nav, bardziej to traktuje w ramach żartu, nie chciało mu się jechać na samych \rage'ów, bo widział ich niedawno, to na samego Edguy'a jedzie do Płocka. A jeżeli już mówimy o smutnej dorosłości - jedzie autostopem  😎
Smutny to chłopak na pewno nie jest 😉
honey, ja zartowalam  😉

my_karen - nie wiem jak wyglada ich trasa, ale fizycznie bylam w stanie zrobic za zespolem trase krakow-poznan, poznan-wroclaw, wroclaw-krakow, 3 dni pod rzad  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się